Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

И как така пада в Сирия тогава ? За съжаление единият пилот май е загинал...
http://militarymaps.info/

Нали ти е ясно, че ако са го свалили в Сирия, руснаците щяха жестоко да агресират по всички канали и щяха да ореват орталъка, че това е военно нападение, а не до играят пас ...

Плевнелив ми е чудно сега какъв ще го изкарат рашките, след като след 2 - 3 дена виждаме думите му материализирани ...
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Ами направил е завой през турското пространство,
Ако всеки път гърците сваляха турски самолети като нарушат тяхното пространство да са останали без самолети досега.
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Ако всеки път гърците сваляха турски самолети като нарушат тяхното пространство да са останали без самолети досега.

http://www.rosbalt.ru/main/2015/11/24/1464308.html
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Ясна е позицията на Турция, ако се окаже, че самолетът наистина е летял на Сирия и е свален над Сирия, това означава, че Турция обявява война на Русия.
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Ясна е позицията на Турция, ако се окаже, че самолетът наистина е летял на Сирия и е свален над Сирия, това означава, че Турция обявява война на Русия.

Това и казах по-горе, ако беше така на момента щеше жестоко да се обтегнат всички отношения и цялото руско СМИ щеше да гръмне ВОЙНА!
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Това и казах по-горе, ако беше така на момента щеше жестоко да се обтегнат всички отношения и цялото руско СМИ щеше да гръмне ВОЙНА!
Не е толкова просто. А и не знам кой нормален човек може да има вяра на турските джихадисти. Русофобията добива такива размери, че някои хора примират да лижат гаджалските рязани паламарки.
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

[video=youtube_share;-Cdkf3Xx3nw]https://youtu.be/-Cdkf3Xx3nw[/video]
Джихадисти и мъртвия руски пилот.
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Не е толкова просто. А и не знам кой нормален човек може да има вяра на турските джихадисти. Русофобията добива такива размери, че някои хора примират да лижат гаджалските рязани паламарки.

Просто е тези самолети им знаят локацията по всяко едно време - нали не мислиш, че руската армия си локира самолетите с надземни радари?
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Ами знаят я и казват, че са свалени в сирийска територия и могат да го докажат. Аз лично вяра на манафите нямам, не е като да не послъгват от време на време.
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Ами знаят я и казват, че са свалени в сирийска територия и могат да го докажат. Аз лично вяра на манафите нямам, не е като да не послъгват от време на време.

Ако беше тогава така, нали това е равно на акт на война - що мишкуват рашките, вместо директно дипломатически да ги унищожат турците?
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Ако беше тогава така, нали това е равно на акт на война - що мишкуват рашките, вместо директно дипломатически да ги унищожат турците?
Ще видим в следващите дни.
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Ами знаят я и казват, че са свалени в сирийска територия и могат да го докажат. Аз лично вяра на манафите нямам, не е като да не послъгват от време на време.

Дори и да са свалени на сирийска територия, какво пречи преди това да са нарушили турското пространство?
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Дори и да са свалени на сирийска територия, какво пречи преди това да са нарушили турското пространство?
И какъв е смисъла да го нарушават? Аз лично не виждам. Иначе, тия неща се доказват.
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

[video=youtube;7343nXyGS0s]https://www.youtube.com/watch?v=7343nXyGS0s[/video]
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Какъвто беше смисъла да нарушат и нашето пространство....
Кога бойни руски самолети са нахлували в нашето бойно пространство?
 
От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

[video=youtube;7343nXyGS0s]https://www.youtube.com/watch?v=7343nXyGS0s[/video]

Много интересно какво ще последва сега, щом дори според него самолета е бил на 1км от границата на Турция става още по интересно.... А някакви изявления от турците ми се губят в медиите ?
Почнаха да излизат статии, че е свален и руски хеликоптер от сирийците най-вероятно от тези които бяха изпратени да търсят пилотите, но информацията е непотвърдена.
 
От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Много интересно какво ще последва сега
Най-вероятно войната ще приключи по-бързо от очакваното, а от умерените и други видове терористи няма да остане и петно по камъните.
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Кога бойни руски самолети са нахлували в нашето бойно пространство?
Официално никога, туй за което мърмореше нашият г-н президент (с малко п) е че има повече самолети над Черно море, близко до нашето въздушно пространство.
 

Горе