Професионално писане на статии на английски и български

mhx

Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Здравейте,

Предлагам писане/пренаписване/преводи /статии на английски и български език . Идеално владеене на английски език,изучаван в езикова гимазия.Както и перфектно владеене на български език. :)

НОВО! Предлагам и Он Пейдж оптимизации за сайтове и продукти. Цените са по договарянето в зависимост от сложността и срока за изпълнение.

До няколко дни ще дам и актуална информация за цените на статиите и преводите.

За контакти:
ЛС (предпочитано)
e-mail: [email protected]
skype: tedok123_freelancer
Давам GSM номер на заинтересувани и при стартиране на работа.

Начин за плащане: банков превод.

Дано да съм ви заинтригувал-пращам portfolio на заинтересувани.
 
Последно редактирано:
От: Професионално писане на статии на английски и български

я кажи цена за пренаписване на Анг. при условие че ти осигуря материалите , а ти само трябва да пренапишеш текста за да минава като уникален в Гугъл
 
От: Професионално писане на статии на английски и български

Има изпратено ЛС.
 
Последно редактирано:
От: Професионално писане на статии на английски и български

Същата тема съм я прехвърлил в подотдел Freelance на отдел Услуги. Ако администраторите сметнат за нужно, нека да заключат тази.
 
От: Професионално писане на статии на английски и български

Исках да ти пратя ЛС, но ти е препълнена кутията. Затова го пускам тук:

Търся си човек за пренаписване на кратки описания на серии на телевизионни сериали. Работата най-вероятно ще е постоянна, но дори и да не е началната поръчка няма да е малка. Трябват ми около 300 кратки описания по 200 думи (уникализирани), т.е. около 60 000 думи.

Видях, че си писал, че при брой на думите около 500-700 цената е $2. Това в моя случай би значело 60 000 думи / 600 думи на описание = 100 (ако смятаме 3 епизода по 200 думи като 1 по-дълго описание). 100 описания по $2 по твоите тарифи би правило към 200 долара. Ако ти поверя работата, ще ми предложиш ли отстъпки от тази цена? Прати ми и портфолио, моля.

Мерси и поздрави,

Николай
 
От: Професионално писане на статии на английски и български

Не си отговаряш на скайпа!
 
От: Професионално писане на статии на английски и български

до всички, които са ми искали пълномощно в skype или gtalk : до 26.08.2010 г. отсъствам, моля да ме търсете след тази дата.
 
От: Професионално писане на статии на английски и български

до всички, които са ми искали пълномощно в skype или gtalk : до 26.08.2010 г. отсъствам, моля да ме търсете след тази дата.

от около седмица съм на линия и повече няма да имам отсъствия.
 
От: Професионално писане на статии на английски и български

Много съм доволен от човека - спазва сроковете и пише качествени статии на английски на разумна цена!
 
От: Професионално писане на статии на английски и български

В момента съм свободен и приемам нови поръчки!

За връзка: ЛС или някои от посочените контакти.
 
От: Професионално писане на статии на английски и български

Много добре се справя. Доволен съм.
 
От: Професионално писане на статии на английски и български

Свободен съм да поема още поръчки за работа.

Можете да ме намерите на някои от посочените контакит в началото на темата или чрез ЛС в сайта.
 
От: Професионално писане на статии на английски и български

Вдигам темата, защото съм свободен и мога да поема още работа свързана с написване/пренаписване/превод на текстове.

Можете да ме намерите на някои от посочените контакит в началото на темата или чрез ЛС в сайта.
 
От: Професионално писане на статии на английски и български

Приемам Paypal и банков превод.
 
От: Професионално писане на статии на английски и български

Благодаря на mhx за отлично написаните статии, доволен съм от свършената работа в срок и според договореностите ни.Продължавам и за в бъдеще, да поръчвам статии за моите проекти при него.
 
От: Професионално писане на статии на английски и български

Свободен съм за работа и вдигам темата :)
 
От: Професионално писане на статии на английски и български

epay.bg няма ли да приемаш скоро?
 
От: Професионално писане на статии на английски и български

Поне в момента не приемам epay. :) Ако не е проблем за Вас, можем да работим и през банкови преводи.
 

Горе