Продава се: Публикуване на статии и Банер реклама

От: Публикуване на статии и Банер реклама

Харесва, не харесва, хаир кога няма, значи никак не я бива. Трябва да сменя подходя май...
- Моляяя ви са, Уаааааааа. Нищастен съм! Батеееееей, дай неко лев. Жената - болен, децата - и той... :lol:
Много ми харесва рекламата, наистина! :lol:
 
От: Публикуване на статии и Банер реклама

PR явно не ви интересува. нА ви тогава SEOmoz (PA) = 39 и SEOmoz (DA) = 27, каквото и да означават тия две работи. Поздрави и весело лято - пари за море ви се намират, знам. Аз ще пропусна,... няма ляп. :lol:
 
От: Публикуване на статии и Банер реклама

Имам RozovaDolina.Net, където може да публикуваш в категорията "Бизнес и Интернет" Без Лев статии за уеб дизайн, seo, маркетинг...
 
От: Публикуване на статии и Банер реклама

Странно.. на мен ми го отваря. Опитай пак :) Ако наистина имаш проблем, който не е свързан с твоят интернет доставчик, ще ми отвориш работа :D
 
От: Публикуване на статии и Банер реклама

Ъп, Юуумп и шлясс по темата..
Има малък спад към гореупоменатите атрибути с 2-3 пункта, но трафика си е 1к+ органик, + 1-2к+ социален, ако пожелая.. да ви е сладко!
Поздрави и Весели празници! ;)
 
От: Публикуване на статии и Банер реклама

Здрасти и за много години!Интересувам се от банерна реклама във сайтове със главно женска аудитория(може и фейсбук страници)!Може да драснеш едно ЛС!
 
От: Публикуване на статии и Банер реклама

Здрасти и за много години!Интересувам се от банерна реклама във сайтове със главно женска аудитория(може и фейсбук страници)!Може да драснеш едно ЛС!
Имаш лично :)
 
От: Публикуване на статии и Банер реклама

Повдигам темата!
85 к показвания /импресии за периода 07.01.-06.02. (1 месец назад)
Супер изгодна оферта за банер реклама 300х600 ви очаква, която се показва винаги.
За подробности на лично! :)
 
От: Публикуване на статии и Банер реклама

ХМмм.. мислех да правя промоция, поради липсата на желаещи, ама като си гледам първия пост и цените там, се отказах - явно промоцията ми е безкрайна :D
Бум на темата с две думи, не съм от нахалните - ако искате :) Има летен спад в посещенията и са около 800 сега (плюс) средно дневно.. Весела Коледа!
 
То за половин година нямам спомен дали някой се възползва от услугата ми, но аз лично се възползвах от други, предлагащи подобна. В интерес на истината съм на загуба, защото нямам приходи от услугата си, но пък правя разходи за подобна. Майната му, нали вече си имам стабилен трафик от над 1 к от Гошо Хубавеца, който понякога стига х 2-3-4 и така до 100 ще трябва... :)
Вдигам темата без очаквания, не разчитам на тях. Единствено чакам заплата, защото аванс не взимам и наближаващия Коледен бонус евенуално. Хепи Хелойун на патерици!
 
Забравих да добавя само, но сигурно не е толкова важно...

Данни за месец октомври според Г аналитикс:
Уникални: 47 000+ месечно
Посещения: 55 000+ месечно
Импресии: между 86 000 месечно
70% от търсещи машини, 80% жени, 90% България

Актуален пейдж ранк към ноември 2016:
DA: 36,6 , PA: 41,32 , Old: 7,5 years, MOZ: 5,57

Пишете на лично за подробности относно банер реклама, фейсбук реклама в страница с 30 000 фена с дамска насоченост, линк в статия или публикуване на уникална такава от ваша страна срещу заплащане.
 
Последно редактирано:
Ъп на темата! Трафика е спаднал, от последния Ъп преди половин година кажи речи наполовина, но без да правя нищо. С много много разредено споделяне и веднъж месечно я дабавя нещо, я не, си имам към 900-1000 уникални средно-дневно от Гугъл предимно и други ресурси. Това разбира се съм го постигнал с много труд някога, но го подкрепям с допълнителен, когато имам време на моменти. Пишете на лично за допълнителна информация относно актуалните оферти за рекламиране на таргетиран кулинарен сайт, онлайн магазин за бяла техника или сайт с дамска насоченост, възможност за покриване на теми Фитнес, Здраве, Диетично хранене и т.н. Предлагам възможност за публикуване на платени статии и ревюта на продукти с линкове към тях.
 

Горе