Професионална изработка на корпоративни сайтове от150лв до 250лв!

antony

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Привет,

Предлагам професионална изработка на сайтове за малък и среден бизнес, като freelancer!

Цената е според проекта от 150 лв до 250лв, като условието е, че хостинга и домейна са взети през мен и годишната такса се заплаща на мен!

По всяко време може да си откупите правата на сайта!

Ако не желаете хостинга и домейна да минават през мен, ще си заплатите цялата цена на проекта, който искате да ви се изработи!

Повече инфо за проекти които съм изработвал на лично или по email: [email protected], [email protected]

Поздрави!
 
От: Професионална изработка на корпоративни сайтове от150лв до 250лв!

Покажи да видим твои професионални проекти?
 
От: Професионална изработка на корпоративни сайтове от150лв до 250лв!

Повече инфо, на лично или по email!
 
Аз искам малко разяснение по следните въпроси:

1. "Ако не желаете хостинга и домейна да минават през мен, ще си заплатите цялата цена на проекта, който искате да ви се изработи!" КАКВА Е ЦЯЛАТА ЦЕНА НА ПРОЕКТА?

2. Ако избера хостинга и домейна да минават през теб каква е цената на хостинга и домейна за една година и кой регистратор се използва

3. Искам образци на работата

И не ми пиши повече на лично или по имейл - ако предлагаш услуга и искаш изобщо някой да ти обърне внимание пиши в темата. Нямам време да си лафя по мейла празни приказки. Офертата ти изглежда странно и ако не дадеш смислени обяснения на въпросите ти бия едно червено за предупреждение на останалите
 
От: Re: Професионална изработка на корпоративни сайтове от150лв до 250лв!

Идеята е, че ако някой няма достатъчно пари да си заплати целият проект, ще го прави на парчета заплащайки хостинг и домейн на мен. Така той няма да плаща повече отколкото ще даде за хостин и домейн, но печалбата аз ще я взема и всички доволни!

Хостинг:
Цената за малък пакет е 60лв.
до 1000 посещения дневно

Цената за голям пакет е 120лв.
неограничени посещения

Домейн си зависи от домейна!

Ако клиента има пари иска аз да му направя системата и иска всичко да си вземе той (хостинг и домейн) цената ще е според проекта!
 
Последно редактирано:
От: Професионална изработка на корпоративни сайтове от150лв до 250лв!

Човек, ти тотално ме шокира с тези цифри! Вчера искаше 1 000 лв. за нарязване на дизайн и вкарването му в CMS, днес искаш 150 лв. за корпоративен сайт (аз като прочета корпоративен се сещам за Mtel, IBM, Microsoft, Adobe) И то професионално! Аз ако слагам 1 000 лв. за рязане, трябва да сложа 50 000 за система, изпрограмирана от нулата и милиони за корпоративен сайт!


Ми кво да кажа?
300-400 левчета за дизайн!
Нарязване и имплементация + напасне към желанията Ви на един OpenCart около1000лв. - зависи от желанията!

И ще имате всичко необходимо само за около 1400лв!
 
От: От: Професионална изработка на корпоративни сайтове от150лв до 250лв!

Поздрави,

Да това е уместно!

Дизайн: ще се ползват готови дизайни, може дори и платени (аз си ги нарязвам), стига да може да се вземат елементите!

А за корпоративен сайт, имам в предвид (фирмен сайт), чиито цени вървят от 500 лв. до 1000 лв.
Страници с галерии и текст, новиини, галерии, промоции, продукти!

Всичко ще си е според проекта!

Рискът е за мен, че ако някой реши да му направя система за 1000лв. и си заплати 250лв + хостинг и домейн и на следващата година се откаже изгарям, но пък това е хубавото на шаблонните сайтове, че променяш дизайна и получаваш нов сайт!

Рискът е за мен, но за това искам да правя само сходни сайтове, за да мога да препродавам евентуално проектите, от които съм загубил!

А и там ставаше на въпрос за Онлайн магазин, което си е доста сериозна система!

Извинявам се за пропуските в описаната услуга, но за това нещата се изясняват при среща с клиентите!

Сами знаете, че от проект до проект разликата може да е като от трабант до самолет!


Поздрави, насреща съм за всички ваши въпроси!
 
От: Re: Професионална изработка на корпоративни сайтове от150лв до 250лв!

но печалбата аз ще я взема и всички доволни!

Коя печалба?
Значи сайт 150-250лв + 60/120 хост + цена на домейна !!!!
 
От: Re: Професионална изработка на корпоративни сайтове от150лв до 250лв!

Привет,

Да, това е формирането на цената!

Поздрави!
 
От: Re: Професионална изработка на корпоративни сайтове от150лв до 250лв!

Пии си по-често хапчетата :)
Крайния резултат на 99% ще е joomla / wordpress + безплатна тема ... за скромните 250 лева :)
 
От: Re: Професионална изработка на корпоративни сайтове от150лв до 250лв!

