Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Направи ми впечатление сега, че имало хиляди англичани на протест да не предприема страната действия срещу ИДИЛ...... Това за мен си е един изключително жалък ход от тяхна страна и за пореден път тези ми падат в очите, що за идиот трябва да си.... В България управляващите по всеки въпрос нямат мнение и чакат я НАТО, я ЕС да им каже какво им е мнението, като си е плюс, ако трябва да говори Плевнелиев, но не се прави тяка, всеки трезво мислещ човек е на мнение, че тази паплач трябва да се изтреби, а тези в Лондон са се насрали отвсякъде.... Всеки може да е застрашен и дай да им се молим и да кланяме глави. Ебати дебилите братче, Русия си подхожда много правилно, ако хванат и българи там финансиращи ИДИЛ или доставящи оръжие нямам нищо против да ги разстрелят или да ги взривят все ми е едно....
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Естествено, че изгледах това видео, щом обяснявам кое не се връзва в него.

А това, което е написал грузинецът, че е, за теб може да е израз на висша истинност, но аз вярвам на очите и ушите си.

И имам конкретни доказателства, че пилотът е руски и че не е обстрелван от редовни руски военни части.
 
От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Връщам се към темата за войната в Сирия.

Днешният брифинг на руското МО и доказателствата за търговията с петрол между Турция и ДАИШ (ИДИЛ).

Припомням, че Ердоган официално заяви, че ако такава търговия бъде доказана, то той ще напусне поста си.

[video=youtube;-Agvkxz8H-Q]https://www.youtube.com/watch?v=-Agvkxz8H-Q[/video]
 
От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Естествено, че изгледах това видео, щом обяснявам кое не се връзва в него.

А това, което е написал грузинецът, че е, за теб може да е израз на висша истинност, но аз вярвам на очите и ушите си.

И имам конкретни доказателства, че пилотът е руски и че не е обстрелван от редовни руски военни части.

Защо изобщо ще слагат в един репортаж, някакви произволни кадри на "бунтовници" после на самия катапултирал пилот и накрая на руската армия. И защо са изрязали момента с парашутиста, след като нямат нищо общо (ясно защо). Много зле скалъпено.

Ето ги моите доказателства:

Май значките на шапките на "бунтовниците" и на генерал Хрулев поразително си приличат.

55555.png
77777.png


44444.png


Ето и още една поразителна прилика:

Сигурно са двойници и имат еднакви очила. :)

66666.png
99999.png
 
От: От: От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Ройтерс предаде отговора на Ердоган, че никой няма право да клевети Турция и че той не е толкова безпринципен, че да търгува с ИДИЛ. Малко прилича на болния мозък под линия.
-----------
Оно си рупа...

Връзката между кадрите от видеото, в които викащите на грузински (осетински, абхазки) обстрелват пилота, и тези снимки?
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Връзката е че викащите "грузинци" имат еднакви знаци по шапките с руските генерали, че викащите "грузинци" явно имат двойник в руската армия със същия вкус към слънчеви очила. Ти ми кажи след като няма връзка, какво правят в един репортаж на руската телевизия - заедно с руската армия и катапултиралия пилот.


А снимките са от видеото, очевидно. :D

[video=youtube;uB_VO7Nnn4E]https://www.youtube.com/watch?v=uB_VO7Nnn4E[/video]
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Нали уж си дизайнер бе, лайнар? Не си ли чувал, че в едно видео могат да се насложат различни събития?

Зададох ти конкретен въпрос - каква е връзката между снимките от видеото и стрелящите по парашутиста?

* * *

Грузинската армия към 2008 година се е финансирала с над 8% от БВП на страната (почти 1 млрд долара). Имало е постоянни подготвителни лагери от американски инструктори. Била е масово превъоръжена със съвременна бойна техника и т.н. Била е от най-боеспособните в региона по това време и това лесно може да се провери във всички официални източници, включително и американски такива.

Ако някой си мисли, че руската армия, която е направила войските на Саакашвили на бъз и коприва само за 5 дни, се е състояла от некви неиндефицирани субекти по анцузи Адидас и бели фанелки, то не само се е объркал, ами е пълен дебил.

