Пулев срещу Кличко

От: Пулев срещу Кличко

Не бях гфледал тайсън, но имам чувството, и двамата да ги хване ще ги мине като пръдня из гащи, баси фена направо лудница :lol:
 
От: Пулев срещу Кличко

Бе показана и реакцията на козаря от село Дяков Кирил Колчаков, който е голям фен на Кубрат. „Не беше толкова бърз нашият. А украинецът спечели с хитрост. Голям тарикат този Кличко, Лисан. Ама ако ми се навърта около курника, ще яде шамарите“, закани се козарят.
 
От: От: Пулев срещу Кличко

Бокса не е същия, като по времето на Тайсън. Факта, че няма файтър шампион от толкова години е красноречив. Не че не е имало претенденти....

И не си прав за позицията си относно Кубрат. Всичко което прави, примера който дава е изключително в полза на България. Много млади момчета ще взаимства манталитет и позиция. Каквито и кусури да има държанието му е мъжко, ако питаш мен, предпочитам да гледат него, отколкото нагъзис примерно или който и да е метросексуален бастун. От тази гледна точка постигнатото е твърде много от където и да го погледнеш. Да не говорим колко момчета ще отидат в залата вместо в кръчмата, щото искат да са като него. Отделно и момичетата ще си търсят мъже като него, което също е много от полза.

Това че се казва Кубрат, а брат му Тервел, за мен е достатъчна гаранция за възпитанието, което му е дадено от баща му. Няма начин човек да си кръсти децата така, а после да не ги възпита по най-правилния начин. Така че теорията ти за комерсиалната потриотична позиция също не ми се вижда много достоверна. Циганския оркестър може някой да му го е пратил, едва ли сам си го е поръчал. И това че ходи с чалга ковра какво доказва? Националистите си хващаме само девици домакини ли!?:) Ако това са двете неща, които те карат да мислиш, че всичко е театър, за мен не е достатъчно.
И аз мислех като теб, обаче след като го видях прегърнат със сина на цар Киро на рожденния ден на брат му си промених мнението. Мисля, че не е нужно да ти обяснявам защо.
 
От: От: Пулев срещу Кличко

И аз мислех като теб, обаче след като го видях прегърнат със сина на цар Киро на рожденния ден на брат му си промених мнението. Мисля, че не е нужно да ти обяснявам защо.


Това по какъв начин променя ползите за България, които носи с това, което прави? Чувал съм, че е работил бияч известно време, нормално да познава не дотам читави хора... Глада е по силен от тока, а също и от патриотизма, така че е нормално да се е свързал с такива боклуци в гладните си години.

Примерно и аз не харесвам Валери Симеонов, ама се радвам, че влезе в парламента, че ако го нямаше щеше да е по-лошо, нали така? Та искам да кажа, че ползите са повече от вредите, затова проблем няма. Кирливи ризи всеки има....
 
От: Пулев срещу Кличко

Тоя, който сяда на една маса и се прегръща с мангали убили две български момчета за мен е боклук. Ебем ти патриота, честно. Ако му пукаше за България, поне щеше да страни от такива човекоподобни почернили толкова семейства. Съжалявам, но това ми е мнението. За оркестъра, ако мен ме посрещне оркестър от мангали като се прибирам от летището, ще ги изгоня. Нали се сещаш, че коврата му ги е викнала, не някой друг.

И да, като боксьор не е кой знае какво, като гледам легендите. Явно наистина профибокса в неговата категория е зле, защото машините от едно време са светлинни години пред тях.
 
От: Пулев срещу Кличко

Майк Тайсън за Кличко-Пулев:
По-тъп мач не бях гледал

"Честно казано по-тъп мач в тежка категория не бях гледал. Пет рунда бутане, три нокдауна и нокаут. Страшен кеф, няма що! Тежката категория отдавна вече не е същата. Помните моите мачове. Аз танцувах на ринга и унищожавах съперниците си. Да ме прощава Владимир Кличко, но ако беше се боксирал по моето време, шансовете му да се докосне до някой пояс щяха да бъдат нулеви. Просто сега направиха бокса скучен. Що се отнася до Пулев - ясно се видя, че той все още не е готов за голямата сцена", коментира Тайсън пред "Лос Анджелис Таймс".
 
От: Пулев срещу Кличко

Хайде сега Иво Инджев да си признае какъв му е никът във форума и да излезе пред строя. nandibandi, ти ли си, бе? :lol:

Ей, какви сте проницателни. Не може да се прикрие от вас човек.:) Аз съм..:) Чак съм възхитена колко хубаво съм го казала.
 
От: Пулев срещу Кличко

Тест, що се мъчиш да отвориш очите на боксова анализаторка и боксьор, остави ги, те най-добре знаят как са нещата...

