Промяна на тайтъла, на хоум страницата. Съвет!

uni-web

Well-Known Member
Здравейте, колеги. Искам да променя тайтъла на хоума на сайта за игрите в подписа ми, но не знам как ще реагира гошко на това.

В момента е: Българската база данни за игри - Bg Game Database

Искам да го направя на: Портал за игри - Bg Game Database

Искам да ви чуя мнението, ако може преди да направя промяната, защото и аз не мога да реша вече.

Благодаря предварително. :)
 
От: Промяна на тайтъла, на хоум страницата. Съвет!

Без да съм анализирал съм го правил и нищо ужасно не се е случило, но е хубаво и други да кажат.
В тоя ред на мисли започвам да се питам не се ли стараем твърде много да угаждаме на тая търсачка? Нали е умна и искат да е полезна?
 
От: Промяна на тайтъла, на хоум страницата. Съвет!

Без да съм анализирал съм го правил и нищо ужасно не се е случило, но е хубаво и други да кажат.
В тоя ред на мисли започвам да се питам не се ли стараем твърде много да угаждаме на тая търсачка? Нали е умна и искат да е полезна?

Е да ама като се гони класиране по ключова дума "игри" малко ме е страх така изведнъж да взема такова решение. :)

Иначе за второто може и да си прав, преди като не знаех още толкова за оптимизацията и си правех квото ми дойде на ум каточели всичко вървеше по-добре, сега карам с бело seo качствени големи статии налинкнати здраво, социалки, моциалки и всичко и неще и не бива. То ясно, че нишата е луда, специално за игрите говоря, обаче и сайта е яко набухан, постоянно се адва и ново инфо и пак цирка си е пълен. :D
 
От: Промяна на тайтъла, на хоум страницата. Съвет!

Може и да има положителен резултат, аз лично правя промяна на мета титлата всяка седмица - сайта ми е нов!
Защо не пробваш със следният мета таг:

Игри Онлайн - Bg Game Database

с презумцията, че таргета ти е кл. дума "игри" и фразата "игри онлайн". Дори и резултата да не е положителен в рамките на няколко дни, направи го първончално както е бил.
 
От: Промяна на тайтъла, на хоум страницата. Съвет!

Защото не е само за онлайн игри и аз ми се иска да е първа игри, но няма как да стане. :)

Другият вариант е освен да го оставя само: Игри - Bg Game Database

Може и да има положителен резултат, аз лично правя промяна на мета титлата всяка седмица - сайта ми е нов!
Защо не пробваш със следният мета таг:

Игри Онлайн - Bg Game Database

с презумцията, че таргета ти е кл. дума "игри" и фразата "игри онлайн". Дори и резултата да не е положителен в рамките на няколко дни, направи го първончално както е бил.
 
От: Промяна на тайтъла, на хоум страницата. Съвет!

разбирам, че таргета е думата "игри" тогава ето още един вариант:

Игри - Играйте Онлайн и PC Игри - Bg Game Database

Малко е дълго, но става според мен. Впрочем, може да промениш и h1 taga "Българската база данни за игри - Bg Game Database" със нещо от този род:

Играйте безплатни игри или Игри за деца и възрастни от Bg Game Database - направи някакъв свой вариант.
 
От: Промяна на тайтъла, на хоум страницата. Съвет!

6 % текст, след махане HTML.
игри 65 пъти в текста 9.9846 % плътност.
Плътност на всички ключови думи в текста 47.4653 %


Всъщност, на кое място си по игри?
 
От: Промяна на тайтъла, на хоум страницата. Съвет!

Здравейте, колеги. Искам да променя тайтъла на хоума на сайта за игрите в подписа ми, но не знам как ще реагира гошко на това.

В момента е: Българската база данни за игри - Bg Game Database

Искам да го направя на: Портал за игри - Bg Game Database

Искам да ви чуя мнението, ако може преди да направя промяната, защото и аз не мога да реша вече.

Благодаря предварително. :)

Променяй което, каквото, както, когато, където, защото искаш. Тайтъла е важен, но сам по себе си нищо не може да направи. За да е успешна една промяна, тя трябва да е цялостна. Тайтъла върви в комплект с конкретната страница за която е предназначен. Но... да не се впускам в подробности - за това сме говорили с теб и преди!

Всъщност, като гледам тайтъла ти - в момента не ти е полезен, така както е написан не ти върши никаква работа, направо ти се чудя що досега не си го променил!
И една подсказка от мен - не само тайтъла, description-а също не ти е в ред!
 
От: Промяна на тайтъла, на хоум страницата. Съвет!

6 % текст, след махане HTML.
игри 65 пъти в текста 9.9846 % плътност.
Плътност на всички ключови думи в текста 47.4653 %


Всъщност, на кое място си по игри?

Бях, в топ 100 и ме бутна след прекаляване с оптимизацията.

Той е и новичък още.

А и виж сайта на първа позиция, ако се съди по тези критерии колко текст има: igraiigri.com
 
От: Промяна на тайтъла, на хоум страницата. Съвет!

