Публикации

fomalstar

New Member
Здравейте на всички.Имам един проблем сложил съм read more под всяка статия добавям <span> когато ми трябва read more.Сега пуснах една статия не искам да има read more , но тя има без да съм и слагал.Как мога да го махна и другите да имат ,но тази да няма?
 
От: Публикации

а и още един проблем за да не пиша нова тема ще го напиша тука.Значи пренасочил съм www.domain.com към блога но domain.com не ми го отваря а уш всичко съм направил както трябва пренасочих domain.com към www.domain.com някакви идеи ?
 
От: Публикации

Дай кода , а default post template се намира в Settings>Formatting най-отдолу (ако не стане не мога да ти помогна :) )
 
От: Публикации

Никой ли не може да каже как като съм сложил read more hack да не ми излизат всичките публикации с read more , а сам да си избирам ?
 
От: Публикации

Можеш таа да направиш, че да махаш read more , като напишеш статията цъкаш на html кода на публикацията, търсиш <span class='fullpost'> май това беше и го триеш , заедно със затварящят таг </span> и така няма да имаш read more на съответната статия :)
 
От: Публикации

Можеш таа да направиш, че да махаш read more , като напишеш статията цъкаш на html кода на публикацията, търсиш <span class='fullpost'> май това беше и го триеш , заедно със затварящят таг </span> и така няма да имаш read more на съответната статия :)
Ами аз като почнах да ги пиша на всяка статия си слагах <span> но ся като пиша всяка статия ми излиза с read more и когато цъкна на html кода на статията(отдясно кадето се редактирва на статията) няма <span class='fullpost'> а има реад мор ....
 
От: Публикации

От таблото за управление > Настройки > Форматиране > Шаблон на публикациите - ако там има span код го махни и готово :) Други идеи нямам за момента ...
 
От: Публикации

ммм няма аз съм с готов темплейт някаде от кода ще е ама незнам какво точно...
 
От: Публикации

Някой който може да ми направи кода да не са всичките публикации с read more... няма ли как да стане ...никой ли е нямал такъф проблем?
 

Горе