Пълен списък на продаваните домейни - транш 1

fun

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Всички за на кирилица, изтичат догодина от началото до април май някъде.

1.com

е-пазар,е-пари,е-бизнес,е-регистър,епазар,епари,бизнесът,регистрация-на,пререгистрация,одит
врачка
дакси,лекс,вивател,паралели,била,билла,апис,станибогат,ббт,зора,
курва,здравей,звезди,жиголо,дилър,изкушение,възбуда,пички,кучки,баровец,за-запознанства,снимки-на,видео-с,секс-със,снимки-с,снимки-от,тузар,клипче,безплатни-снимки,за-мъжете,за-мъже,за-жени,
карта-на-софия,карта-на,на-българия,в-българия,в-чужбина,от-българия,в-софия,от-софия,
кой-кой-е,как-с,новини-за,кой,със
игри-за
производство-на
рецепти-за,рецепти-с
имоти-бг,имот-бг,имоти-недвижими,имоти-нет
вино-от
евро-2012,евро-2016,евро-2020
президента
пицария
сайтът
нови
стара-загора
обяви-от,обяви-топ,топ-обяви,за-работа
заведения-за

2.net
възбуда.net
как-да.net
интернет-реклама.нет
производство-на.net
пазар.net
безплатни.net
нова.net
агенция.net
най.net
бои.net
бой.net
боя.net
диети.net
под.net
при.net
интернет-реклама.net

3.на руски
скачать-бесплатно-музыку.com
скачать-бесплатно-музыку.net
скачать-бесплатно-мп3.com
скачать-бесплатно-мп3.net
скачать-клипы.com
скачать-клипы.net
скачать-фильм.net
скачать-на.com
скачать-на.net
скачать-драйвера.com
скачать-программы.com
скачать-программы.net
скачать-книги.com
скачать-книги.net
скачать-для.com
скачать-для.net
скачать-песни.com
скачать-песни.net
скачать-песню.com
скачать-песню.net
скачать-мп3.net
фильмы-скачать.com
фильмы-скачать.net

4. правила - няма да пускам цени - за всеки домейн съм опрделил минимална цена и краен срок, който е различен и е тайна. Организация като таен търг със краен срок. Ще приемам вашите заявки САМО на лична а в темата - само технически въпроси и т.н неясноти. Домейна се печели ако предложението е над минималната ми цена, като след изтичане на скокът предавам домейна на предложилият най-висока цена.

5. общи- защо кирилица. Болшинството домейни са предназначени за евтино класиране в конкуренти ниши и "крадене" на трафик от конкуренти, дори и развити, без те да имат възможност да се защитят, освен със много скъпо seo. Видяхте в състезанието а и предполагам и в други ниши колко е лесно класирането в гугъл, когато домейна е на кирилица. Препоръчвам на всеки желаещ да провери възможният трафик, да пресметне колко ще спечели от това за една година (или повече ако ще развива някакъв хубав сайт) и да си предложи справедлива цена. Домейните ги предлагам за продан/наем заради изключително голямото количество което притежаваме и фирмата ни прецени че няма да ни стигнат силите да се развиваме навсякъде. Не сме закъсали и за пари - няма да продаваме на всяка цена. Постарал съм се максимално да проверя списъка два пъти за грешки и мисля, че няма. В whois информацията за домейна обикновено седи едно име на фирма, но има и такива, вземани под различни имена фирми и т.н - да не се чудите. Във всички случаи ако възникне някаква грешка - връщаме парите, аз лично държа да продължа да присъствам в този форум за много години напред и да имам репутация на коректен и точен. Припомням и че изкупувам сайтове и блогове - вижте другата тема.
 
От: Пълен списък на продаваните домейни - транш 1

стара-загора.com вече не е достъпен за продажба.
интернет-реклама.net вече не е достъпен за продажба
 
Последно редактирано:

Горе