Проходът на републиката (Хаинбоаз)

petrov_mm

Member
Здравейте, някой знае ли в какво състояние е прохода и дали става за преминаване не лека кола със зимни гуми, но без вериги. В нета четох че е отворен и е проходим, но все пак да питам, че ще тръгвам след около 2 часа.
 
От: Проходът на републиката (Хаинбоаз)

Най-добре се обади на 0700 130 20
 
От: Проходът на републиката (Хаинбоаз)

Благодаря за съвета. Обадих се и казаха, че е проходим без вериги. Така, че тръгвам:D
 
От: Проходът на републиката (Хаинбоаз)

Тея са такива боклуци, и оная "господарката на магистралите" ( Лиляна Павлова - така тоя боклук Кеворк я нарече) ей няма такова дебело кюфте, пътищата никога не са били в толкова лошо състояние. Изисквала била тя лично - всички пътища до утре да са изчистени и да лъщят - гадно кюфте такова, кой ще чисти пътищата като бавите парите на фирмите за почистване, отделно ги натискате да работят на общините за без пари, а пък и общините ги натискат и нямат пари вмомента. Ей, тея универсални боклуци расипаха цялата държава, еб* му майката, къде дойдеха такива управляващи на власт, че запалиха цялата държава бе.
 
От: Проходът на републиката (Хаинбоаз)

Лиляна Павлова е от вашите бе ReminD, дедо и е висш функционер на партията. Пък пътищата откакто се помня са зле.
 
От: Проходът на републиката (Хаинбоаз)

Лиляна Павлова е от вашите бе ReminD, дедо и е висш функционер на партията. Пък пътищата откакто се помня са зле.

Да бе, той дядо и там и роднините и сигурно в гроба се обръщат ако знаят това лайно дебело какви ги върши. Тая е такъв боклук, ама такъв универсален боклук, че други думи за нея няма.

Виж бе - пътищата ще са по-добре ако им плащат. Ти ще ми работиш ли за без пари а? И аз да ти извивам отделно ръцете да ми работиш и да те натискам всичко да е изрядно. Няма как да стане, нали.
 

Горе