Пускам безплатно система за музика, клипове и текстов.

C.Cenov

Well-Known Member
Рейтинг - 92.9%
13   1   0
Здравейте,

понеже гледам, че все още има хора които търсят системи за музика, клипове и текстове та реших да Ви предоставя една безплатно. Системата е custom писана специално за мен срещу заплащане и никъде е няма (ако я има някъде значи аз съм я пуснал там). Както и да е сайта не тръгна, станах студент нямаше време да се занимавам с него, а ми излизаше скъпо и нямаше пари за пиене, в крайна сметка продадох домейна но не можах да продам системата и реших да Ви я подаря.

Системата има доста функции едва ли ще мога да ги опиша тук:
Админ панел - одобряване/редактиране на потребители песни, клипове, текстове, групи админи/модове
потребители - добавяне на клипове, песни, текстове, коментари групи - присъединяване към групи и там профилни опции аватари подписи лшбими песни/клипове etc..
Сайта разполага със собствен видеоплеър.
Само забравих да кажа, че клиповете се добавят от Vbox7.

Давам Ви файловете готови сваляте и променяте \include\confing.php с вашите данни и Вие сте човека.

Това е. Не мога да дам снимки как изглежда по-надолу има клип, по принцип имам и база данни с над 10-тина хиляди песни и скрипт с които се добавят много бързо и лесно песни от 4shared.com – както и доста добавки, които съм правил на системата т.е имам последния бакъп на системата със всички бъг фиксове и подобрения, които съм направил, но в базата данни освен че има над 10к песни има и към 150 потребителски регистрации, групи, които мисля, че не е коректно да раздавам свободно.

Линк към системата

Един стар клип, които съм правил на сайта Ето

П.С Не знам дали това е правилното място на темата.

П.С2 Всъщност сега като гледам клипа май песните в базата са повечко от 10к може би към 30 и към 300 клипа (линкове към клипове) системата нищо не качва на ваш сървър всичко е само линкове. Имайте на предвид, че вероятно кода за клиповете ще иска някаква промяна за да работи нормално понеже vbox правеха някакви промени по url адресите скоро.
 
Последно редактирано:
От: Пускам безплатно система за музика, клипове и текстов.

И понеже доста хора ми искаха на ЛС демо - hosting.gaming-bg.eu/music/index.php

Абе хора я кажете как да направя този сайт да не се индексира от търсачките ? Сложих в Robots.txt

Disallow: /music
Disallow: /music/

нещо друго нужно ли е да се прави ?
 
Последно редактирано:
От: Пускам безплатно система за музика, клипове и текстов.

а как да си дам права в системата !! ?
 
От: Пускам безплатно система за музика, клипове и текстов.

защо неми се отваря линка ??
 
От: Пускам безплатно система за музика, клипове и текстов.

Демото май съм го затрил, гледай клипа който съм дал - там е показано как изглежда системата.
 

Горе