Пълен провал с индексацията ...

vitko5

New Member
В момента новият сайт който пуснах претърпява пълен провал с индексацията.
Сайта е http://zvezdni.com/
Направих много добро СЕО + това като се цакне на дадена статия излиза самото име на статията а не както досега името на сайта че после статията.

Незнам защо не ми се индексирват страниците. До преди 5 дни всичко беше ок но изведнаж гоогле спря да ми индексирва страниците незнам къде е проблема...
 
От: Пълен провал с индексацията ...

имаш индексирани тук
 
От: Пълен провал с индексацията ...

Тези индексирани страници са от 5 дни... От тогава насам нищо не индексирва и никаде не ми класирва никаде новите страници нещо кода ли бъркам незнам какво трябва да променя, че да се оправи
 
От: Пълен провал с индексацията ...

и аз незнам с тоя уникален контент и линк билдинг как може такова нещо....
 
От: Пълен провал с индексацията ...

Колега само да ти споделя, че адсенс рекламата ти...1 позиция ми излезе на гръцки ей сега... съзнателно ли е пуснато и така да излиза?
 
От: Пълен провал с индексацията ...

В какъв смисъл да е пусната съзнателено ?
 
тъкмо си минал 100 тук ще позацикли (до 3+ семици съм го наблюдавал) вероятно след това голямо циклене има на 5 и на 10к стига да имаш съответният контент евентуално ще усетиш няколко по малки циклежа... Съвета ми е продължаваи линкбилдинга и да добавяш съдържание и след два месеца пак ще си говорим как е положението

пп абе много бързате с г по-младите едно време ако знаехтре колко се чака...
 
От: Пълен провал с индексацията ...

бате какви са тия редиректи,тоя сайт нещо си го умазал
 
От: Пълен провал с индексацията ...

И моят форум беше така в началото станаха 1000 индексация после паднаха на 300 а сега се редуват ту 5000 ту 6000 Не се притеснявай
 
От: Пълен провал с индексацията ...

HTML:
http://kinderrss.blogspot.com/2009/03/forex-club-trading-live-acaunt.html
тоя сайт къв е и що се зарежда на звездите ти

че и е неграмотно написан - forex invest news analis ей тва е много разбираемо на английски, мдааа :lol:
 
От: Пълен провал с индексацията ...

В такава ситуация не се ли споменаваше за един термин "sand box" всеки нов сайт с нов домейн минава през такава ситуация между 15 и 90 ден от индексирането си от G
 
От: Пълен провал с индексацията ...

Само не разбрах едно ... С това пренасочване кога ще започне да се индексриа пак сайта ? колко дни ще трябват ?
 

Горе