Промо код за СуперХостинг - 70%

topweb

Member
Вчера на SEO конференцията СуперХостинг дадоха промо код за 70% намаление от всички техни стандартни хостинг планове.

Промо код: SUPER70
Валиден до 15.09.2011
 
От: Промо код за СуперХостинг - 70%

Това май е код от SEO конференцията. Там се предоставяше 6 месечен безплатен Икономичен хостинг от icn. Аз посъбрах няколко кода:
seo-a9emmn
seo-2sy7od
seo-hoybc9
seo-q3sl5c
seo-84dorj

първия го ползвах и не съм сигурен че е валиден вече
 
От: Промо код за СуперХостинг - 70%

Вчера на SEO конференцията СуперХостинг дадоха промо код за 70% намаление от всички техни стандартни хостинг планове.

Промо код: SUPER70
Валиден до 15.09.2011

Къде се попълва този код реших да пусна един хостинг, но не видях полето за код а стигнах до стъпка Клиентски данни
 
От: Промо код за СуперХостинг - 70%

Първо си въвеждаш данните. Кодът се попълва точно преди да платиш, няма как да пропуснеш да го въведеш.
Кодът важи за неограничен брой поръчки и за неограничен брой клиенти.
 
От: Промо код за СуперХостинг - 70%

Да не е само за нови поръчки (един вид да не важи за подновявания).
Нещо не виждам къде има въвеждане на код в страницата с плащането - има бутон изпрати поръчка само.
 
От: Промо код за СуперХостинг - 70%

Това само за нови клиенти / нов хостинг ли е ?
Пробвах за подновяване, ама не се получи
 
От: Промо код за СуперХостинг - 70%

Не става за подновяване, не излиза полето за промокод, поне при мен. И без код ми дава -10% от редовната цена. За нов работи!
 
От: Промо код за СуперХостинг - 70%

При мен и за нов няма, не се появява полето където да се въведе отстъпката.
 
От: Промо код за СуперХостинг - 70%

При мен и за нов няма, не се появява полето където да се въведе отстъпката.
Тези дни регистрирах хостинг, нямаше проблеми със "SUPER70".
Полето излиза на страницата след въвеждане на личните данни (стъпка 5), точно под таблицата с цените за хоста и домейна.
 
От: Промо код за СуперХостинг - 70%

Това само за нови клиенти ли е. Аз като си имам акаунт в суперхостинг и като се опитам да поръчам хостинг през моя си акаунт не се появява поле в което да се въведе кода.
Или аз съм сляп :)
 
От: Промо код за СуперХостинг - 70%

Не е само за нови клиенти, току що го пробвах и работи и за стари клиенти(какъвто съм аз), но най-вероятно е само за нов хостинг, без подновяване.
 
От: Промо код за СуперХостинг - 70%

Само за нови клиенти е :)

Не е за нови клиенти, а за нови хостинг планове, пробвах от моя акаунд ... как ви звучи хост за 11 лв :D
 
От: Промо код за СуперХостинг - 70%

Е добре, при мен защо не се получава?
Опитвах и нов хост да си взема, ама не , няма поле за промо кода.

Edit: Заради акаунта ми трябва да си направя поръчката без да се логвам
 
Последно редактирано:
От: Промо код за СуперХостинг - 70%

Кодът работи както за нови клиенти, така и за стари, но важи само за поръчка на нов хостинг. Не съм пробвал да подновявам, но едва ли ще стане. Аз съм клиент на компанията почти от нейното създаване и си добавих втори хостинг към акаунта с помощта на въпросния код.
 
От: Промо код за СуперХостинг - 70%

За подновяване не става, опитвал съм :)
 
От: Промо код за СуперХостинг - 70%

Последната стъпка не ми се появява поле за въвеждане на код, избрах поръчка на нов хостинг или трябва да поръчам хостинга с нов акаунт, някой има ли идея ?
 
От: Промо код за СуперХостинг - 70%

Здравейте! Бихме искали да уточним, че промо код „SUPER70“ важи само за нови услуги. [FONT=Arial, sans-serif]При подновяване на хостинг услуги за 12 или повече месеца, всеки клиент има включена процентна отстъпка, [/FONT][FONT=Arial, sans-serif]която можете да проверите в клиентския ви профил. [/FONT]


[FONT=Arial, sans-serif]Също така, от промо кода „[/FONT][FONT=Arial, sans-serif]SUPER70[/FONT][FONT=Arial, sans-serif]“ могат да се възползват както нови, така и настоящи клиенти до 15 Септември 2011 г. Той е валиден за стандартните ни хостинг планове (на [/FONT][FONT=Arial, sans-serif]Linux[/FONT][FONT=Arial, sans-serif] и [/FONT][FONT=Arial, sans-serif]ASP .NET [/FONT][FONT=Arial, sans-serif]хостинг платформа), при поръчки за период от 12 или 24 месеца.[/FONT]


[FONT=Arial, sans-serif]В случай, че срещате затруднение или проблем с използването на промо кода, ще ви помолим да се свържете с колегите ни от търговски отдел на имейл: [/FONT][FONT=Arial, sans-serif][email protected] [/FONT][FONT=Arial, sans-serif]или на телефоните, обявени на нашия сайт: http://www.superhosting.bg/web-hosting-page-contact.php.[/FONT]
 

Горе