Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Без забележки. Супер коректен и точен. Просто на който му трябват 4000 или повече фена (аз гепих малък бонус) да му пише.
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Ъп на темата - промоцията все още е актуална.
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Много коректен предприемач. Добра комуникация и коректно отношение. Препоръчвам го :)
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Интересувам се, може ли повече информация :)
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Промоцията още е актуална.
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Който иска таргетирани фенове - 4 ст. на фен
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Ъп на темата, приемаме нови поръчки...
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв. 100% истински активни профили. Ако искате таргетирани фенове - 4 ст.на фен. За повече подробности - пишете ми на ЛС.

Ето какво мислят клиентите за услугата:
rossipel: Супер добра оферта и супер скоростно изпълнение. Много съм доволна, можете да се възползвате и вие
zea1177: Strahotna rabota! Blagodarq. Poruchaite i vie - nqma da sujalqvate. Poluchih mnogo poveche ot obeshtanite 4000 fena i to za kratko vreme. Tumbs up!
V. Andreev: Колегата е точен. Много бързо изпълни работата.
Brad: Чудесно изпълнена поръчка! mihluzin вече се е доказал като коректен и точен. Горещо препоръчвам!
Trancer4o: Аз също съм много доволен. Много бързо и качествено свършена работа.
malibuu: Без забележки. Супер коректен и точен. Просто на който му трябват 4000 или повече фена (аз гепих малък бонус) да му пише.
Virosss: Много коректен предприемач. Добра комуникация и коректно отношение. Препоръчвам го

Последно променено от mihluzin : 30-08-12 в 20:05
Аз бих поръчал, но не е редно да се цитират само положителните отзиви, след като имаше и няколко отзива на колеги, които са имали проблеми след услугата! Защо това се потулва и премълчава от предлагащия услугата?? Защо дефакто се потулва и от админите, като трият постовете ми, в които го казвам?? Ок, нека се трият постове, в които има обиди, "хранене" и т.н., но защо не се оставят тези части, в които се казват факти и се задават въпроси по темата?? Не е ли това чиста проба подвеждане?? След като твърди, че е много коректен и точен и т.н. , защо се притеснява да изложи публично всички резултати и отзиви от услугата си??
Дано този път отговорите на всички са по същество на въпросите ми, а не безпочвено користно личностно плюене върху мен и обвинения , че съм злобеел, спамя като пиша неща, несвързани с темата!
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Без да те обиждам ще те питам - къде са негативните отзиви от услугата на човека? Прочетох цялата тема и НЕ ГИ ВИЖДАМ. Практиката е да се цитират отзивите от темата в първото мнение, под самата оферта. Прочетох двете страници на тая тема и не мога да видя негативни отзиви на хора, които са писали за проблеми с услугата. Искаш да кажеш, че администраторите са в комбина със злия михлюзин и са ги изтрили, за да заблудят потребителите на форума? Не забелязваш ли, че ти си единственият, който квичи в темите на хората. Не просто е дразнещо, а адски дразнещо, ако бях админ до сега да си изхвърчал 10 пъти от форума.

п.п. За поръчването, на всички ни е ясно колко би поръчал :wink:
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Търпях доста, ама извинявайте драги админи, надявам се най-накрая да вземете адекватни мерки. Ако имаше негатвни отзиви, щяха да са тук, щях да имам негативен iTrader, щях да имам негативни коментари след темите.... но такива няма - има единсвено едно дребнаво злобарче, което ми спами по темите. Така че, ако обичате, вземете адекватни мерки, защото наистиа започна да ми писва...
 
От: От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Без да те обиждам ще те питам - къде са негативните отзиви от услугата на човека? Прочетох цялата тема и НЕ ГИ ВИЖДАМ. Практиката е да се цитират отзивите от темата в първото мнение, под самата оферта. Прочетох двете страници на тая тема и не мога да видя негативни отзиви на хора, които са писали за проблеми с услугата. Искаш да кажеш, че администраторите са в комбина със злия михлюзин и са ги изтрили, за да заблудят потребителите на форума? Не забелязваш ли, че ти си единственият, който квичи в темите на хората. Не просто е дразнещо, а адски дразнещо, ако бях админ до сега да си изхвърчал 10 пъти от форума.

