Промоция: Безплатна реклама!

От: Промоция: Безплатна реклама!

Искам да благодаря на Stoineff за услугата. Статията ми вече е публикувана. Видях че разни сайтчета са откраднали текста и са го публикували без да цитират източника, но това е позната картинка. Този път направих услуга на приятел, но определено ще се възползвам и за мои проекти по-нататък. Поздравления още веднъж за сайта!
 
От: Промоция: Безплатна реклама!

Може ли да се прави реклама на продукта/услугата/сайта в статията?

Може! Даже идеята ми е да насърча всички, които стартират сега в бизнеса (онлайн, или офлайн) да рекламират. Първите статии, дойдоха по имейла. Благодаря за активността на участниците. Пожелавам много пари и по - високи доходи :))))
 
От: Промоция: Безплатна реклама!

Моята статия вече е публикувана. Благодарности на колегата stoineff.
+1 Rep
 
От: Промоция: Безплатна реклама!

За по - добър ефект, забавям малко добавянето в соц. мрежи и профили, но ще го има за всяка статия. Ограничения за брой на изпратени статии няма.
 
От: Промоция: Безплатна реклама!

За по - добър ефект, забавям малко добавянето в соц. мрежи и профили, но ще го има за всяка статия. Ограничения за брой на изпратени статии няма.
Супер! С риск да бъда нахален ще пратя още статии :). Колкото до добавянето в социални мрежи, забелязах че някакви наглеци са публикували 1:1 статията, която пратих на теб, без да посочат никакъв източник. Не знам как Гугъл отчита кой е публикувал пръв и дали добавянето в соц.мрежи веднага няма да помогне за това.
 
От: Промоция: Безплатна реклама!

Супер! С риск да бъда нахален ще пратя още статии :). Колкото до добавянето в социални мрежи, забелязах че някакви наглеци са публикували 1:1 статията, която пратих на теб, без да посочат никакъв източник. Не знам как Гугъл отчита кой е публикувал пръв и дали добавянето в соц.мрежи веднага няма да помогне за това.
Кой я е копирал? Я дай линк на ЛС?
 
От: Промоция: Безплатна реклама!

Пратих ти една статия на лично, ако я сметнеш за подходяща я публикувай.
 
От: Промоция: Безплатна реклама!

Искам да направя няколко уточнения:

1. Ако забележите, че някой е копирал статията ви от сайта ми моля пишете ми. Имам сериозни инструменти, с които да принудя човека, който ги е копирал да ви признае авторските права, или да изтрия статията, за да няма неприятности с адвокатите ни.

2. Понже ме попитаха как проверявам уникалността на текста позвам - ADVEGO достатъчно ми е да издържи проверката текста.

3. Да статиите остава завинаги.

4. Да ако са качествени продължавам да се грижа за тях и за в бъдеще (реклама, линкове, добавяне в соц. мрежи и т.н)

5. Ако някой желае да го добавя под статията като автор, да го упомене (нямам никакво намерение да си присвоявам ваша интелектуална собственост) и по ваше желание мога да изтрия публикацията както и няма да я ползвам никога за себе си.

МОЛЯ, четете условията!
 
От: Промоция: Безплатна реклама!

статията трябва да е под формата на интервю нали ?

Извинявам се, че закъснявам с отговора, но не съм прочел навреме въпроса. Не е задължително. Може всякакви статии, които отговарят на поставените условия!
 
От: Промоция: Безплатна реклама!

Заради Доган, някои събмите в социялки ги позабавих, но ще коригирам и компенсирам забавянето
 
От: Промоция: Безплатна реклама!

Офертата важи от 14. 01 2013г. до 14.02 2013г.

Условията за да се възползвате са:

1. Статия с над 300 думи и максимум 2 линка в нея, над 90 % уникална, на български език.
2. Снимка, или изображение с уредени авторски права (може и авторска)
3. Изпратете статията на stoineff @ gmail.com

За повече инфо вижте първото мнение в темата.
 
От: Промоция: Безплатна реклама!

Възползвах се от офертата и искам да благодаря на stoineff за страхотната възможност !
 
От: Промоция: Безплатна реклама!

Възползвах се от офертата и искам да благодаря на stoineff за страхотната възможност !
Моля, опитвам да е и ефективно доколкото мога.
 

Горе