Пускат нова социална международна мрежа

От: Пускат нова социална международна мрежа

Браво на момчетата.Пожелавам им успех и дано скоро да го видим онлайн ! :)
 
От: Пускат нова социална международна мрежа

Ей спамер, и аз нещо не съм на кеф, и ти обещавам, че ще ти бучна в темата дето пуснеш 1 червена точица...
Прочети постовете- хората са се отказали, той успех пожелава. аман от спамери и то некадърни.
 
От: Пускат нова социална международна мрежа

AlanFort, къде пише, че сме се отказали?
Остава още малко довършителна работа, превод на английски и го пускаме!
 
От: Пускат нова социална международна мрежа

ааа тъй ли... аз нещо съм се объркал значи :). Ок, успех. И заради нас > нека да има "блогове" с dofollow и seo friendly urls!!!
 
От: Пускат нова социална международна мрежа

Минаха цели 4 месеца от както щяхте да пуснете сайта ,какво стана? Нещо не ви върви ли?
 
От: Пускат нова социална международна мрежа

Очакваме ги :] Много шум се вдигна.Иска ми се да видя крайният резултат.
 
От: Пускат нова социална международна мрежа

Сульо и Пульо тръгнали социални мрежи да правят, този целия рев да го бяха пуснали със стартна на сайта, а не сега остават с пръст в уста.
 
От: Пускат нова социална международна мрежа

Здравейте! Да, прави сте, че мина много време, но това не означава, че работата не е вървяла или сме вдигнали някакъв "шум" и после сме изоставили проекта. Съжалявам, за дългото забавяне, но при изработката на такива сайтове нещата не зависят само от един човек...

Wellwer е пуснат от два дни, но не сме го разгласили все още, защото ни трябват още два-три дни да дооправим превода на английски език.

Ето малко инфо:
Wellwer Logo na bql fon.jpg





Wellwer е глобална социална мрежа, която свързва потребители, фирми и градове по един
различен начин. Ние ви даваме възможността да споделяте неограничено до
хората от цял свят.

В Wellwer ти можеш да наблюдаваш къде какво се случва в момента. Да четеш новини, да разглеждаш снимки от различни дестинации, да получаваш оферти от твоя град, да
планираш къде и какво да посетиш при следващата ти екскурзия, да намираш нови приятели.
Ако сте собственик на бизнес, Wellwer е отлично място да популяризирате своята дейност, да промотирате вашите стоки и услуги, както и да намерите много нови почитатели и потенциални клиенти.

Линковете, които се публикуват в мрежата (в "Новини", "Бизнес профили" и "Оферти" са dofollow, така че се надявам да бъдем полезни за някои от вас.
С течение на времето в Wellwer ще се добавят още много възможности, както за потребители, така и за фирми за да направим мрежата наистина едно добро и предпочитано място за споделяне на информация.

Надявам се мрежата да ви харесва и да си помагаме взаимно :) Линк към Wellwer
 
От: Пускат нова социална международна мрежа

Регистрирах се. Но не виждам нищо различно от фейса освен гугъл мапс. Или може би не гледам където трябва.
 
От: Пускат нова социална международна мрежа

и аз се регнах, все пак ми беше интересно от няколко месеца бях писал тук
еми малко е скучно, не му разбирам смисъла.
аз по принцип не си падам по фейсбук плямпането, ама не знам

все пак, поздравленния. дано стане нещо и да ме опровергаете
 

Горе