Първият ми сайт на арабски

От: Първият ми сайт на арабски

Не знам арабски но като се замисля за идеята...
Къде другаде да продаваш бронежилетки, ако не в близкия изток :twisted:
Сигурно бизнеса ще му върви :|
 
От: Първият ми сайт на арабски

За съжаление доста по-близо до нас има също голям пазар в момента.

Не знам арабски но като се замисля за идеята...
Къде другаде да продаваш бронежилетки, ако не в близкия изток :twisted:
Сигурно бизнеса ще му върви :|
 
От: Първият ми сайт на арабски

Аз ли недовиждам или няма цени на продуктите? Не за друго но си харесах едно ballistic briefcase z-type ама колко струва аджеба.
 
От: От: Първият ми сайт на арабски

Това е сайта за представяне на производството, цените се договарят за много бройки. Иначе има линк към магазин за покупки на дребно :)

Аз ли недовиждам или няма цени на продуктите? Не за друго но си харесах едно ballistic briefcase z-type ама колко струва аджеба.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Първият ми сайт на арабски

Екстра е :D Типично в арабски стил (нищо да не разбирам) , но мисля че забравяш съществени отличителни белези на арабските сайтове :
- примерно <title> да е пъхнат в едно-времешният <marque> или нещо подобно , което прави <title> да се движи от ляво надясно и пак така :D
 
От: Първият ми сайт на арабски

То и да не се движи от ляво на дясно, тези дето го четат и разбират се сещат от къде да почнат :D
 
От: Първият ми сайт на арабски

Едва ли се налага, ако OS е на арабски тя ще покаже <title> където трябва :)

Екстра е :D Типично в арабски стил (нищо да не разбирам) , но мисля че забравяш съществени отличителни белези на арабските сайтове :
- примерно <title> да е пъхнат в едно-времешният <marque> или нещо подобно , което прави <title> да се движи от ляво надясно и пак така :D
 

Горе