Промяна на регистрация в Адесенс

wood

Well-Known Member
След като съм се регистрирал в Адесенс и съм задал адресна регистрация в България, акаунта ми е одобрен...В начин на плащане ми дава само WU и чек, но искам да ми превеждат парите в банкова сметка в чужбина...Има ли начин това да се промени на този етап. Или да закривам този профил и да си открия нов с адресна регистрация в чужбина.
 
От: Промяна на регистрация в Адесенс

Изчакай, мисля че на всички акаунти ще направят да може по банка.
 
От: Промяна на регистрация в Адесенс

То и сега го има за някой акаунти...на мой познат с Испанска сметка позволява само банков превод...но мисля че само за Испания можеше да се превежда...
 
От: Промяна на регистрация в Адесенс

Изчакай малко, скоро четох, че по етапно ще интегрират акаунтите.А до колкото за сметката, мисля, че няма значение каква ще дадеш

Някой да ме поправи ако греша:|
 
От: Промяна на регистрация в Адесенс

За момента за бг акаунтите само някой имат опция за банка, май по-старите, експериментират, аз имам примерно, ама някой нямат.
 
От: Промяна на регистрация в Адесенс

Поетапно го въвеждат, изчакай.
 
От: От: Промяна на регистрация в Адесенс

За момента за бг акаунтите само някой имат опция за банка, май по-старите, експериментират, аз имам примерно, ама някой нямат.

Няма стари или нови освен, ако не помнят имена, или не си пазят някакви истории. Аз преди бях на фирмен профил и го смених зареди глупавите чекове, минах на физическо с wu, и сега ми изплющяли в новия и банкова. Новият е на няколко месеца иначе стария ми беше вече пионерче. :D
 
От: Промяна на регистрация в Адесенс

Днес се опитах да променя адреса с адрес в САЩ и ми изписа че поради данъчни условия в момента не могат да променят адреса на този акаунт. Ако искам нов адрес трябва да закрия този акаунт и да открия нов.
Мисля че не може да се даде банкова сметка различна от тази в държавата за която регистриран акаунта, ако открия нов акаунт с адрес в САЩ ще имам проблем после като ми изпращат ПИН за верифициране.
 

Горе