Първият ви домейн?

Пазите ли първия си домейн?

  • Да – и е най-старият, който имам!

    Votes: 20 46.5%
  • Да, но после закупих и някои по-стар(и).

    Votes: 4 9.3%
  • Не, за съжаление. :(

    Votes: 16 37.2%
  • Предстои ми да си купя!

    Votes: 1 2.3%
  • Може, но дори не си спомням вече кой беше...

    Votes: 2 4.7%

  • Общо гласове
    43
От: Първият ви домейн?

Първия ми е от 2000та година, тогава бях 7ми клас и бях намерил някакъв сайт където си регваш безплатен домейн за 1 година и се отваряше във iframe сайта ми в хит.бг.

Разбира се след 1 година го изгубих. После си бях взел 2 2005та и сериозно започнах през 2008ма да се занимавам :)
 
От: Първият ви домейн?

Първият ми домейн го взех на 15 и е от преди 4 години - it-bg.org. Толкова много разбирах, че го взех от TopHost :)
 
От: Първият ви домейн?

Интересна тема :) Първият ми домейн 100% е бил в някой от безплатните сайтове - hit.bg, free.bg, както и някои чуждестранни. Иначе първият закупен от мен беше през февруари 2010 година и все още се поддържа и актуализира (като мисля това да е така още дълго време за напред)
 
От: Първият ви домейн?

Първия точно не знам кой беше но си спомням, че един от първите беше проста регистрация на събдомейн в дата.бг със сложен индекс
и беше една директория с татуси която не знам как за 3 седмици почна да прави по 2-3к трафик и аз нали съм си егоист изтрих сайта
малко след това, за да не може хората да си свалят картинките (исках само аз да ги имам :D)
 
От: Първият ви домейн?

Първият домейн, Twis7.com просто реших да увековеча онлайн псевдонима си :D
 
От: Първият ви домейн?

Първият домейн или по точно домейни ги купих преди една година- 47 на брои в момента са над 65 даже и не знам точно колко са:)
 
От: Първият ви домейн?

Наистина... първия беше в hit.bg ... Не знам дали беше poltargaista.hit.bg или нещо друго... не помня.
А вече първия закупен беше... modsbg.com... макар, че той не беше купен точно от мен...
пФф... интересна тема... кара те да се замислиш... обаче наистина не мога да си проследя историята откъм домейни.
 
Последно редактирано:
От: Първият ви домейн?

Първия ми домейн беше 96-та или 98ма година от register.com - chatbg.com. Разбира се беше свързан с IRC :) (Slaps ktomov) :p
 
От: Първият ви домейн?

Когато регистрирах първия си домейн бях на 18.
След това съм регистрирал около десетина домейна, някой от тях хубави, а други безумни, но за мен първият домейн, който регистрирах с удоволствие беше makepizza.info.
Регистрацията я извърших вчера и мога да кажа, че това е наистина единствения домейн, който ми харесва най-много от регистрираните до сега, и затова слагам него на първо място.
 
От: Първият ви домейн?

Rap-bg.com, беше доста отдавна.. дори не помня на колко съм бил.
Така и не го използвах за нищо.
 

Горе