п.п. За поръчването, на всички ни е ясно колко би поръчал :wink:
Защо се правиш на луд?? Мнооого добре знаеш, че имаше няколко човека с проблеми и самия михлюзин не го отрече, а ги увери, че "спокойно, няма сташно" !!! И защо трябва да е писано в тази тема за тях, аз не казах, че тук е писано, че те са ФАКТ и е редно да се добавят наред с останалите отзиви! Не знам и не твърдя заникакви комбини, задавам въпроси само защо
постовете ми тук и в други теми са тотално изтрити заедно с "нехранещите" ми изречения?? И на всичко отгоре са оставени постове на други , които храняр и обиждат мен!!? И за това много добре знаеш коя тема имам предвид!
А за изхърчането ми от форума - все ми е тая! Аз няма да изгубя от това повече от тези, които и занапред ще бъдат подвеждани или недостатъчно информирани тук заедно с последствията от това...
Нямаш си и идея колко и какво бих поръчал мойто момче, не си интересен и помолих само по темата и въпросите ми да говорим - можеш ли го ?
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Спомням си, че човекът беше написал, че се е разбрал с клиентите си. Пак те питам, след като те нямат проблем с предоставената им услуга (не виждам негативни коментари и itrader), какъв е твоя проблем? Какво искаш, човекът да опише всяка възможна вероятност за това какво би могло да се случи с една страница във фейсбук?
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Спомням си, че човекът беше написал, че се е разбрал с клиентите си. Пак те питам, след като те нямат проблем с предоставената им услуга (не виждам негативни коментари и itrader), какъв е твоя проблем? Какво искаш, човекът да опише всяка възможна вероятност за това какво би могло да се случи с една страница във фейсбук?
Не се опитвай повече да се правиш на неразбрал ясния ми въпрос де ! Искам да опише абсолютно всички видове отзиви за резултатите от услугата му! А защо да не "опише всяка възможна вероятност за това какво би могло да се случи с една страница във фейсбук" ?? Има и хора, вероятни негови клиенти, които е редно да им се обясни и това! Какво ще му коства, а?? Ти си ми пределно ясен - винаги си разчитал на незнанието на хората за фейсбук и постоянно се опитваш да твърдиш, че в това няма лошо, даже напротив! Точно затова и подкрепяш разни михлюзи и михлюзчета тук де ;)
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Търпях доста, ама извинявайте драги админи, надявам се най-накрая да вземете адекватни мерки. Ако имаше негатвни отзиви, щяха да са тук, щях да имам негативен iTrader, щях да имам негативни коментари след темите.... но такива няма - има единсвено едно дребнаво злобарче, което ми спами по темите. Така че, ако обичате, вземете адекватни мерки, защото наистиа започна да ми писва...
Ами като си се оакал - ще търпиш ! А и ще си признаеш с достойнство и ще се извиниш публично, а не да търсиш кой да ме цензурира, чеда ти е лесно и спокойно!

Хайде сега не се правете повече на луди и кажете с достойнство какво са писали няколко колеги относно услугата на михлюзина в тази тема : http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=35539 ? Ама не молете и не призовавйте админите за помощ , а отговорете недвусмислено вие -михлюзин и редрум - има ли негативни резултати от услугата или не? Само с да или не отговорете моля :)
Моля ви, отговорете и на въпроса има ли в същата тема поне един или двама потребители, които заявяват, че след като са разбрали запроблемите, сасе отказали от намеренията си да ползват услугата - да или не ? (за справка - тук : http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=35539&p=343535#post343535 и тук : http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=35539&p=343830#post343830). Точно за това пиша и призовавам аз на висок глас! - да не се премълчават лошите и недобри резултати от услугата, защото тъова си е, меко казано подвеждане!
 
Re: От: От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Защо се правиш на луд?? Мнооого добре знаеш, че имаше няколко човека с проблеми и самия михлюзин не го отрече, а ги увери, че "спокойно, няма сташно" !!! И защо трябва да е писано в тази тема за тях, аз не казах, че тук е писано, че те са ФАКТ и е редно да се добавят наред с останалите отзиви! Не знам и не твърдя заникакви комбини, задавам въпроси само защо
постовете ми тук и в други теми са тотално изтрити заедно с "нехранещите" ми изречения?? И на всичко отгоре са оставени постове на други , които храняр и обиждат мен!!? И за това много добре знаеш коя тема имам предвид!
А за изхърчането ми от форума - все ми е тая! Аз няма да изгубя от това повече от тези, които и занапред ще бъдат подвеждани или недостатъчно информирани тук заедно с последствията от това...
Нямаш си и идея колко и какво бих поръчал мойто момче, не си интересен и помолих само по темата и въпросите ми да говорим - можеш ли го ?

