Първият фалит: Как Живков тайно продава българския златен резерв на СССР

От: От: Първият фалит: Как Живков тайно продава българския златен резерв на СССР

Първо казваш, че е бил политически, 3 месеца по късно ми казваш, че не било така, а бил икономически - вчера казваш, че аз съм добавил икономически(което хронологически не е вярно), а днес не отричаш че бил политически. Сега викаш, че съм бил луд - комунистическата ти наглост е безкрайна, както и лъжите ти.

Чудно ми е кое не съм разбрал? Или ти забрави какво си лъгал. По-добре си трай и се скрий в някоя миша дупка, защото каквото и да кажеш потвърждава долната ти лъжлива и нагла натура.
С баща ти на какви теми си говорите?

Не лъжа, ама "демократите" изкривяват истината ;)
 
От: Първият фалит: Как Живков тайно продава българския златен резерв на СССР

Имаш наглостта да мажеш и пак да хулиш, след като черно на бяло се вижда какви лъжи си писал - достоен комунист! С баща ти на какви теми си говорите не каза?
 
От: От: Първият фалит: Как Живков тайно продава българския златен резерв на СССР

Имаш наглостта да мажеш и пак да хулиш, след като черно на бяло се вижда какви лъжи си писал - достоен комунист! С баща ти на какви теми си говорите не каза?

Прочети си по-горните мнения, за да хванеш контекста. Да се говори за икономически емигрант преди 89г. е смешно, а ако беше, щях да ти кажа. Много глупав спор.
 
От: От: Първият фалит: Как Живков тайно продава българския златен резерв на СССР

Прочети си по-горните мнения, за да хванеш контекста. Да се говори за икономически емигрант преди 89г. е смешно, а ако беше, щях да ти кажа. Много глупав спор.

Нагло комуне(платено тролче), виж си 1-вият пост казваш бащата ти е политически емигрант, след 3 месеца викаш имало разлика м/у политически и икономически - сега ми викаш било смешно се говорило за икономически емигранти за него.
Скрий се в мишата си дупка, че само лъжи и хили бълваш.
 
От: От: Първият фалит: Как Живков тайно продава българския златен резерв на СССР

Нагло комуне(платено тролче), виж си 1-вият пост казваш бащата ти е политически емигрант, след 3 месеца викаш имало разлика м/у политически и икономически - сега ми викаш било смешно се говорило за икономически емигранти за него.
Скрий се в мишата си дупка, че само лъжи и хили бълваш.

Като не можеш да усвоиш контекста, аз ли съм виновен ?

Нагло комуне(платено тролче)
Скрий се в мишата си дупка, че само лъжи и хили бълваш.

Явно не искаш да признаеш, че България 44-89г. е добре икономически и се опитваш да бълваш лъжи от жълти вестници :)
 
От: Първият фалит: Как Живков тайно продава българския златен резерв на СССР

Комуниста си е комунист - лъже по най-наглият начин, който само някой безродственик може и накрая маже, че друг е бил виновен.

Я да видим можеш ли да минеш 5 клас - дали владееш четене и разбиране:
1zd2ikj.png

mcNthNn.jpg


Не каза на какви теми си говориш с баща си или си се отказал от него в държавен вестник?
 
От: От: Първият фалит: Как Живков тайно продава българския златен резерв на СССР

Спри да пишеш тъпотии ! Няколко мнения по-горе казвам следното

Икономическите емигранти от България са национални предатели и тяхното гражданство трябва да бъде отнето, когато правилните хора вземат властта, а това ще стане много скоро.

После ти казваш

Нашето комунистче нали сподели преди време, че баща му е политически емигтрант ... Надявам се разбираш с какво се захващаш с този въпрос...

После те подсещам, за това да не кажеш, че е икономически

Между политически и икономически има огромна разлика !
 
От: Първият фалит: Как Живков тайно продава българския златен резерв на СССР

Явно с твоят мозък на мишка не можа да минеш четене с рабиране, явно ти е трудна хронологията та ще ти го обясня за последен път като на човек с 2 гънки мозък: 1-во казваш бащата ти бил политически емигрант, 2) после ми викаш имало разлика м/у политически и икономически емигрант 3)сега викаш бил политически. Подсети се сам, коя лъжа ще ми кажеш!

Не разбрах на каква тема си говорите с баща си или тотално си се отрекъл от него?
 

Горе