Промо кодове за БГ хостинг провайдъри

dudi

Member
Някой скоро бе засегнал темата и сега след като и аз търся промо код за някой от бъллгарските хостинг провайдъри: superhosting, space.bg, ICN, мисля, че ще е добре да ги съберем на 1 място
 
От: Промо кодове за БГ хостинг провайдъри

аз ги питах от суперхостинг ще има ли тази година кодове по списания не отговориха... ако някой има инфо да пише за напред
 
От: Промо кодове за БГ хостинг провайдъри

В момента мисля, че такива кодове няма!
 
От: Промо кодове за БГ хостинг провайдъри

Моята прогноза е, че от март нататък ще има кодове. По Коледа и Нова година доста хостинг пакети се изкупиха. А и тези месеци винаги са слаби понеже хората нямат много пари (от ядене и пиене по празниците, подаръци...)
 
От: Промо кодове за БГ хостинг провайдъри

Промо кодове за ICN

Промо кодове за Споделен Хостинг услуги:
При поръчка/подновяване на 24 месеца хостинг, получавате 12 допълнителни месеца с код: renew2add1free
При пoръчка/подновяване на 2 години хостинг, получавате 15% допълнителна отстъпка с код: longterm24
При поръчка/подновяване на 3 години хостинг, получавате 20% допълнителна отстъпка с код: longterm36
При поръчка/подновяване на 4-10 години хостинг, получавате 40% допълнителна отстъпка с код: longterm
При поръчка/подновяване на хостинг план Икономичен, Бизнес, Стандартен за период от 12 месеца, получавате Безплатно домейн име от типа .com, .net, .eu, .org, info, .biz, .us. :
**не е нужен код за поръчка**



Промо кодове за Домейн имена:
При поръчка/подновяване на Домейн за период от 2-5 години (5% отстъпка): domaindisc
При поръчка/подновяване на Домейн за период от 6-10 години (7% отстъпка): domaindisc6

Промо кодове за VPS услуги:
При поръчка/подновяване на VPS за период 6 месеца, получавате 15% отстъпка от цената с код: Vps6M
При поръчка/подновяване на VPS за период 12 месеца, получавате 20% отстъпка от цената с код: Vps12Mo

Промо кодове за Наети сървъри и Колокация:
При поръчка/подновяване за период 6 месеца, получавате 5% отстъпка от цената с код: SerVer6
При поръчка/подновяване за период 12 месеца, получавате 11% отстъпка от цената с код: SerVer12
 
От: Промо кодове за БГ хостинг провайдъри

В една друга тема имаше код за 50% отстъпка от Суперхостинг, който важал до април, но не помня коя е. Ако някой е по-запознат с функциите на форума и може да я намери ще е супер. Даже самият код може да се публикува и тук направо.

А иначе с питане по самите компании едва ли ще стане. Те нямат интерес да съобщават на случайни хора какви са им бъдещите намерения за промоции. Нали идеята е промо кодът да е приятна изненада, а не предизвестена екстра. Е, изключение е Черния петък и щатските хостинги. Тогава на всички ни е ясно, че ще има дебели отстъпки в деня Х. :)
 
От: Промо кодове за БГ хостинг провайдъри

Промоция от Compidev
При поръчка на хостинг получавате 20 % отстъпка, независимо от това кой план сте поръчали и за какъв период е поръчката.

Промокод promo20

Важи до 01.02.2011
 
От: Промо кодове за БГ хостинг провайдъри

Промоция от Compidev


Тая тема защо ли ми прилича на темата на сайта ви, че даже и CSS не сте си сменили ахахаха пич кефите на макс, не стига, че системата за разплащане ви е nulled , ами и темата сте откраднали http://coolwebthemes.com/demos/webbihost/skin_01/ - поне сменете .css и снимките на ваш хостинг, а не тези от демото хаха-.
 
От: Промо кодове за БГ хостинг провайдъри

Dude, темата ти е NULLED ,както и панела ти за разплащанията.
 
От: Промо кодове за БГ хостинг провайдъри

Ето тук http://mpetrov.net/promokod-za-50-namalenie-ot-superhosting
има код за 50% намаление при поръчка на хостинг план супер про или супер хостинг за период от 12 или повече месеца.
Доколкото си спомням промо кода важи, до април 2011.
 
От: Промо кодове за БГ хостинг провайдъри

Аз доколкото си спомням от суперхостиг го резнаха тоя купон
 
От: Промо кодове за БГ хостинг провайдъри

Dude, темата ти е NULLED ,както и панела ти за разплащанията.
„Темата ми“, лично съм я кодирал към темплейт енджина(smarty) на WHMCS, и няма такова понятие „NULLED тема“
Няма смисъл да давам обяснения на човек, който няма чувство за сдържане и морал, да не кажа и хейтър.
Айде чао, лично аз не искам да коментираш повече мои мнения, а ако продължаваш, мнението ми за теб съвсем се скапва, и аз няма да ти отговарям повече.
 
От: Промо кодове за БГ хостинг провайдъри

Промо код за PowerHost.bg

15% отстъпка

2240546675

кода е за неограничен брой поръчки :)
 
От: Промо кодове за БГ хостинг провайдъри

Superhosting.bg за плановете Супер Про и Супер Хостинг

SUPER2011 - 30% отстъпка при покупка за 1 година
 
От: Промо кодове за БГ хостинг провайдъри

Промо кода SUPER2011 важи и за Реселърски планове и Виртуални Сървъри.

Надявам се информацията да е полезна.


Superhosting.bg за плановете Супер Про и Супер Хостинг

SUPER2011 - 30% отстъпка при покупка за 1 година
 

Горе