При теб проблема е че освен че мислиш че всички се опитват да те излъжат им поставяш такива условия за да докажат че не те лъжат, че повечето нормални биха ти отказали сделка от което ти решаваш че се опитват да те излъжат... параграф 22

при това имаш само три сделки в пазара в последната година, а говориш за хора който имат по 26 iТrader и то не с някакви нови потребители, ами от сделки с стари добре познати потребители които имат общо над 200 сделки в пазара ... фози 79 iТrader, брад 61 iТrader (2 пъти е правил сделка), нетсърфър 25 iТrader, Симеон 32 iТrader, Маверик 99 iТrader, и това само малка част не споменах още 20тина души с по малък iТrader голяма част от които също са добре познати на форума
 
Последно редактирано от модератор:
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Виж Бай Ганьо, във всеки един бизнес биха могли да възникнат усложнения и неразбории, но важен е крайния резултат и дали клиентът е доволен. Ти обаче си толкова просто парче, че няма как да си работил с хора и да ги знаеш тези неща. Пак ти казвам - никой не е длъжен да описва каквото и да е, ако някой от клиентите му има неразрешен проблем, може свободно да пише в темата и да помоли за помощ. Такива коментари обаче няма - значи всичко е наред. Хиляди неща могат да се случат с една страница във фейсбук, никой не е длъжен да ти казва какво евентуално може да се случи. Това е все едно някой да ти предлага сео и да ти каже евентуалната вероятност сайтът ти да бъде наказан. Или да си купиш кола и дилърът на коли от вратата на автосалона да почне да ти разказва за това как можеш да се блъснеш с нея.

А за знанието и незнанието на някой относно нещо - кой колко знае си е негова работа, нито аз, нито някой друг е фейсбук учител, че да разкрива всичко на всеки и то до най-малката подробност. Който иска - чете, бачка и се учи.
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

НЕДОВОЛН КЛИЕНТИ НЯМА! Има двама (от над 250 клиенти вече), където върнах парите и се разбрахме да добавя беплзатно феновете, за които се бяхме разбрали. Дори и те не са се оплакали, че съм некоректен - разбрахме се с хората и всичко е наред. А ти твърдиш това. Така че продължавай да ми вдигаш темата, благодаря, за което - от отдеве насам изпълних три поръчки, благодарение на твоята реклама!
Та така, уважаеми клиенти, темата е актуалана - ето отзивите на истинските клиенти - http://www.predpriemach.com/itrader.php?u=9427 - това са истински клиенти, а не такива като Бай Дан, с който нямам никакви търговски отношения.
 
От: Промоция: 4000 български фена във ФБ за 100лв.

Виж Бай Ганьо, във всеки един бизнес биха могли да възникнат усложнения и неразбории, но важен е крайния резултат и дали клиентът е доволен. Ти обаче си толкова просто парче, че няма как да си работил с хора и да ги знаеш тези неща. Пак ти казвам - никой не е длъжен да описва каквото и да е, ако някой от клиентите му има неразрешен проблем, може свободно да пише в темата и да помоли за помощ. Такива коментари обаче няма - значи всичко е наред. Хиляди неща могат да се случат с една страница във фейсбук, никой не е длъжен да ти казва какво евентуално може да се случи. Това е все едно някой да ти предлага сео и да ти каже евентуалната вероятност сайтът ти да бъде наказан.

А за знанието и незнанието на някой относно нещо - кой колко знае си е негова работа, нито аз, нито някой друг е фейсбук учител, че да разкрива всичко на всеки и то до най-малката подробност. Който иска - чете, бачка и се учи.
Твоите тарикатлъци и философствания ти казах, че са ми ясни и не се хаби повече младежо ;) Просто си ми смешен и жалък, особено като наричаш бизнес методите си дето ти ги орязаха и не можеш да се успокоиш толкова време вече и въвриш след мен да плюеш та белким малко ти поотмине :lol: Много жалко е също, че ти, и не само ти, наричате бизнес опитите си да потулвате екскрементите и измамките си ;) Е, кофти е , че все по-малко и по-малко имате вратички да ги правите и ви минават номерцата де, ама нали сте бизнесмени ще си сърбате попаркатаи си трайте .
Сега аз призовавам админите, и най-вече Блинки, да реагира на твоите постове...хайде да видим...
 

Горе