Промоция в 1and1 - домейни за по долар

cross

Well-Known Member
Докато търсех евтин домейн, попаднах на това.
Днес там .com и .NET са по долар. Някой да знае други евтини домейнчета с WHOIS protection, обаче, че смятам да пусна сайт, от който мога да си изям боя...
 
От: Промоция в 1and1 - домейни за по долар

Тая промоция е май с хостинг плюс това мисля, че не важи за български граждани.
 
От: Промоция в 1and1 - домейни за по долар

Тая промоция е май с хостинг плюс това мисля, че не важи за български граждани.

Ами аз си мислех, че важи за бг - пробвах се да излъжа системата, ама ме препъна с тоя area code. И не, може и без хостинг план.
 
От: Промоция в 1and1 - домейни за по долар

Ако искаш евтино плюс хостинг план пробвай one.com за 26 лева за една година плюс домейнът, ако имаш италианско гражданство може да вземеш това без пукната пара за срок от 1 година.
 
От: Промоция в 1and1 - домейни за по долар

На мен сега ми изтича плана и ще се местя, но не при тези. Трябва ми само един .com домейн, че имам единя за един бръндабъл домейн, но да има whois protection free...
 
От: Промоция в 1and1 - домейни за по долар

ами godady.com и други имат тези приваци протектион, просто си намери нещо според твоя портфейл.
 
От: Промоция в 1and1 - домейни за по долар

ами godady.com и други имат тези приваци протектион, просто си намери нещо според твоя портфейл.

Принципно доста търсих, но явно трябва доста да се поразтърси човек...а годадитата нещо не ги харесвам
 
От: Промоция в 1and1 - домейни за по долар

няма такава промоция за българи не разбра ли само при godady я има това че не ти харесва си е твой проблем, а щом искаш друг ще трябва да се изръсиш това е положението независимо дали ти харесва или не, без хостинг няма как да прогресираш на такава цена
 
От: Промоция в 1and1 - домейни за по долар

godady.com както спомена JohnieBGN
 
От: Промоция в 1and1 - домейни за по долар

Преди час регистрирах .com в godaddy за .99 usd без таксите, без кодове.
 
От: Промоция в 1and1 - домейни за по долар

Godaddy продават евтин .ком но ти го начукват следващата година с цени от $16
Точно днес тръгнах да подновявам там миналогодишни домейни от промоции за нет и инфо и в момента ми искат $12 и $16 за тях.... единият е вече трансефериран към namesilo за $8 .нет (не можах да намеря по-евтин вариант)
За инфо най-евтино ми дава 1и1 но за съжаления няма Бг и търгнах да търся инфо защо... и ето ме на отново тук....

за тези които търсят .ком - Деди има в момента за по $0.99 но имайте в предвид че догодина ще си поискат своето така че търсете и евтин трансфер...
 
От: Промоция в 1and1 - домейни за по долар

те промоция имат но само при регистрация... за трансфер нямат...
 
От: Промоция в 1and1 - домейни за по долар

Взех си от годеди за 1$ ком и от суперхоситинг инфо. Някой да знае някакви други актуални оферти ?
 

Горе