Предлагам: Публикуване на платени статии в 5 и 10-годишни сайтове

sunstorm

Active Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Темата не е актуална!
 
Последно редактирано:
Нови по-ниски цени за публикация, важат до края на месеца! Обновил съм ги в първия пост.
Благодаря на хората, които се възползваха.
 
Лятно Намаление на Цените! Коригирани са в първия пост.
Благодаря на тези, които ни се довериха и публикуваха при нас!
Ако имате интерес пишете на лично, за да ви изпратя сайтовете. :cool:
 
Специална септемврийска оферта!
Плати 2 - Публикувай 3 статии!
Без значение в кой сайт публикувате 2 статии, получавате 1 безплатно публикуване в един от двата сайта по избор.


При публикуване на 2 или повече статии, имате избор: да се възползвате от 10% отстъпка или от тази оферта важаща до края на септември. :)
 
Пратил съм на всички инфо. Благодаря на тези, които ни се довериха!
И за месец октомври важи офертата:
Плати 2 - Публикувай 3 статии!
Без значение в кой сайт публикувате 2 статии, получавате 1 безплатно публикуване в един от двата сайта по избор.


При публикуване на 2 или повече статии, имате избор: да се възползвате от 10% отстъпка или от тази оферта важаща до края на октомври.
 
Нищо не казваш за трафика (колко хора ще видят новината ? ) и DR (Има ли някаква сео изгода изобщо ) . Годините сами по себе си не са никакъв фактор...
 
Трафикът на 5 год. сайт през студените месеци е 1000-2000 човека на ден. Трафикът на 10г. сайт е минимален.
Добавил съм в първия пост Domain Authority & Page Authority за тези, които се интересуват от тези метрики.
 
СПЕЦИАЛНО ПРЕДКОЛЕДНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ!
(важи до 1 януари 2020г.)

Плати 2 - публикувай 3 статии
или
Вземи 20% отстъпка от цената при публикуване на 2 статии!

*Без значение в кой сайт публикувате 2 статии, получавате 1 безплатно публикуване в един от двата сайта по избор или 20% отстъпка от цените в първия пост.
 
Отговорил съм на всички.
 
Темата не е актуална.
 

Горе