Гога, що продължаваш иронично да ме наричаш ''боксова анализаторка'', след като поясних, че анализирам социален модел и поведение, а не бокса? Разбрах, че демонстрираш кофти отношение към мен, но поне се старай да нападаш с точни аргументи.
Test, тва за ръчичките и дължината им не е обида, защото е истина - чух коментаторът да го казва.:) 4см разлика - е, разлика си е.:wink:
 
От: Пулев срещу Кличко

Душко ила до мен да се успокоим. :)
 
От: Пулев срещу Кличко

Нанди, нямам кофти отношение към теб, просто не понасям някой гледал един мач/двубой от даден спорт да почва да анализира и да говори глупости.
Всяка прилика е случайна
[video=youtube;jtft2ZiRr1o]https://www.youtube.com/watch?v=jtft2ZiRr1o[/video]
 
От: Пулев срещу Кличко

Гога, ако наистина анализирах бокса щяха да са глупости. Аз анализирам просташко и селяшко поведение, както съм го правила винаги, когато някой се държи по този начин. Все пак той представя страната ни и извън ринга, така че имам право да коментирам и това.


Душе, ша додя.:) Очаквай Иво Инджев под прикритие.:)
 
От: От: Пулев срещу Кличко

Това, което ми направи впечатление, като на пълен лаик (освен, че гледката беше ужасна) беше как изобщо няма физическа равнопоставеност между тия двама човека. Наистина ли някой е вярвал, че тоя с късите ръчички ще достига оня с дългите и ще успее да го млати така, че да го победи? Та Кличко през цялото време замяташе ония лопати и биеше, а на нашия не му оставаше нищо друго, освен да му разбива камъните в бъбреците, междувременно. Не разбирам нищо от бокс и не ме интересува, но съм напълно сигурна, че Пулев НИКОГА няма да победи Кличко или човек с неговия ръст, докато не дръпне на дължина ( включително и ръцете) с поне 5см - дано успее, ма едва ли.



[video=youtube;aMrPD_x9iU8]https://www.youtube.com/watch?v=aMrPD_x9iU8[/video]
 
От: Пулев срещу Кличко

Че това беше по-скоро анализ на физическото несъответствие между двамата, ама щом минава за разбор на мача - ок. Радвам се, че го оценяваш по този начин.:) Жив и здрав бъди, Гога.
 
От: Пулев срещу Кличко

Че това беше по-скоро анализ на физическото несъответствие между двамата, ама щом минава за разбор на мача - ок. Радвам се, че го оценяваш по този начин.:) Жив и здрав бъди, Гога.

Да, че никога нямало да може да бие Кличко или човек с неговия ръст....
И ти бъди жива и здрава :)
 
От: Пулев срещу Кличко

Душе, ти че няма да дойдеш няма ( само ме изоставяш ) , но ще полегна да дремна пък току виж съм намислил формулите за "бокса", и излагациите ни в футбола, както и моите глупави работи на масата с гошко.
САМО НЕМА ДА МИ БЕГАШ С ГОГАТА ТОЙ Е ГЕРБЕРЧЕ, НИЩ ЧЕ СИ МЕ КЕФИ :p
Гога, ако наистина анализирах бокса щяха да са глупости. Аз анализирам просташко и селяшко поведение, както съм го правила винаги, когато някой се държи по този начин. Все пак той представя страната ни и извън ринга, така че имам право да коментирам и това.


Душе, ша додя.:) Очаквай Иво Инджев под прикритие.:)
 
От: Пулев срещу Кличко

Да, че никога нямало да може да бие Кличко или човек с неговия ръст....
И ти бъди жива и здрава :)

Мерси, Гога.
Коментарът за несъответствието в ръста имаше връзка с липсата на пренцка в комбинация с прекомерно самочувствие, а не беше анализ на бокса, като спорт и конкретно този двубой. Ама като гледам какви анализатори се вихрят по медиите разбирам защо приемате моя анализ, като спортен коментар.:)
 
От: Пулев срещу Кличко

... осъзнайте, че Кубрат е действащ професионален световен вицешампион в тежка категория!!!

Ще се самоцитирам и да приключим този безсмислен спор.
 
От: Пулев срещу Кличко

Аз пък се разочаровах от Йорданка Христова за това, че каза на мача на Кличко като гледаха в къщата на Бай Брадър: "Да ти е*ба майката!" И всички във Фейсбук много се разочароваха :Dhttp://pik.bg/%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D1%83-%D0%BA%D1%83%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82-%D0%B8-%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%BE-%D0%B2%D0%B7%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B8-%D0%B2%D0%B8%D0%BF-%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B4%D1%8A%D1%80-%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%BE-%D1%85%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BA%D1%8A%D0%BC-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D1%86%D0%B0-%D0%B4%D0%B0-%D1%82%D0%B8-%D0%B5*%D0%B1%D0%B0--news251113.html И после само чалгаджийките били прости и тъпи :D
 

Горе