Публична сделка и направа на онлайн магазин тук? Идеята е яка и я предлагам

От: Публична сделка и направа на онлайн магазин тук? Идеята е яка и я предлагам

Като цяло идеята ми харесва. До колкото разбирам идеята е доста хора от форума да даваме публично предложенията си за сайта на поръчителя. Накрая всички вземаме пари, които са предварително в теб (на какъв принцип даваш парите на хората?). Има едно нещо в бизнеса, което има много плюсове да не е публично и това е цаната. Не искаш цял интернет да знае, че си дал 2к за сайта си и после да те залеят с е-майли, че ще ти го направят по хубав за 1к и едва ли не си се набутал с 1 000 повече :)
 
От: Публична сделка и направа на онлайн магазин тук? Идеята е яка и я предлагам

Конкретно, като за Вас, понеже ЕГН-то ви почва със 57 - колкото пари дадете, толкова!!! Колкото повече пари, толкова по-качествен и як и класиран и рекламиран сайт ще ви направим във форума хората тука.
Пратете ми парите на е-маил [email protected] пейпал или ми пишете там, за да ви пратя ЕГН -то ми и банковата ми сметка, по които ще можете да ми рпатите пари.
Ако държите, може и лично да се видим и почваме хората тук да ви правим и помагаме със сайта Ви.

Казвам се Бойко. Приятно ми е.



Бойко не четеш какво ти се пише. Много пари не правят продаващ магазин. Правят първо красив магазин. Продаващия магазин няма нужда да е хубав или мега дизайнерски. Интернет пространството е пълно с примери. Местните потребители не се интересуват от визията на магазина и къде се класиара в Г. Влизат в в дадения магазин заради определени стоки или определени цени. А магазина става популярен елементарно чрез спам във сайтове за обяви или оферти в сайтове за групово пазаруване. Колкото и да не изглежда професионално това е начина да се продава в БГ
 
От: Публична сделка и направа на онлайн магазин тук? Идеята е яка и я предлагам

Извадки от сайта ти:

Смяна на основно заглавие/заглавия на сайт title - от 100 лв. до бая много лева

Консултация номер 3. Съвети за корпоративни клиенти: 10 000 лв

ОТВАРЯНЕ НА CALL ЦЕНТЪР - ЦЕНА ОТ 100 000 лв. на месец

:lol: :lol: :lol:
 
От: Публична сделка и направа на онлайн магазин тук? Идеята е яка и я предлагам

Оборотен е, не може да му се отрече :D
Извадки от сайта ти:







:lol: :lol: :lol:
 
От: Публична сделка и направа на онлайн магазин тук? Идеята е яка и я предлагам

Извадки от сайта ти:







:lol: :lol: :lol:
При такива цени си струва да се работи в съдружие. 10000 за сайт и на 5 да ги разделиш пак е нещо....
Стига да кои да ги да ги даде тези пари...:)
 

Горе