Първата ми продажба!!!

вслучая става дума за продукт за отслабване това първо

Второ какво им е на билковите продуктите произведени в Нова Зеландия ? И идващи със новозелански сертификат за качество? Една държава доста по напред от БГ... за Европа идваха от складове на едро в Англия има Англииски програми които продават които не му се работи с новозеладнските

а за увеличаване на мъжкато достоиниство има уреди вечер по диемите дават реклами един зелен незнам дали си го виждал този на програмите е същия но бял

за избелването не са хапчета а беше продукт работещ със гел и светлина ама го спряха, заради някакъв патент и сега е само версия с гел по евтина
ето версията с със светлина самоч е вече трипъти по скъпа с платен лиценз фирмата е Англииска регситриана в УК http://track.moreniche.com/hit.php?w=106921&s=196&a=5320


тези продукти ги дават по шопинг телевизиите и се продават от телемаркетинг фирмите телешоп, телестар и още една камара други ...... пусни си кабелната разцъкаи през програмите до някои шопинг канал и ще ги видиш на някои даже ще им познаеш опаковките
 
Последно редактирано от модератор:
19.png

спциялно за избелването на зъбите от линка които съм постнал има да видиш къде в печатните медии е бил опиван просукта горе в менюто цъкни на TV's and Magzines това че ти не му вярваш не означава че англиските медии (не са го изпробвали)
Products that have had appearances on The Oprah Winfrey Show in "How to Look 10 Years Younger in 10 Days", to products that have appeared on Channel 5's "The Diet Doctors" and ITV's "This Morning", both in the UK.
Bride Magazines
Health & Fitness Magazine
Love It! Magazine
GQ Magazine -
The Diet Doctors
Nickleodeon TV

никои не е накаран на сила да се занимава а като се вижда от описаното в англииските медиите продуктите си работят съвсем както трябва (въпроса е ние ли ще вземем парите или някои друг) от такива продукти се печели ако не работеха нямаше да се печели щото всеки недоволен клиент щеше да наспами форуми оналйн какъв шит са
 
Последно редактирано от модератор:
От: Първата ми продажба!!!

Coolice,

Аз съм виждал рекламите, не живея в пещера (Нещо подобно е, но не точно :p) но мисля че разбра какво имам в предвид.

Ти би ли си купил някой от тези продукти, щото аз в устата си нито ще сложа хапче от сайт без репутация нито пък гел за зъби?

Ако ти си окей с това, знчи с чиста съвест си ги продавай, аз не мога да препоръчам на някой нещо за ядене което не съм сигурен дали е минало през лаборатория даже...
Относно телевизията: за да бъде допуснато то задължително трябва да мине през тези проверки, а в интернет всеки може да пусне сайт.

Както и да е всеки си има мнение, продуктите вървят и по телевизията, защото печелят много пари.
 
Re: От: Първата ми продажба!!!

виж ми втория пост става дума точно за сайта за избелване и точно за него конктретно са говорили в някои предавания едно от тях е ФДА регситриано ако знаеш какво е фда

нали има регистриарана фирма която ги продава ти само промотираш фирмата чрез афф маркетинг и взимаш комисона (може и на клик да ги рекламираш по други сайтове ама да незнаеш) и всеки продукт в опаковката си носи съответния сертификат от произовдителя в Нова Зеландия с хограмни знаци и всичко поне запоследно като ги чеквах не си поръчвам всеки месец да вдия дали не са променили нещо но са си съвсем ок

други идват от фамацефтичен склад УК даже мисля че са по ок от тези по българските телевизи...
 
От: Първата ми продажба!!!

Ами това, което го купуваме от магазините да не е по добро? Купих си ВП филе от една голяма верига и се оказа най-големия боклук който съм ял, горчи кисели и по всяка вероятност беше напомпано над 100%. Да не говорим че водата в чешмата не става за пиене, по официални данни на ХЕИ и въздуха не става за дишане, за района на Стара Загора говоря.
 
Re: От: Първата ми продажба!!!

освен това ако цената е мерило за качество виж цените... в интернет ако една опаквока струва от 40 до 60 долара и и фирмата ти дава 40-50% комисона тоест има между 20 и 30 долара за тях защо да се базикат с качеството на продукта а да не избират само най добрите продукти ако искат с години да са в бизнеса?


Ако ти кажа че продукт за отслабване със същото билково съдржание в бг струва в аптеката между 7 и 12 лева като аптеката има 15 процента печалба и дисрубора си е сложил толкова кои от двара продукта ще си мислиш че е произведен по качествено :)

не че се базикат ама има прекалено много марж на печалбата че да го допуснат поне интернет фирмите имат марж на печалба от всякъде :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Първата ми продажба!!!

Моята цел не е да убеждавам някой, всеки си взима сам решенията аз имам мое мнение, ти твое - хубаво е, че има демокрация във форума :)

Смоче, убежденията ти не са особено обективни, защото в цената на аптекарските хапчета ( ЗА КОИТО АЗ СЪЩО СЪМ ПРОТИВ) слагаш процент за дистрибутор, а процента на Афилиейт програмата го забрави - а той определено не е 15% а много повече, защото когато направиш 5 продажби в 1 ден Affiliate Manager-a който отговаря за твоя акаунт се свързва с теб за да преговаряте за комисинната, а още преди преговорите ако за всички е 30 долара твоята я вдига с няколко, но не малко (не назовавам цифри, защото съм забравил вече и няма да е коректно, но по спомени определено вдигането прави впечатление) и въпреки, че от самата CPA Network вдигат драстично комисинната на по продуктивните, отново остават пари за тях - такаче техния процент е много по-голям от 15%

Също в цената е хубаво да сложиме и поне 5 евро за доставка, защото доколкото видях доставката е безплатна, също така е добре да се вземе в предвид, че който пуска нещо по интернет е с манталитет милионер за 1 ден, такаче ако съдиме за качеството по цената - мисля че и 2ата варианта са еднакви.

Постът ми не е с цел да продължа спора, а да допълня твоето сравнение със продуктите от аптеката и тези от интернет.
 

Горе