Пии си по-често хапчетата :)
Крайния резултат на 99% ще е joomla / wordpress + безплатна тема ... за скромните 250 лева :)

Привет,

Не мога да разбера целта на твоя пост!
Искаш да хейтиш някой, който предлага нещо?

Това за joomla / wordpress + безплатна тема, си е твое мнение!

Мисля, че има достатъчно хора в този форум, които разбират разликата!

Поздрави!
 
От: Професионална изработка на корпоративни сайтове от150лв до 250лв!

Хахах!
Това е най-извратено странната оферта, която някога съм виждал.

Не мога да си представя да си купя сайт, да го развия и да го оставя при някой си, за да го хоства :lol:
Че ти може да ме изнудваш като нищо, ако го развия тоя сайт..

Чуваш ли се кво говориш, и кви глупости пишеш?

Тцтц.. Отчаяни времена, за искарване на някой лев..
И ти е страшно несериозна темата, и си виж държанието "кинти" али бали..
Такива думи, използват ли се за делови начинания..

Отиди, измсли нещо по-добро и конкретно, и тогава ела, и го предложи.
Няма да ти давам червена репутация, че днеска е Неделя, и не искам да ми почва деня на червено (if you know what i mean :D) :lol:
 
От: От: Професионална изработка на корпоративни сайтове от150лв до 250лв!

Хахах!
Това е най-извратено странната оферта, която някога съм виждал.

Не мога да си представя да си купя сайт, да го развия и да го оставя при някой си, за да го хоства :lol:
Че ти може да ме изнудваш като нищо, ако го развия тоя сайт..

Чуваш ли се кво говориш, и кви глупости пишеш?

Тцтц.. Отчаяни времена, за искарване на някой лев..
И ти е страшно несериозна темата, и си виж държанието "кинти" али бали..
Такива думи, използват ли се за делови начинания..

Отиди, измсли нещо по-добро и конкретно, и тогава ела, и го предложи.
Няма да ти давам червена репутация, че днеска е Неделя, и не искам да ми почва деня на червено (if you know what i mean :D) :lol:

Привет колега,

По начина по който ме оплю, ти оплю целия freelance (където всичко е на доверие)

Прав си за думата "кинти"!
Извинявам се !

Риска е и за двете страни, ако искаш проект и можеш да си го позвоиш, плащаш си проекта и си го хостваш където искаш!

Предложението е към малки фирми, които не има се хвърлят 500-1000 лв. за сайт!

По този начин и аз ще си взема парите след време и те ще имат сайт!

Неразбирам защо заклеймяваш идеята ми за глупост.

Да, явно ти не би постъпил така, но има хора които го правят.
Аз имам няколко клиента на този принцип и до момента всичко си е ок!

Хора, тази обява не е за нехрасващи идеята ми!

Това съм измислил, това предлагам.

При разговор с клиент, всичко се оточнява и от двете страни!

Пуснал съм в секция услуги , какво предлагам и до момента само колеги пишат в обявата ми, за да ме оплюват!

Имах преподавател в университета ми, който постояно ни казваше, че като някой freelancer започне да се намесва в сферата ни ние да го плюваме, защото ние сме професионалистите, пък той че е по-добър от нас нямало значение! Май всички сме минали през неговите лекции!

Желая ви успех колеги в нещата които правите!
 
Последно редактирано:
От: От: Професионална изработка на корпоративни сайтове от150лв до 250лв!

Привет колега,

По начина по който ме оплю, ти оплю целия freelance (където всичко е на доверие)


Прав си за думата "кинти"!
Извинявам се !

Риска е и за двете страни, ако искаш проект и можеш да си го позвоиш, плащаш си проекта и си го хостваш където искаш!

Предложението е към малки фирми, които не има се хвърлят 500-1000 лв. за сайт!

По този начин и аз ще си взема парите след време и те ще имат сайт!

Неразбирам защо заклеймяваш идеята ми за глупост.

Да, явно ти не би постъпил така, но има хора които го правят.
Аз имам няколко клиента на този принцип и до момента всичко си е ок!

Хора, тази обява не е за нехрасващи идеята ми!

Това съм измислил, това предлагам.

При разговор с клиент, всичко се оточнява и от двете страни!

Пуснал съм в секция услуги , какво предлагам и до момента само колеги пишат в обявата ми, за да ме оплюват!

Имах преподавател в университета ми, който постояно ни казваше, че като някой freelancer започне да се намесва в сферата ни ние да го плюваме, защото ние сме професионалистите, пък той че е по-добър от нас нямало значение! Май всички сме минали през неговите лекции!

Желая ви успех колеги в нещата които правите!

Е не е баш всичко на доверие.
И не съм оплювал целият Freelance..

Не си ли се замислял, защо хората те оплюват?
Или който да е, не визирам само теб.

