Професионална поддръжка на Фейсбук страници

iskous

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Имате Фейсбук страници, за които нямате достатъчно време да ги поддържате и развивате ?

Предлагам месечната си услуга специално за всички, които търсят професионална поддръжка за своите Фейсбук страници и искат да оставят страниците в сигурни ръце.
Освен, че ще увеличим броя на харесванията, ще направим страницата ви престижна и съвършена.

Месечният пакет включва - 24/7 поддръжка и наблюдение над страницата. Публикуване на снимки, статуси и други неща, които СА свързани с тематиката на страницата. Пускане на линкове (ако страницата ви е свързана с някакъв сайт). Специално изработване на снимки с надписи и логото на страницата. Увеличаване на броя на харесванията и вдигане на Post Reach-а. Отговаряне на съобщенията.

С над 3 години опит в поддържането и развитието на страниците. Работил съм над много популярни страници в социалната мрежа - от страници за снимки и статуси до бизнес страници.

Цена за един месец - 120 лв.

Ако искате да добавите някакви неща или премахнете неща от месечният пакет цената ще се промени. При ангажиране за повече от един месец получавате голяма отстъпка!

Страници, над които съм работил мога да ви изпратя на лично съобщение.

E-mail: [email protected]
Skype: creizi_devil55
 
Последно редактирано:
От: Професионална поддръжка на Фейсбук страници

НОВОГОДИШНА ПРОМОЦИЯ - валидна до 4.01.2015 включително.

Цена за един месец - 70 лева.

Това означава, че всеки един следващ месец ще бъде с цената от 70 лева - не повече, нито по-малко.
 
От: Професионална поддръжка на Фейсбук страници

ъп не темата!: )
 
От: Професионална поддръжка на Фейсбук страници

Здравейте, Вашата оферта определено ме заинтересува. Опитах се да се свържа с Вас още в неделя по скайп /публикува ли сте го в пост на друга тема/, но все още нямам отговор. Как бих могла да се свържа с Вас?
Предварително благодаря за отговора!
 
От: Професионална поддръжка на Фейсбук страници

опитах да ви пиша на лс но се оказа че не мога защото има само два поста. пишете ми вие и ми дайте телефон за връзка защото имам няколко въпроса относно офертата ви.
 
От: Професионална поддръжка на Фейсбук страници

Търся човек за поддръжка на Фейсбук страница. Темата е детски дрехи cocoa-bg.com Всичко свързано с това - интересни, оригинални и провокативни постове. Предпочитам хора с опит в областта.
Задължително условие е всеки кандидат да изпрати по-един оригинален, изцяло направен от него идеен пост на ЛС. Не се съмнявайте в почтеността ми!!!
Заплащането и заетостта ще е според резултатите, колкото по-добре се справяте - толкова по ценени ще бъдете. Успех на всички!!!
Тел: 0890201719 Жоро
 
Последно редактирано:
От: Професионална поддръжка на Фейсбук страници

Такива работи според резултатите тук не се толерират особено. Твърда цена за еди какво си + бонус за резултати е приемливо
 
От: Професионална поддръжка на Фейсбук страници

Свободен съм за две нови поръчки!
 
От: Професионална поддръжка на Фейсбук страници

Здравей,
ще може ли на лично една две страниците които поддържаш за пример и каква е цената за подръжка на страница в момента?
 
От: Професионална поддръжка на Фейсбук страници

Здравейте, интересувам се от поддръжка на фейсбук страница, моля свържете се с мен: 0885208216
 
От: Професионална поддръжка на Фейсбук страници

Здравей iskous,
търся дългосрочна поддръжка на фейсбук страница.
За връзка:
email: mitakat1(кльомба)gmail.com

Благодаря предварително!
 

Горе