Пускане на тема в BHW

danko6

Well-Known Member
Здравейте колеги.
Първо ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ :).
Някой може ли да разясни как стоят нещата относно пускане на тема в BHW, в раздела за обяви.
Искам да предлагам даден тип услуга,но не мога да намеря точно какво се плащаше и какво трябваше, за да пусна такава тема.
Също като имам някакво наказание за неправилно пусната тема, което изтича след 3-4 месеха :X с него дали, ще мога да пусна темата.
И знаете ли потребител или някой чрез който евентуално, ако аз не мога да си пусна темата той да ми я пусне,защото знам, че има и такива потребители на които си плащам таксата за темата + някакви пари след това от направените продажби,но не мога да намеря такъв човек.


Ще съм изключително благодарен на всеки който помогне с каквато информация може :)
Поздрави
 
От: Пускане на тема в BHW

Няма ли някой колега от форума с акаунт от който има право да пуска теми в раздела за продажби ?
Аз ще си платя парите за самите теми, а ще получава и процент от продажбите :)
 
От: Пускане на тема в BHW

Тряба да си Jr. VIP или нагоре в йерархията за да можеш да пуснеш тема в раздел items/services for saleТук има информация за левелите.
 
От: Пускане на тема в BHW

Аз това го видях, но искат 100 долара само за да получа тоя статус и отделно, да си плащам по 30 долара за тема.За това исках ако има някой колега от форума, да се комбинирам с него, че да не давам 200 долара :)
 
От: Пускане на тема в BHW

ествествено че даваш първо 100 долара (за нас 120 щото има ддс) и още 30 за тема

ко ше продаваш, аз съм дж вип ма що го плащам и аз не знам не съм влизал от месеци
 
От: Пускане на тема в BHW

аа, и между другото - няма абсолютно никаква гаранция, че ще ти одобрят темата
 
От: Пускане на тема в BHW

Като цяло услуги като се почне от самия сайт до линкове към него.
Това е страшно тъпо, а поне връщат ли парите,ако нещо не им изнесе и те резнат ?
 
От: Пускане на тема в BHW

Като цяло услуги като се почне от самия сайт до линкове към него.
Това е страшно тъпо, а поне връщат ли парите,ако нещо не им изнесе и те резнат ?

Да, връщат то май даже не плащаш преди да одобрят, забравил съм как беше, ама не горят 30те $.
 
От: Пускане на тема в BHW

Първо трябва да си син там (Jr.Vip), с акаунт повече от 60 дни, без наказание(infraction) и над 100 качествения мнения. Темата се плаща, АКО ти я удобрят. 36 долара с ддс-то.

Рогатия по горе ти каза, че няма гаранция дали ще ти я пуснат или не. Дава се ревю на модератора, който ще ти пусне темата след това. Ако са пакети, най-големия или най-скъпото, което ще продаваш.

Това е. Както пише в правилата им, пускането на тема в раздел "Пазар" не е привилегия.

Относно JV. Едва ли някой ще се съгласи да пусне тема вместо теб. Причини много. Не те познава, нямал е отношения с теб, не знае дали услугата ти работи. Всичките негативи са за него. А недоволни клиенти винаги има. Особенно там.
 
От: Пускане на тема в BHW

Като цяло услуги като се почне от самия сайт до линкове към него.
Това е страшно тъпо, а поне връщат ли парите,ако нещо не им изнесе и те резнат ?

нещо по-конкретишен да искараш щото тъй от началото до края отся д ати кажа да не се хабиш
 
От: От: Пускане на тема в BHW

........................................
 
Последно редактирано:
От: От: Пускане на тема в BHW

...........................
 
Последно редактирано:

Горе