Промоция по добавяне на фенове 30 K - 300 лв

Tedi_84

Active Member
Рейтинг - 100%
15   0   0
3 пакета по 30 000 реални ФБ фена - 300 лв в срок до 80 дни*.

Посочения срок е максимален, като обикновено пакетите се изпълняват по - бързо.

За контакт skype: fb_fan_add
 
Последно редактирано:
От: Промоция по добавяне на фенове 30 K - 300 лв

На този етап таргетирани пакети не се предлагат.
 
От: Промоция по добавяне на фенове 30 K - 300 лв

Каква е вероятността една страница да изяде един бан, заради такова скоростно добавяне на фенове? Предполагам добавянето става с лайкджакинг и би било добре да знам, ако се захвана и си платя какви са рисковете?

Предварително благодаря за изчерпателния отговор на поставените от мен въпроси!
 
От: Промоция по добавяне на фенове 30 K - 300 лв

За това нашите срокове не са малки, за пакет 30 000 фена е до 80 дни. До сега сме нямали случай на банната страница, но за съжаление риска не е изключен на 100 %. От наша страна сме максимално внимателни. И тъй като се стараем да сме коректни - да феновете се набират с лайкджакинг както става ясно и от нашия сайт на адрес:

http://fbfanadd.com/faq.html

Поздрави!
 
От: Промоция по добавяне на фенове 30 K - 300 лв

предлагате ли услугата за английско говорящи фенове?
 
От: Промоция по добавяне на фенове 30 K - 300 лв

За съжаление не, предлагат се единствено БГ фенове.
 
От: Промоция по добавяне на фенове 30 K - 300 лв

Феновете как или от какво ще бъдат привлечени? - със забавни картинки, коли, жени, или други.

Питам за да се ориентирам какви ще бъдат добавените феновете. Като мъже/жени, възраст, интереси и т.н.
Благодаря!
 
От: Промоция по добавяне на фенове 30 K - 300 лв

@идея, те дори няма дс разбират, че са харесали страницата ти, до като не я видят на фийда си. Днес по този начин бях харесал без да разбера страница за iphone6 и три пъти я unlike - вам.
 
От: Промоция по добавяне на фенове 30 K - 300 лв

да, така е, няма да разбират, че са харесали страницата, точно за това ме интересува как ще бъдат привлечени.
Ако например LJ e със забавни картинки , а мойта страница е за погребални услуги (шегувам се:) вероятно ще загубя голяма част от харесите още първия ден.

И друго, после тези хора ми трябват от мойта страница да ги пращам да гледат други неща, които няма да са забавни картинки.

Та, затова питам на какво са цъкали в LJ за да си направя сметката дали новите хареси ще ми вършат работа.
 
От: Промоция по добавяне на фенове 30 K - 300 лв

20-30% отпадат още първите няколко дни, другите в зависимост колко и с какво ги храниш или остават или и те постепенно отпадат
 
От: Промоция по добавяне на фенове 30 K - 300 лв

3 пакета по 30 000 реални ФБ фена - 300 лв в срок до 80 дни*.
Посочения срок е максимален, като обикновено пакетите се изпълняват по - бързо.

казваш "3 пакета по 30 000 фена - 300лв"
значи 3 по 30 000 = 90 000 за 300 лв. и за 80 дни

Добре, как и кога ще броим добавените от теб феновете?
Защото страницата ми работи активно и се вдига всеки ден с 150-250 фена по естествен начин.
Значи ако днес има 40 000 след 80 дни без твоята техника ще са + 16000 , което трябва да го предвидим в броенето накрая.

Или ако имаш нещо друго впредвид кажи.
 
От: Промоция по добавяне на фенове 30 K - 300 лв

Пакетите вече не се предлагат. Посочената цена от 300 лв беше за 1 пакет от 30 000 фена.

Поздрави!
 
От: Промоция по добавяне на фенове 30 K - 300 лв

20-30% отпадат още първите няколко дни, другите в зависимост колко и с какво ги храниш или остават или и те постепенно отпадат

30 % отпадат? Ако вашите наблюдения са върху работата на други колеги, моля не пишете в тази тема.

Благодаря!
 
От: Промоция по добавяне на фенове 30 K - 300 лв

казваш "3 пакета по 30 000 фена - 300лв"
значи 3 по 30 000 = 90 000 за 300 лв. и за 80 дни

Добре, как и кога ще броим добавените от теб феновете?
Защото страницата ми работи активно и се вдига всеки ден с 150-250 фена по естествен начин.
Значи ако днес има 40 000 след 80 дни без твоята техника ще са + 16000 , което трябва да го предвидим в броенето накрая.

Или ако имаш нещо друго впредвид кажи.

След като страницата расте по естествен начин, то тогава не са ви нужни услуги като нашата. Имаме няколко отказани поръчки точно поради тази причина.
 
От: Промоция по добавяне на фенове 30 K - 300 лв

Предполагам добавяте феновете през addmefast. Дефакто няма никаква файда. Това не са реални профили на потребители а начин за обмяна на лаикове и тн.
 
От: Промоция по добавяне на фенове 30 K - 300 лв

Предполагам добавяте феновете през addmefast. Дефакто няма никаква файда. Това не са реални профили на потребители а начин за обмяна на лаикове и тн.

За съжаление сте в тотална грешка.
 

Горе