Пуснаха бетата на Diablo 3

От: Пуснаха бетата на Diablo 3

Сесия(с 2 взети и 2 незвети, а остава още един изпит), иначе с удоволствие бих цъкал тази игра с дни наред без да мигам.
 
Нда. Днес цял ден псувам близард. Не изчакаха средата на годината, ами точно след новогодишните празници.
Сега ново дъно, ново видео, ново захранване .. тяхната мамица :/
 
От: Пуснаха бетата на Diablo 3

О през живота си съм играл като цяло на няколко игри... броят се на пръстите на едната ми ръка, защото не ми е интересно.
Но Диабло е много зарибявка :D Сега като се знам пак ще зарежа сайтчетата и ще цъкам :( кофти :(
 
От: Пуснаха бетата на Diablo 3

аааааа защо ми я показахте.. ааа защо я видях.. :(
Сега трябва да се работи за нов компютър както каза ктомов :(
 
От: Пуснаха бетата на Diablo 3

Я дайде от де да я свалям.

Доживях този ден - от колко време ми се играе не е истина нещо готино, разбира се след Call of Duty и Starcraft II. Направо като манна небесна ми идва Diablo-то :p
 
От: Пуснаха бетата на Diablo 3

Аааа. Аз играя играта от половин година вече (бетата)?!? Сега ли разбрахте ?

123.jpg

‎2 часа включително слушането и говоренето с всички в градът :). Оценка 6/10. Може още много повече, но ще видим когато излезе пълната версия.
 
От: Пуснаха бетата на Diablo 3

Ами става (доста е променена от старото Диабло и заради това може би ми се струва странна). Ще можеш да използваш максимум 3 скила по едно и също време (докато си извън градът). По този начин си ограничен и трябва да преценяваш какви скилове да си сложиш. Скила се сменя от един камък в градът по всяко време безплатно. Има 2 професии - ковач и златар (човек който прави камъни така си го превеждам). Учите професиите и колкото по голям лвл имате, по добри предмети правите.
 
От: Пуснаха бетата на Diablo 3

Е аз сега рабзрах дайте един даунлоад линк
 
От: Пуснаха бетата на Diablo 3

Не искам да се сещам на това нещо колко време съм загубил :) Добре че няма нищо общо с двойката, та да не се прецакам пак да правя някой зъл берберин :D
 
От: Пуснаха бетата на Diablo 3

Е аз сега рабзрах дайте един даунлоад линк
http://eu.battle.net/en/
Логваш се. Ако имаш Download Diablo3 Beta значи имаш кей (пращат писмо на пощата, та и там може да провериш).
http://turbobit.net/fyrr8z1adpet.html Тук може да свалиш бетата (ако нямаш акаунт не може да се логнеш).
 
От: Пуснаха бетата на Diablo 3

Добре че от двойката минАха повече от 10 годин и аз вече не съм такоз зарибено геймърче... Ужким :) .
 

Горе