Първият ми авторски "комикс"

deffnews

Well-Known Member
howmuch-comics.jpg
 
Дафе, не им обръщай внимание. Важното е за себе си да си велик и да си прощаваш, обществото винаги ще издава престъпни наказания.
 
Супер. Дай и някакъв сюжет. Не се разбира много.
Идеята на тия драсканици, според мен, са що-годе ясни - цялата политическа класа ни се подиграва и са отишли на по 1 кафе да джамбазят в парламента. Обаче, ми се струва че това го знаят всички и не е интересно, да не кажа, че да се показва действителността под каквато и да е форма е тривиално. Но, тези стик ноут-чета ги драснах за около 1 час.
 
47f15465c1ac9b20e3c10de34f6b3fa7.png
 
IMG-20230203-013739.jpg
 
IMG-20230203-214121.jpg
 
Шефе, ти всеки ден нов бизнес почваш. Направо ме изумяваш…

Насочи енергията и финансите си към само едно нещо, което ти е на сърце и искаш най-много. С тази енергия, която имаш, няма как да не пожънеш успехи. Продължиш ли да си разпръскваш, нищо няма да стане.
 
Шефе, ти всеки ден нов бизнес почваш. Направо ме изумяваш…

Насочи енергията и финансите си към само едно нещо, което ти е на сърце и искаш най-много. С тази енергия, която имаш, няма как да не пожънеш успехи. Продължиш ли да си разпръскваш, нищо няма да стане.
Нема инициативни хора около мен, ай на и пловдивския бек не рачи да пишем книгата.
 
Като няма иницативни хора около теб почваш да грайндиш сам. Може да е по-трудно, ама то в живота няма лесно.
 
Нема инициативни хора около мен, ай на и пловдивския бек не рачи да пишем книгата.
@етерИум ли?
Той и с мене щеше да пише книга - вече не се сещам кво беше... май нещо за евреите :D
 
Ъп.
Пицата как да е, само дюнерите да не пипат :)
 
@етерИум ли?
Той и с мене щеше да пише книга - вече не се сещам кво беше... май нещо за евреите :D
Да, за твойте роднини. Нали се похвали, че имаш много, гъз до гъз.
Пишем я и Дефа ше я илюстрира, вижда се, че има хляб(/питка/пица) в него.
 
Да, за твойте роднини. Нали се похвали, че имаш много, гъз до гъз.
Пишем я и Дефа ше я илюстрира, вижда се, че има хляб(/питка/пица) в него.
Ами с Дефа за нещо по-интересно ли щяхте да пишете? :)
Да си сверя часовника, просто...
 

Горе