Първа позиция в Google

Hot

New Member
Ако потърсите с Google ' позиция ', на първо място след уикито излиза facebook страницата "Първа позиция в Google". Мисля, че е удачно да се използва за оптимизация доброто отношение на Гугъл към фейса. Според мен, това е най-лесния и удобен начин, ако искате да ви открият в нета по някаква ключова фраза. Пробвах и със страницата "Top position in Google" - също се класира добре при доста ключови думи и фрази, а страницата дори няма 20 фена.
 
От: Първа позиция в Google

То ако има wiki в топа, начи няма голяма конкуренция =)
А фейсбука може да се замени със един twitter + squidoo.
 
От: Първа позиция в Google

Аз виждам друго - уики на първа, това на втора - http:// www . svobodata . com/page.php?rid=29&pid=29
 
От: Първа позиция в Google

То ако има wiki в топа, начи няма голяма конкуренция =)
А фейсбука може да се замени със един twitter + squidoo.
При търсене ' позиция Google ' резултатът също е първо място. Това по-конкурентна фраза ли е? Щото не съм много наясно. Като се има предвид, че не се губи време за създаване на сателитки, събмитване, разни грижи по оптимизация, то според мен това е много удачен вариант - да се пренасочваш от Фейсбук.
 
Последно редактирано:
От: Първа позиция в Google

За какво говориш бе? Аз ти говоря попринцип ако има в топа в серпа wiki или фейсбуук, начи няма конкуренция много.
 
От: Първа позиция в Google

При търсене ' позиция Google ' резултатът също е първо място. Това по-конкурентна фраза ли е? Щото не съм много наясно. Като се има предвид, че не се губи време за създаване на сателитки, събмитване, разни грижи по оптимизация, то според мен това е много удачен вариант - да се пренасочваш от Фейсбук.

Трябва да си изключиш персонализираното търсене от Google профила и изчистиш кеша на браузъра, за да видиш реалното позициониране в SERP. ;)
 

Горе