Bg Game Database - това за какъв чеп ти е в тайтъла ??? - Ако гониш класиране и в ЕН ОК ама като гледам сайта май е насочен БГ
Портал - ??? - кой нормален тинейджър ще я знае тая дума та камоли и да търси по нея

Основната дума ти е игри - Като я напишеш в Г. ти предлага няколко по широки варианта направи компилация от тях

Безплатни Онлайн Игри за телефони с мотори и нинджи - Ето за някаква такава компилация става въпрос

Освен да покриеш повече ключови думи имай в предвид че и заглавието е много важно за ЦТР-а напарви го да е атрактивно така че и да си втори или трети да взимаш максумума
 
От: Промяна на тайтъла, на хоум страницата. Съвет!

Bg Game Database - това за какъв чеп ти е в тайтъла ??? - Ако гониш класиране и в ЕН ОК ама като гледам сайта май е насочен БГ
Портал - ??? - кой нормален тинейджър ще я знае тая дума та камоли и да търси по нея

Основната дума ти е игри - Като я напишеш в Г. ти предлага няколко по широки варианта направи компилация от тях

Безплатни Онлайн Игри за телефони с мотори и нинджи - Ето за някаква такава компилация става въпрос

Освен да покриеш повече ключови думи имай в предвид че и заглавието е много важно за ЦТР-а напарви го да е атрактивно така че и да си втори или трети да взимаш максумума

По другите ключови и предложения от гугъл си има вътрешни страници: категории, тагове и така и така. Според мен няма смисъл да изреждам, целия цирк в хоума и за това едно обощение като портал за игри ми се стори добро. Наистина то няма кой да търси цялото словосъчетание важната ключова дума си е игри.

Не мога пак казвам да го оставя насочен изцяло хоума към онлайн игри защото има и новини, ревюта, трейлъри и форум. Като всичко останало от онлайн игрите е насочено в най-голяма част към игрите за пц. :)
 
От: Промяна на тайтъла, на хоум страницата. Съвет!

Бях, в топ 100 и ме бутна след прекаляване с оптимизацията.

Той е и новичък още.

А и виж сайта на първа позиция, ако се съди по тези критерии колко текст има: igraiigri.com


Къде отиде пък ти:) Това международна компания, която си прелива тръст между собствените сайтове. Изобщо не ги гледай такива, защото само ще те объркат.
 
От: Промяна на тайтъла, на хоум страницата. Съвет!

Къде отиде пък ти:) Това международна компания, която си прелива тръст между собствените сайтове. Изобщо не ги гледай такива, защото само ще те объркат.

Все още вярвам, че няма невъзможни неща. :D
 
От: Промяна на тайтъла, на хоум страницата. Съвет!

По другите ключови и предложения от гугъл си има вътрешни страници: категории, тагове и така и така. Според мен няма смисъл да изреждам, целия цирк в хоума и за това едно обощение като портал за игри ми се стори добро. Наистина то няма кой да търси цялото словосъчетание важната ключова дума си е игри.

Не мога пак казвам да го оставя насочен изцяло хоума към онлайн игри защото има и новини, ревюта, трейлъри и форум. Като всичко останало от онлайн игрите е насочено в най-голяма част към игрите за пц. :)


Все тая какви игри имаш върти около ключовите думи не вкарвай баластра в Тайтъла - Не виждам да имаш категория - Безплатни игри - а това със сигурност е по търсено от Портал за игри

Също така може да нямаш игри за мобилни телефони но пък утре може и да имаш тогава ще си с едни гърди напред - освен това по тази дума си има трафик що да не се пробваш да го лапнеш
 
От: Промяна на тайтъла, на хоум страницата. Съвет!

Ок де, дайте предложения за най-добрия тайтъл според вас.

Давам два линка статия по избор от директорията. Разбира се статии които са наши, не на потребители качили, а те нашите си личат нямат линкове в тях. :D

Да се допълня за най-доброто предложение. Нямам намерение да дам на всеки дал такова. :D
 
От: Промяна на тайтъла, на хоум страницата. Съвет!

Все тая какви игри имаш върти около ключовите думи не вкарвай баластра в Тайтъла - Не виждам да имаш категория - Безплатни игри - а това със сигурност е по търсено от Портал за игри

Също така може да нямаш игри за мобилни телефони но пък утре може и да имаш тогава ще си с едни гърди напред - освен това по тази дума си има трафик що да не се пробваш да го лапнеш

Ще го намисля, иначе има го писано в описанието на онлайн игрите, но ще видя да намисля нещо може да сменя тайтъла и на тях за да го има включено и безплатни. :)
 
От: Промяна на тайтъла, на хоум страницата. Съвет!

Може и да има положителен резултат, аз лично правя промяна на мета титлата всяка седмица - сайта ми е нов!
Твърдиш че на Google му харесва всяка седмица да вижда ново заглавие. И аз дълго време считах така докато не разбрах че съществува следната логика. Заглавието е резюме на съдържанието на страницата. Ако съдържанието не се променя, а заглавието се променя, това като че ли изпраща смесен тип сигнал. Твоето мнение? При теб за момента върши добра работа така ли?
 

Горе