Промяна на валута в facebook marketplace

ecomaxs

New Member
Здравейте, когато публикувам обява в facebook marketplace и докато попълвам обявата цената ми излиза в лв например 50лв. Когато обаче я публикувам излиза 50$. Смених езика на Български, влизах в facebook pay и на валута е избрано в списъка американски долари. Български лев в списъка няма !
Искам да е български лев валутата.
 
Заради новия интерфейс е. Ще изчакаш да го оправят, и преди беше така. Въпроса е, че може да отнеме месеци...



Здравейте, когато публикувам обява в facebook marketplace и докато попълвам обявата цената ми излиза в лв например 50лв. Когато обаче я публикувам излиза 50$. Смених езика на Български, влизах в facebook pay и на валута е избрано в списъка американски долари. Български лев в списъка няма !
Искам да е български лев валутата.
 
Здравейте отново ! Когато създавам в страницата си секция Shop. we're reviewing your shop. Когато вляза в manage shop и на preview shop ми изписва "You'll be able to see a preview once it's been approved". И посетителите в страницата не виждат секцията shop.
Минаха 1-2 седмици от създаването на страницата и секцията shop. Някой имал ли е този проблем ?
 

Горе