Първата българска организация за супергерои

supergeroite

New Member
Ние сме първата българска организация за супергерои, която има за цел да вдъхнови обикновените хора да се превърнат в супергерои. Супергерите не съществуват само по филмите. Те съществуват и в релния живот. Пример за такива има в различни страни: САЩ, Канада, Австралия, Франция, Италия, Швеция,Мексико, Финландия, Великобритания и много други. Тези хора се борят с престъпността и помагат на другите хора.Те са облечени в костюми. Нямат супер сили, но за сметка на това имат супер смелост и се борят за един по-добър свят. Ние ще публикуваме информация за различни супергерои и техните прояви, като по този начин ще ви покажем, че действително всеки който иска може да стане герой и то в истинския свят. Ако искате да станете супергерои направете го. Заснемете всяка ваша героична постъпка и ние ще я публикуваме в нашия сайт. Може и, като за начало да изпратите снимка, с вашия образ, като супергерой, за да ви видят и другите хора в сайта.

Пишете ни на имейл адрес: supergeroite(at)mail.com

Ние гарантираме вашата анонимност!

Нашият официален сайт - supergeroite(dot)wordpress(dot)com
 
От: Първата българска организация за супергерои

Абе още сме вторник, бе хора :lol: Иначе, някой предприемач, ако иска да става супергеро, и да разнищи гошо няма да му се разсърдя :lol:
 
От: Първата българска организация за супергерои

Според мен това провокира разни дечурлига да правят опасни каскади и да застрашават живота си. А героите и примерите за поведение трябва да облечени в сини униформи и да вдъхват респект към закона. В България , не е точно така за жалост.
 
От: Първата българска организация за супергерои

Аз, пък мисля , че просто приемат много дрога и алкохол, и гледат прекалено много марвел :D
Според мен това провокира разни дечурлига да правят опасни каскади и да застрашават живота си.
 
От: Първата българска организация за супергерои

Приемате ли злодеи?
 
От: Първата българска организация за супергерои

Зареди парата, налиииии ...... тарикат такъв :D
Аз съм Батман :) 8)
 
От: Първата българска организация за супергерои

много добра идея аз съм за, да се снимат изперкалите и после да ги пускаме тука да им се смеем, то без забава не може
 
От: Първата българска организация за супергерои

:shock::shock::shock:

Нека се запиша и аз

1002573_572658056125783_571632975_n.jpg
 
Идеяата звучи хем налудничево, но хем МНОГО яко.. ако се развие с готин сайт, тва може да стане голям бум..

в 21 век хората са тотално изпростяли.. имайки предвид игри като флапи бърд да правят по 50к $ на ден смятайте.. :)
 
От: Първата българска организация за супергерои

Че той парламента е пълен със супергерои, всичките имат супер сили да крадат без да ги хванат кво по хубаво от това
 
Re: От: Първата българска организация за супергерои

...............arserape.jpg
 

Горе