Публикуване на статии в сайт с женска насоченост (BG)

От: Публикуване на статии в сайт с женска насоченост (BG)

Привет, ползвах услугите ти за женския сайт. Би ли ми пратил и линкове към другите 2 сайта?

Благодаря! :)
 
От: Публикуване на статии в сайт с женска насоченост (BG)

Публикуване на ПР статии в:
1. Сайт с женска насоченост.

PR - 2
Език - български
До 2 линка в статия.

2. Сайт за медийни и светски новини
PR - 3
Език - български
До 2 линка в статия.

3. Сайт за празници, пожелания, подаръци (подходящ за ПР статии за всичко, което може да се купи за подарък по всякакъв повод)

PR - 2
Език - български
До 2 линка в статия.





Подробности - на лични съобщения.

Реклама в началото или края на статия.
 
Последно редактирано:
От: Публикуване на статии в сайт с женска насоченост (BG)

Реклама в началото или края на статия.

ankali has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.
 
От: Публикуване на статии в сайт с женска насоченост (BG)

Здрасти,

Ако са актуални офертите, изпрати ми моля те инфо и на мен.

Благодаря предварително!
 
От: Публикуване на статии в сайт с женска насоченост (BG)

Интересува ме офертата. Прати ми инфо на лични моля.
 
От: Публикуване на статии в сайт с женска насоченост (BG)

И на мене ако може:)
 
От: Публикуване на статии в сайт с женска насоченост (BG)

Благодаря за интереса! Извинявам се, че забавих отговорите.
 
От: Публикуване на статии в сайт с женска насоченост (BG)

Може ли кратко обяснение,може и на ЛС.Обърнах се към автора на темата,при което ми се отговори с линк към първия си пост,т.е.без да ми обясни.Та въпроса ми е-от нас се изисква да се напише статия и оттам какво следва?Тези цени кой на кого ги плаща и как точно печели автора?Питам защото имам нужда от допълнителни доходи,смятам,че ще се справя,но не съм наясно със системата.Никога не съм са занимавала с това.Така написаният пост според мен се разбира,че тези цени се заплащат на автора.Отоваряйки на друга тема,че имам статия,получих отговор да се разберем как ще стане плащането.Написах им пейпал акаунта си ,но което с намигващ емотикон ми се отговори,че те трябва да ми изпратят своя.Значи аз да платя да ми публикуват статията и после?Как печеля?Какво означава да получа уникален линк?Зададох тези въпроси,и до ден днешен нямам отговор.Нали на всеки начинаещ трябва да му се обясни.Ще съм благодарна на всеки,който ми отговори:)
 
От: Публикуване на статии в сайт с женска насоченост (BG)

Та въпроса ми е-от нас се изисква да се напише статия и оттам какво следва?

Добро начало :).

Тези цени кой на кого ги плаща и как точно печели автора?

Тук вече мислиш за друго. Автора заплаща статията и печели линк/линкове.

Питам защото имам нужда от допълнителни доходи,смятам,че ще се справя,но не съм наясно със системата.

10 дни, 10 мнения = секция Пазар (пускаш тема, в която предлагаш услуги)

Никога не съм са занимавала с това.

За всяко нещо си има първи път, просто действай и направи нещо по въпроса. Например да поставяш интервали е добро начало.


Това долу го игнорирам. Горе има всичко.

Така написаният пост според мен се разбира,че тези цени се заплащат на автора.Отоваряйки на друга тема,че имам статия,получих отговор да се разберем как ще стане плащането.Написах им пейпал акаунта си ,но което с намигващ емотикон ми се отговори,че те трябва да ми изпратят своя.Значи аз да платя да ми публикуват статията и после?Как печеля?Какво означава да получа уникален линк?Зададох тези въпроси,и до ден днешен нямам отговор.Нали на всеки начинаещ трябва да му се обясни.Ще съм благодарна на всеки,който ми отговори:)
 
От: Публикуване на статии в сайт с женска насоченост (BG)

Ти искаш да спечелиш пари от твоите статии, точно това се опитва да направи и човека, пуснал тази обява.
В случая ти трябва да платиш, за да публикуват твоите статии някъде на цената от 2 лв, ако нямаш такива подготвени - ще ти напишат срещу сумата от 5 лв.
Какво печелиш от цялата работа ли? Обратен линк към твой проект!
Можеш да се възползваш и в подобни безплатни алтернативи за такива цели, публикувайки статии в Директории за статии например. Но това е, ако въобще имаш интерес от такива обратни връзки.
Мисля, че целта ти е да си продаваш своите статии, затова пусни отделна тема/обява за своите цени! :)
 
От: От: Публикуване на статии в сайт с женска насоченост (BG)

За всяко нещо си има първи път, просто действай и направи нещо по въпроса. Например да поставяш интервали е добро начало.
А какво означава това?
Благодаря ви за отговорите.
 
От: От: Публикуване на статии в сайт с женска насоченост (BG)

А какво означава това?
Благодаря ви за отговорите.

Означава да внимаваш като пишеш. Например след точка и запетая има интервал. Това е важно, тъй като искаш да предлагаш услугите си. Ето нещо за четене: http://forums.softvisia.com/index.php/topic/451-българският-правопис-и-граматика/ имах един по-добър ресурс, но не мога да го намеря.
 
От: Публикуване на статии в сайт с женска насоченост (BG)

След препинателни знаци като точка (.), запетая (,), тере (-) и пр. трябва да има разтояние от един интервал (поне), което се постига със средният най-дълъг хоризонтално бутон на клавиатурата, с която въвеждаш букви, съответно символи.
За да продаваш статии, те трябва да бъдат грамотно написани, а това е едно от основните неща, на които се набляга :shock:
 
От: От: Публикуване на статии в сайт с женска насоченост (BG)

И още нещо, като спечеля линк, вече мога да го продавам, така ли?
 
От: Публикуване на статии в сайт с женска насоченост (BG)

След препинателни знаци като точка (.), запетая (,), тере (-) и пр. трябва да има разтояние от един интервал (поне), което се постига със средният най-дълъг хоризонтално бутон на клавиатурата, с която въвеждаш букви, съответно символи.
За да продаваш статии, те трябва да бъдат грамотно написани, а това е едно от основните неща, на които се набляга :shock:

Хайде, оставям те да отговаряш ти, защото хем разводняваме темата на колегата с постове не на място, хем се повтаряме като папагали. Излишно е, така че действай :roll:.
 
От: Публикуване на статии в сайт с женска насоченост (BG)

Това е масово по всички форуми, разводнявала се темата, тогава защо няма например обяснителни теми, всяко нещо си има първи път. Така питащият се чувства най -малко неудобно.
 
От: От: Публикуване на статии в сайт с женска насоченост (BG)

И още нещо, като спечеля линк, вече мога да го продавам, така ли?
"Спечелването" на линк се нарича Link Building.
>>> ТУК <<< има достатъчно информация и теми, които можеш да прочетеш, защо ти е необходим този линк.
Накратко ти трябва да имаш вече свой собствен сайт, който да "линкнеш" в тази статия от друг сайт. На тебе не ти требе такова жувотно на този етап..
Наблюдавай известно време новите теми, без да взимам отношение към тях, за да добиеш представа какъв е бизнес климата тук.
 
От: Публикуване на статии в сайт с женска насоченост (BG)

Благодаря:)
 
От: Публикуване на статии в сайт с женска насоченост (BG)

Привет,

И аз се интересувам от офертата. Би ли ми пратил инфо и на мен, моля. :)

Поздрави!
 

Горе