Предлагам: Промоция за реклама на предприемачи

От: Промоция за реклама на предприемачи

Поради интереса, който има напоследък подновявам промоцията. Между другото има платени статии, които все още не съм получил.
 
От: Промоция за реклама на предприемачи

Възползвах се от промоцията. Всичко е точно! Препоръчвам с две ръце.
 
От: Промоция за реклама на предприемачи

Здравей, искам да се възползвам. Ще ти пиша ЛС.
 
От: Промоция за реклама на предприемачи

Здравей, искам да се възползвам. Ще ти пиша ЛС.

Здрасти. Отговорил съм ти, ако имаш допълнителни въпроси най - добре пиши на мейла.:)
 
От: Промоция за реклама на предприемачи

Моля на потребителите, които ми пишат ЛС тук, а след това пращат статии на мейла и пари да се представят по някакъв начин. За да не стават грешки. Благодаря!
 
От: Промоция за реклама на предприемачи

Бърза и коректна комуникация, препоръчвам.

Надявам се да има успехи статията и да има ефект от нея.
 
От: Промоция за реклама на предприемачи

Привет, ще ми пуснеш ли мейла за PP, да не ги объркам пак. :)

С парите всичко е О.К. чакам статиите :)
 
От: Промоция за реклама на предприемачи

Писах и на лични. Мейлът, който ми даде да пратя статиите не е верен... Писал си ми да ги изпратя на [email protected] И аз вчера в бързината не съм довидял, копи-пейст, и днес ми връща съобщение за невалиден мейл.

Та, кажи мейлът гмаил.ком ли ли е, или в маил.бг? Не ми се експериментира, за да не попадна на чужд мейл. :)
 
От: Промоция за реклама на предприемачи

Писах и на лични. Мейлът, който ми даде да пратя статиите не е верен... Писал си ми да ги изпратя на [email protected] И аз вчера в бързината не съм довидял, копи-пейст, и днес ми връща съобщение за невалиден мейл.

Та, кажи мейлът гмаил.ком ли ли е, или в маил.бг? Не ми се експериментира, за да не попадна на чужд мейл. :)

Извинявай!! Моя е грешката. Да . com e
 
От: Промоция за реклама на предприемачи

Искам да се възползвам от предложението. Кой може да ми напише статия? Аз съм фотограф..

Написах ти ЛС. Ако ти е по - удобно пиши на мейл stoineff @ gmail .com
 

Горе