Предлагам: Публикуване на статии с линк

WebFen.net

Active Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Здравейте, предлагам публикуване на ваши статии с до 2 линка уеб сайта е за онлайн новини www.webfen.net
Дневни посещения около 10к, може сами да изберете в коя категория да са статиите ви :)

Цена за 1 брой статия: 30 лв
Начин на плащане: Банков превод
Плаща се след публикуването на статиите
 
Последно редактирано:
С теб има ли някой, който да е свършил работа?
Мислех, че си само по приказките.
Не е така. 7-те лева за хоста в куулайс са в ипей. Сложени са още миналата седмица. Но мисля, че мога да правя само вътрешни преводи, а куулайс не работят с ипей. Бях пуснах и търсене за равностойност 7 лв. в пейпал.

Ти какво мислиш, за готини домейни .нет, които обаче са регнати на .ком
 
С теб има ли някой, който да е свършил работа?
Мислех, че си само по приказките.
Плюс това исках да си пусна първо хоста и да ви покажа това, което съм регистрирал, официално на платен хост. Ако някой иска да смени 7 лева в пейпал за 7 лв в ипей може да го направили следващите няколко часа. Болен съм почти месец, неврлагии, говорят ми някакви глупости за плексити и отстрани изглежда различно и не както е. Защо правя или не правя това или онова. Един месец съм на невробекс, трета кутия...

И наистина докато си говорите тук получавам инспирация свързани с някои хора от форума, никове, разговори, докато пиша или чета ми хрумва какво ли не.

Не знам защо регнах домейни, от средата на списъка ми, поне по мое мнение не са повече от средна хубост.

warmaul.com
bitka.org
blinkwhy.com - тук замествам y с why.
blinkAI.net

Добре, кажи че не звучат добре и не са използваеми? Това е средата.
Дори като отговарям се чудя дали не си издавам идеите. Още преди 2-3 дни бях почнал да ти отговарям за .орг. Да не са секси с това разширение, но има изключения, например битка.орг се връзва.
 
Последно редактирано:
И аз не знам защо си регнал тея домейни, просто още някой лев си хвърлил в кофата.
Ако толкова нямаш пари за хост, сигурен съм, че Блинки може да уреди нещо, да стартираш проект, пък като потръгне, да се отчетеш.
 
И аз не знам защо си регнал тея домейни, просто още някой лев си хвърлил в кофата.
Ако толкова нямаш пари за хост, сигурен съм, че Блинки може да уреди нещо, да стартираш проект, пък като потръгне, да се отчетеш.
Харесва ми максимата на един член от форума - нисък марж. Искам обаче да регна един .бг Тази ниша е относително свободна. Добре, предполагам си наясно, че да уцелиш .ком след толкова години е доста трудно. Но имам няколко .ком които си заслужават. Но така или иначе си давам ясна сметка, че съм засегнал доста хора тук, по един или друг начин. Но обратното също е вярно.

Попаднах на една също доста свободна ниша като раз'ширение, което набира скорост, преди няколко дни.

П. С. парите за хоста са още от миналата седмица в ипей, мога да правя само вътрешни преводи. Грешен телефон е записан и за да го променя, трябва да ходя до каса, да им доказвам еди какво си и т.н.
 
Последно редактирано:

Горе