Промоционални пакети за публикуване на обяви

От: Промоционални пакети за публикуване на обяви

Ще ти пратя примерен на ЛС утре, че съм на тела в момента, може и по твой списък да се работи
 
От: Промоционални пакети за публикуване на обяви

Офертите са валидни, моля на ЛС
 
От: Промоционални пакети за публикуване на обяви

Здравей,
какво е нужно от моя страна, ако искам да се възползвам от предложението? Текстовете и продуктите за обявите, вероятно?
 
От: Промоционални пакети за публикуване на обяви

Офертата за публикуване на обяви е валидна. Пишете на ЛС
 
От: Промоционални пакети за публикуване на обяви

Цените същите като в първия пост ли са ?


Офертата за публикуване на обяви е валидна. Пишете на ЛС
 
От: От: Промоционални пакети за публикуване на обяви

Цените същите като в първия пост ли са ?
За да има малко раздвижване в следващите 24 час предлагам намаление на цените 10% :)
 
От: Промоционални пакети за публикуване на обяви

Благодаря. Искам да си платя колкото струва без отстъпка, тъй като аз оценявам труда. По-късно ще ти пиша, желая минималния пакет като за начало. Превеждам по пейпал :)
 
От: Промоционални пакети за публикуване на обяви

Ок устройва ме, пиши когато си готова :)
 
От: Промоционални пакети за публикуване на обяви

Колегата много бързо и професионално ме обслужи. Доволен съм много от работата му. Съветвам ви при интерес да не се колебаете и да му възложите задачата. Справи се отлично!
 
От: Промоционални пакети за публикуване на обяви

Благодаря за отзива :) стараем се
 
От: Промоционални пакети за публикуване на обяви

Идват празници а с тях и промоциите. До 31 декември приемаме поръчки за пакетите обяви с 20% отстъпка от обявените цени. Сега е момента, в който може да се възползвате от тях. За повече информация и поръчки пишете на Лс
 
От: Промоционални пакети за публикуване на обяви

Добър ден ,може ли на лично да ми пратите ,някакъв контакт с вас .Аз не мога да пращам съобщения,затова ви пиша тук! Благодаря предварително!
 
От: Промоционални пакети за публикуване на обяви

Black friday (черният петък) е на 28-и този месец, тази седмица, петък. Всеки поръчал и заплатил своята поръчка до 30.11 (неделя) този месец получава перфектната отстъпка от 50% на цената за всеки пакет с обяви. Обявената вече 20% отстъпка също остава валидна до 31 декември тази година.
 
Последно редактирано:
От: Промоционални пакети за публикуване на обяви

Имам запитвания, за Ен сайтове за обяви. Да уточним, че офертата важи само за български сайтове за обяви
 
От: Промоционални пакети за публикуване на обяви

Няколко човека вече се възполваха от отстъпката, направи го и Ти. Само сега цените са 50% надолу. За всякакви въпроси на ЛС
 
От: Промоционални пакети за публикуване на обяви

А мога ли да поръчам (и платя) някакъв пакет с black friday промоцията, но да го ползвам по-късно?
 
От: Промоционални пакети за публикуване на обяви

А мога ли да поръчам (и платя) някакъв пакет с black friday промоцията, но да го ползвам по-късно?

Разбира се, пиши на ЛС да уточним детайлите
 
От: Промоционални пакети за публикуване на обяви

Остават по-малко от 2 часа до края на промоцията. Направете вашата заявка днес и се класирате за нея при плащане до 24 часа :)
Възможно е сега да направите вашата заявка а да се възползвате от пакетите за обяви в бъдеще. Пишете на ЛС за повече детайли
 

Горе