Продава се: Публикуване на статии и Банер реклама

TheCrazyBastard

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
18   0   0
Предлагам (обновено):

1. Публикуване на статии с до два обратни линка в 7+ годишен сайт с дамска насоченост и добър авторитет.
Условие: Статията е изпратена от вас и с дължина поне 350 думи като във Ваша полза е тя да има добър % на уникалност, но това не е допълнително условие.
Цена за публикуване:
- на 1 бр. с 1 линк в нея: 25 лв;
- на 1 бр. с 2 линка в нея: 35 лв.
Пакетни усуги:
- публикуване на 3 до 5 статии - 10% отстъпка;
- публикуване на 6 до 10 статии - 15% отстъпка;
- За повече от 10 и дългосрочно партньорство - по договаряне.

2. Публикуване на линк в рецепта като вече ще решите дали да са ваши или мои - 15 лв на рецепта. Минимална поръчка - 2 броя (т.е. 2 за 20 лв.).

3. Банер реклама - за уточнение на лични.

4. Статии на тематика "Мода и красота" и "За дома и градината" в подстраница - 20 лв за брой.

5. Ревюта на бяла кухненска техника (цена т. 4), без значение уникалността и дължината.
Условие: Да предоставите 1 бр. снимка на продукта за ревюто.

6. Споделяне на Ваша публикация във Фейсбук страницата ни на дамска тематика с над 30 000 натурални фена. Цени на пакетите:
- 1 публикация (еднократно) - 5 лв. или 2,5 евро по Paypal;
- 5 публикации - 18 лв или 9 евро по Paypal (едната излиза безплатно);
- за повече от 5 - цени по договаряне!

7. Размяна на линкове в страница с Партньори или Приятели по желание:
- на сайтове с пo-малък ранк - срещу заплащане и по договаряне;
- на сайтове със сходен page rank и показатели - безплатно;
- на сайтове с по-големи показатели - по договаряне.

Забележка: Запазваме си правото да отказваме линкове към нетематични или извън изброените по-горе условия от нас условия, както и да работим с клиенти, които са имат нисък коефицент на доверие във Форума. Разчитаме на взаимна коректност.

Линковете няма да бъдат премахвани и остават, докато сме живи и здрави :)
Срокът на изпълнение е до 2 дни след превода или според клиента след допълнително уточняване.
Начин на плащане: Пощенски (или телеграфен) запис, Банков път, PayPal, Еконт.
 
Последно редактирано:
От: Публикуване на статии и Банер реклама

Не се блъскайте, за да не се ударите нещо.. Всички позиции са свободни и чакат вашите невероятни банери..
Малко допълнително инфо: Реални посетители - 500+ , Цени от 30-35 лв. на месец, колкото горе долу вървят цените от порядъка на лев за 1000 импресии.
 
От: Публикуване на статии и Банер реклама

Който разбира, тук се спира! Искате да привлечете вниманието на нежния пол? Желаете да монетизирате вашите услуги и бизнес, а милиони жени с нетърпение очакват вашите страхотни предложения на невероятни цени.. Получавате таргетиран трафик и остава само желанието те да станат ваши клиенти. Всичко зависи от вашия атрактивен банер, който ще ми предоставите. СПА, Туризъм, Масажи, Чанти.. Ботуши, Гирлянди, Диаманти и Рубини.. Какво вълнуват жените днес? Десет лева къде ли не сте ги дали, кутия цигари и баница с боза, заминават, няма ги.. А насреща цял месец ще стои вашия банер, ще станете известни!!! Обратната връзка под формата на линк е ценна, много ценна, понякога е най-ценна тя и нищо друго..
Заповядайте! :lol:
 
От: Публикуване на статии и Банер реклама

Вдигам чаша за темата :beer: Обаче ми намаля пиенето..
Давате ми статията и шише ракия от литър-два домашнярка, може и прясна да е и ще я публикувам в ПР3 сайт.
Поради "огромният" интерес ще направя компромис и ще шибна едно местенце за промоционалните Ви, изпълнени със смисъл и качество статии на тема Красота и мода.