А по темата, че съм се засегнал... много ми е чудно дали някой българин няма да се засегне, ако покажа видео със стрелящи по парашут туркомани и започна да твърдя, че това са били части на българската армия, стрелящи по български пилот, защото ползвали калашник, произведен в Казанлък, и са си говорели помежду си като в центъра на Кърджали.
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Както чуваш разказвача (журналиста) е един и същ, даже завършва и започва клипа с идентични фрази, умник. Отделно коментира и случващото се в клипа, което значи, че не е скалъпен. Че стрелящите са от същото видео, само че момента с парашутиста е изрязан. А тоя с адидас-а да приемем, че е двойник с еднакви очила и е чисто съвпадение, така ли? Спри да се излагаш..
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Кое е разказвачът, наречен журналист, във видеото, където се стреля по парашутиста? И има ли поне една дума от него по време на стрелбата преди да се премине към мутроподобния индивид с анцуга и белофанелестия осетин?

Какво общо има командващият войските генерал с мутроподобните и защо руски редовни военни части биха се целели по руски военен пилот? Изял им е закуската, може би? Не става - през 2008 година руската армия вече закусваше добре. Объркали са се? Не става - руската армия вече бе оснастена с достатъчно разпознавателни знаци и сваляше самолети със зенитки.
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Защо се правиш на луд бе. Това са два еднакви клипа ОЧЕВИДНО, просто във втория е включен в репортаж и е изрязан момента с парашутиста. Ако твърдиш, че са различни си за лечение..

Ето го оригиналния клип:

[video=youtube;3HqdsFW-veI]https://www.youtube.com/watch?v=3HqdsFW-veI[/video]


А тук е монтиран в репортажа(изрязан парашутиста):

[video=youtube;uB_VO7Nnn4E]https://www.youtube.com/watch?v=uB_VO7Nnn4E[/video]
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

И питам пак - защо осираш всички теми с несвързани брътвежи не по тяхната тематика?

Смяташ твоите бълнувания за важни? Ми какъв е проблемът - създай си темичка и си се самолекувай там. Дори вероятно ще си намериш дружки от типа на туркоцигането. Защо прецакваш темите, които са създадени от други хора?
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Разгеле! Надявам се да не сереш повече по темите, а да оставяш хората да си правят изводите. Умните хора по принцип обикновено правят умни изводи и няма смисъл да се буташ между тях.

* * *

По темата за Сирия - видео как колоните с ДАИШ-петрола Сирия->Турция преминават турската граница:

[video=youtube;AHx-4XCgzDY]https://www.youtube.com/watch?v=AHx-4XCgzDY[/video]
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Ирак ще се обърне към ООН, ако обвиненията на руското МО срещу Турция се потвърдят.

http://www.rusbg.com/11/irak-obratitsya-v-oon-esli-pokupka-turtsiey-nefti-u-daish-podtverditsya.html

Самата идея, че руското МО ще си измисля и ще фалшифицира данни е доста забавна, но както и да е - чака се потвърждение и от други източници.

А през това време дори сериозният и проправителствен The Washington Post се осмели да публикува това:

Iraqis think the U.S. is in cahoots with the Islamic State, and it is hurting the war

Интересни са и последствията от тези разкрития. Защото освен за вътрешния турски пазар тези обеми петрол се насочват и към пристанищата. Откъдето отплават към други купувачи. И по всичко излиза, че основният купувач от танкерите са САЩ (слагам скоба, че теоретично може да не знаят за произхода, тъй като в танкерите ИДИЛ-петролът се омесва с този от други доставчици).

Излиза, че фалитът на част от шистодобивниците в САЩ заради ниските цени се дължи и на тази търговия. Което хич няма да зарадва повечето от петролните лобита в Америка.