Ако искаш да печелиш от хората, всичко е много просто.
Просто им предостави да си купят сайт през твоя Affiliate линк, или им предложи хостинг, на съвсем отделно място(с нагласянето на сайта, и домейни и али бали) и им вземи повече пари.
Ако в суперхостинг е 10 лева на месец, кажи им 15 лева на месец, като им предоставиш детайлите(това е пример разбира се)

Какво доверие може да се има в твоят случай?
Имаш 17 мнения(не, че тва изобщо тва може да се нарече фактор), регистриран си 2012 Януари(това също не е фактор)..
Не си правил успешни сделки, с никой от тук. iTrader ти е 0, за 1 ден си написал сигурно 10 мнения.
Това пак не е никакъв фактор, но ЛИЧНО АЗ, никога не бих ти се доверил, ако правим такава поръчка.
Най-малкото което е, ти искаш да ми хостнеш целият уеб сайт при теб.
Пак давам най-малкия пример, аз ако го задвижа този сайт, и направя 1200 посещения, ти като нищо можеш да ми "спреш тока" и да ми кажеш, сега, всеки месец по 100 лева иначе няма да ти се движи сайта.
Това ти го давам просто като пример.

Ако обявата ти беше изпипана, до такава степен, че да даваше информация за всичко, никога никой нямаше да те нападне..
Замисли се малко...
Нападките, които получаваш от тук, са само в твоя полза.
Така се учиш от грешките ти, и съответно не ги повтаряш.

Ако исках да те нападам "зверски", щях да съм ти лепил вече червено и да говоря лоши работи, но уви, не го правя, както и никой по-горе като гледам, не го е правил.
Всеки е дал своето мнение, и това е.
 
От: Професионална изработка на корпоративни сайтове от150лв до 250лв!

Има една поговорка:Не е луд този който яде баницата,луд е този който му я дава.
 
От: Професионална изработка на корпоративни сайтове от150лв до 250лв!

Дизайна авТурски ли е или не?
Системата авТурска ли е или не?
Ако да какви функции има?
Без демо и портфолио няма кой да те взема на сериозно, защото един Безплатен Wp и една тема $10-20 и е готов сайта за малка фирма, само за 20-30 лева!
 
От: От: Професионална изработка на корпоративни сайтове от150лв до 250лв!

Е не е баш всичко на доверие.
И не съм оплювал целият Freelance..

Не си ли се замислял, защо хората те оплюват?
Или който да е, не визирам само теб.

Ако искаш да печелиш от хората, всичко е много просто.
Просто им предостави да си купят сайт през твоя Affiliate линк, или им предложи хостинг, на съвсем отделно място(с нагласянето на сайта, и домейни и али бали) и им вземи повече пари.
Ако в суперхостинг е 10 лева на месец, кажи им 15 лева на месец, като им предоставиш детайлите(това е пример разбира се)

Какво доверие може да се има в твоят случай?
Имаш 17 мнения(не, че тва изобщо тва може да се нарече фактор), регистриран си 2012 Януари(това също не е фактор)..
Не си правил успешни сделки, с никой от тук. iTrader ти е 0, за 1 ден си написал сигурно 10 мнения.
Това пак не е никакъв фактор, но ЛИЧНО АЗ, никога не бих ти се доверил, ако правим такава поръчка.
Най-малкото което е, ти искаш да ми хостнеш целият уеб сайт при теб.
Пак давам най-малкия пример, аз ако го задвижа този сайт, и направя 1200 посещения, ти като нищо можеш да ми "спреш тока" и да ми кажеш, сега, всеки месец по 100 лева иначе няма да ти се движи сайта.
Това ти го давам просто като пример.

Ако обявата ти беше изпипана, до такава степен, че да даваше информация за всичко, никога никой нямаше да те нападне..
Замисли се малко...
Нападките, които получаваш от тук, са само в твоя полза.
Така се учиш от грешките ти, и съответно не ги повтаряш.

Ако исках да те нападам "зверски", щях да съм ти лепил вече червено и да говоря лоши работи, но уви, не го правя, както и никой по-горе като гледам, не го е правил.
Всеки е дал своето мнение, и това е.


Поздравявм те за първото креативно мнение по темата ми!

Наистина не обясних много добре нещата, ще ги помисля малко и ще направя нов пост!

Дано обаче да не се получи същото!

Поздрави!
 
От: Професионална изработка на корпоративни сайтове от150лв до 250лв!

Дизайна авТурски ли е или не?
Системата авТурска ли е или не?
Ако да какви функции има?
Без демо и портфолио няма кой да те взема на сериозно, защото един Безплатен Wp и една тема $10-20 и е готов сайта за малка фирма, само за 20-30 лева!

Привет,

Както написах и по-горе, дизайн не предлагам! Готов дизайн или имам доста кадърни колеги дизайнери (но платени)!

Frameworka и CMS са си мой, разработвани няколко години! Може да се закачи всякаква функционалност! Всичко е OOP,MVC така, че може да се справи всеки програмист!

Портфолиото само на заинтересовани клиенти!

Поздрави!
 
От: Професионална изработка на корпоративни сайтове от150лв до 250лв!

За да има заинтересовани клиенти, трябва да им привлечеш вниманието, което определено не става с 5 реда написани във форум!
С фактурите как стой въпроса?
 

Горе