Промяна в един модул PHP

toli

New Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте, бих искал на сайта ми за продажба на компютри да ми листва продуктите по наличност, в момента може да се листва по нови продукти, по цена и в азбучен ред. Бихте ли ми предложили цена и време за работа.

Благодаря
 
Re: От: Промяна в един модул PHP

10 лв, 2 дена.

Сериозно? И после се оплакваме от ниските заплати ...
 
От: Промяна в един модул PHP

Всеки си преценява колко ще му струва работата, невиждам нищо лошо в това.
 
От: Промяна в един модул PHP

Доста грешна логика, ууд. Не си ли уважаваш труда, няма как другите да ти го уважават.
 
От: Промяна в един модул PHP

Доста грешна логика, ууд. Не си ли уважаваш труда, няма как другите да ти го уважават.

Пак не съм съгласен...това тук е свободен форум и всеки може да предложи своя оферта и услуга. Сега вече е отделен въпроса ти като клиент дали ще се замислиш над такава ниска оферта или ще се съгласиш. Съгласи се че не всички работят на една и съща цена, нормално е да има разлика в цените при програмисти с опит и други който тепърва започват или го правят в свободното време.
 
От: Промяна в един модул PHP

Добре де само приказвате празни приказки, не пискайте а пускайте оферти
 
От: Промяна в един модул PHP

Пак не съм съгласен...това тук е свободен форум и всеки може да предложи своя оферта и услуга. Сега вече е отделен въпроса ти като клиент дали ще се замислиш над такава ниска оферта или ще се съгласиш. Съгласи се че не всички работят на една и съща цена, нормално е да има разлика в цените при програмисти с опит и други който тепърва започват или го правят в свободното време.
Точно така. Свободен форум е, никой няма да го банне, че предлага да бачка два дни за 10 лв. Обаче всеки от нас е свободен да си напише мнението.
 
От: Промяна в един модул PHP

1-во. Каква е системата която се ползва (няма голямо значение, но ....)
2. Едва ли някой ще даде по-ниска оферта от tmpu а и като нов потребител ще има нужда от работа, репутация и трейдър.
 
От: Промяна в един модул PHP

50 лв / 1 час
ако имате интерес, пишете лично.
 
От: Промяна в един модул PHP

50 лв / 1 час
ако имате интерес, пишете лично.

Ние Българите не сме много коректни един с друг и за това ако има предложение за цена на час нека да се пише и време за изпълнение - не ме притесняват 50те лв. на час притесняват ме часовете за изпълнение - колко време ще ти отнеме ? Би следвало да издаваш и фактура за тази цена означава, че си плащаш осигуровки и данъци - аз съм съгласен, нo ми кажи колко време ще ти отнеме.
 
Последно редактирано:
От: Промяна в един модул PHP

Съжалявам, не си ме разбрал правилно...
Може би и аз не се изказах както подобава. 50лв / за 1 час работа ще е готово. Дори и да отнеме повече време - 50лв е сумата.
 
От: Промяна в един модул PHP

Свободен форум е, никой няма да го банне, че предлага да бачка два дни за 10 лв.

Когато казвам „10 лв, 2 дена“, това не означава, че очаквам да се занимавам два работни дена (12-16 часа) само с това. Смятам, че няма да ми отнеме повече от час, но вероятно няма да съм свободен да го почна моментално след като сме се разбрали да го направя. „2 дена“ означава, че със сигурност ще намеря свободно за да го завърша дотогава.
 
Последно редактирано:
От: Промяна в един модул PHP

Много благодаря за предложенията. Wicz свърши работа за 10мин, много съм доволен.
 
От: Промяна в един модул PHP

Хах :)
Извинявам се, че ми е смешно, но се получи - двама се карат, трети печели.
Не го казвам с укор, просто ми е весело.
 
От: Промяна в един модул PHP

Въпроса е "търговски нюх" момчето знае как да си намери клиенти
 

Горе