[video=youtube;QSJLv_WAO5Y]https://www.youtube.com/watch?v=QSJLv_WAO5Y[/video]
[video=youtube;BvJ_RrbPprU]https://www.youtube.com/watch?v=BvJ_RrbPprU[/video]
 
Последно редактирано:
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Иракските кюрди обявиха, че петролните цистерни за Турция са техни, не на ДАЕШ


12278863_928960750531412_9107204099246840273_n.jpg


[video=youtube;IZF1Yj0d18o]https://www.youtube.com/watch?v=IZF1Yj0d18o[/video]

За момента руската пропаганда се дъни, за жалост. Истината обаче трябва да се каже.
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Ред, на теб ти е жал, че руската пропаганда се дъни? Как може ти е жал, че пропагандата се дъни, след като това е лъжа по дефиниция - ти обичаш да бъдеш лъган ли? Аз предпочитам истината пред лъжата, мислих че и при теб е така, пък то жал ти е за руските пропаганди ...

Та щото говориш за истина малко ми е чуден този ти коментар:
Все още ли има русофобски балъци, които не могат да видят истината за ТИДИЛ и блещят, че Путин ги бил създал?

Беше го писал под същите тези терористи опа дюнерджии, та сега пишеш пак за истина, след като се оказа това пропаганда - почнах се бъркам, кое е истина за теб?

Няма споменавам имената на хората те си знаят, ама колко убедително говорихте че тези били командири нам си какви що, пък то ...

Дайде да направим една рекапитулация - Путин пусна опорната точка Турция купува от ИД и синчето на Ердогана му е главен на операциите, това става веднага след сваленият Су. Та 10 дни почти по късно разбираме, че синчето му се снима с дюнерджии, а Турците купували от Кюрдски Ирак петрол. Много бързо се извратяха нещата. Случката с руското Су почва да става много интересна и интересното идва пак по линия официалната руска позиция.

Вискяра, трябва да направи една анкета вярвате ли на Путин, че колко уж истините каза, пък то се оказаха евтини манипулации...
 
Последно редактирано:
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Имам предвид, че ми се иска руснаците да бяха прави, щото не съм фен на анадолците по ред причини. Както виждаш и аз държа на истината, иначе нямаше да го пускам това нещо тук. Руснаците явно не ги бива в пропагандата, поне за момента. Доста слабо изпълнение.

Путин пусна опорната точка Турция купува от ИД и синчето на Ердогана му е главен на операциите, това става веднага след сваленият Су.
Айде стига глупости. Такива доказателства има безброй, само се поразрови по темата. Това, че конкретното доказателство е фалш, не значи че синът на Ердоган не е собственик на енергийна компания, а зет му министър на енергетиката (по спомен).
 
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

И аз се учудих та затова питах.

Образовах се, но всичко до сега е ЕЖК и спекулации - чакам истината рано или късно и тя си излиза. Много неща, които ги говориха Кремъл от 2014, които уж бяха истини, после развенчаха. Знаеш, че сме в инфо война и освен да се образоваме в спекулации и евтини пропаганди друго не правим, то и затова съм критичен доста към такива "доказателства".

ПП А и видимо голяма част се образоват в пропагандата и въпреки, че след време е така не си вземат мерки и с пълни шепи грабят новата "истина". Ето ти една истина до 2017 РФ свършва резервите си до тогава ще има показване на мускули, след това широка гама от интересни неща ги чака, но най-важното - човека(брой клуба на олигарха) взе парите .... сещаш се песента нали?
 
Последно редактирано:
От: Путин: Русия ще помогне на Сирия при военен удар- Дискусич относно Сирия

Имам предвид, че ми се иска руснаците да бяха прави, щото не съм фен на анадолците по ред причини. Както виждаш и аз държа на истината, иначе нямаше да го пускам това нещо тук. Руснаците явно не ги бива в пропагандата, поне за момента. Доста слабо изпълнение.


Айде стига глупости. Такива доказателства има безброй, само се поразрови по темата. Това, че конкретното доказателство е фалш, не значи че синът на Ердоган не е собственик на енергийна компания, а зет му министър на енергетиката (по спомен).

Как не се е сетил Путин да се поразрови, че да ги изобличи. :D
 

Горе