Ако нямате ракия, остава варианта с 10 лева на статия и до 2 линка в нея, над 400 думи.
Плащането е с обикновен пощенски или телеграфен запис, или банков превод.

Един колега вече се възползва преди време и гледам се е класирал на първа страница по заглавие на статията си на личния сайт, а публикувана при мен държи позиция на втора страница (не знам дали е добре това).
 
Последно редактирано:
От: Публикуване на статии и Банер реклама

Не се блъскайте, за да не се ударите с нещо..
Колега как ги мислиш тия работи
 
От: Публикуване на статии и Банер реклама

Не с нещо, а по принцип. Но то като дойде зора, знаеш ли :lol:
Имаш предвид, че няма да ми мине махленският маркетинг.. Или по-скоро кога ги мисля - :beer:

Искате от ония, как му се викаха.. БЕЗПЛАТНО пробно добавяне за тестване на услугата като си дадете оценка, нали..
Гадове такива!

Пускам 2 безплатни РЕВЮта, демек пращате ми статия, публикувам я и до седмица да напишете нещо хубаво в темата, може и лошо, важното е да отговаря на истината на първите поискали това нещо тук в темата и компромиси няма да има за трето.

Предполагам сте писали на Дядо Коледа и той другата седмица ще Ви изпълни останалите желания! :)
 
От: Публикуване на статии и Банер реклама

Коледната примоция свърши! От двете безплатни ревюта останаха само 2 от тях, но за съжаление вече всичко е платено като по старому (стига да има кой да плаща).
Дай Боже тази нова 2014 година да изкарам поне 1-2 петачета. Амин!
 
От: Публикуване на статии и Банер реклама

Наближава отново Нова година! Месеците се търкалят, а шишетата са от кръглите и са празни, няма за квадратни - нетъркалящи се. Може да прибавим и ФБ реклама в страница от 16к маниаци. Ама има ли значение, още една гладна година беше.. Шиееед :cry: :lol:
 
От: Публикуване на статии и Банер реклама

По повод на коледния ти дух, важи ли авантата?
 
От: Публикуване на статии и Банер реклама

Печелите единствената тайна промоционална бройка за статия с обратна връзка, която ще я водим Великденска, че на този светъл празник също трябва да се правят добрини. Пишете на лично, за да се разберем по какъв начин ще ми изпратите статията.
По повод на коледния ти дух, важи ли авантата?
 
От: Публикуване на статии и Банер реклама

Ако не искате да договаряме, може и да пусна твърди високи цени за всички позиции, кайне проблемен.. Алъш вериш да става, ама не става..
 
От: Публикуване на статии и Банер реклама

Търсиш ли хора, които да пишат статии?
 
От: Публикуване на статии и Банер реклама

Не, на този етап пиша сам, ако ми дойде музата или преразказвам, но нямам много време за развитие в контент, честно казано.
Бих инвестирал, ако имам печалба - някой купува публикуване на статия в мой сайт с ПР3 и 1 к трафик на ден и примерно инвестирам едно 20 до 50% за закупуване на нова статия. Ама при нулев интерес, мога да инвестирам 0. Такива са ми принципите! :lol:
На този етап не, освен ако не се намерят добри хора да ми пишат за без пари. Не мога да си обясня защо никой не иска да има линк в сайт с ПР3 и 1000 трафик дневно за 5-10 лв.
Търсиш ли хора, които да пишат статии?
 
От: Публикуване на статии и Банер реклама

Вдигам цените, напук защото няма търсене на услугата. И без това печалба няма, ако се навие някой, поне да си струва.
Цените на уникална статия, написана от вас с дължина над 400 думи и само 1 линк в нея в сайт на кулинарна тематика с ПР3 и над 1000 уникални дневно е 20 лв. еднократно като сумата задължително се превежда предварително, може и чрез пощенски гълъб, стига да кацне на терасата ми. Поздрави и успешна нова година!
 
От: Публикуване на статии и Банер реклама

Промоция за банерна позиция по избор до 15.03. - 3 лв за 1000 импресии, след което се вдига на 6 лв. за същите показвания на страници, в които банерът е активен.
 

Горе