Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

kreten

New Member
Хилоу, дезигнерите и простосмъртните юсери на нашто форум. Начи по повод ей тъз тема:


та по повод тъз тема се наложи да си спретна едно дезайнчи * Аз много се впечатлих от лекотата с която боравя с уреда за рисуване койт фанах и усетих непознат порив на вдъхновението. На всичкото отгоре успях да покрия собствените си критерии за:

1. някаква идея/послание дето да се връзват с дизайнерско студио
2. малко цветове, че да става аз печат
3. мулти колорност или както там научно му викате на тва дизайна да става за тъмен, светъл фон и двуцветен печат

На сичкото отгоре се оказах и много продуктивен - 45 минути кат се има предвид писането на тая тема и зовът на природата дето ми изяде четвърт час

Та скромната ми молба е за прост отговор на въпроса - има ли талант в мойти дебели пръсти или няма? Ако има да се преориентирам овреме, че да оставя свойта диря в изкуството

attachment.php


creativo.png

* по наблюдателните читатели сигурно вече са се досетили, че тва лого изобщо не е за мен
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Та скромната ми молба е за прост отговор на въпроса - има ли талант в мойти дебели пръсти или няма? Ако има да се преориентирам овреме, че да оставя свойта диря в изкуството

По-скоро се преориентирай в нещо, в което ще имаш по-голям успех :D И пича да те почерпи, че без пари си му измислил името на студиото ;)
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

вай - що така бе! аааа ти завиждааааааааш, завиждаааааааш :p искаш да потъпчеш мойта дарба в зародиш
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

А пича още ли не е направил логото?Че ме мъчи едно любопитство какво ще сглоби
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

А пича още ли не е направил логото?Че ме мъчи едно любопитство какво ще сглоби

ц, одих да видя - няма нищо още. той каза, там цвети, умбълдън ама мойто търпило не чака - четри дена си седя обезлоген и не мога така повече да се явявам пред хората, ко шси кажат кът ме видят - баси кретена може ли на публично място без лого да ходи?!?!
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Още два/три опита и ще правиш конкуренция на дизайнерите... :D
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Мен па ме кефи. Черно-бялото. Щото обичам семплите работи.
Пробва ли да заоблиш малко правоъгълното "С" в началото?
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Мен па ме кефи. Черно-бялото. Щото обичам семплите работи.
Пробва ли да заоблиш малко правоъгълното "С" в началото?

ми само да открия как, ама трябва да пазя аналогията за монитор

то сигурно ако омажа малко четката отдолу да заприлича на крак на монитор ептен аналогично шстани

колкото до изчистеното - за мене логото е изчистено, аз не се сещам за запомнящо се лого дето да прилича на плажна кърпа прана с цветното пране на 90 градуса
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

ми само да открия как, ама трябва да пазя аналогията за монитор

то сигурно ако омажа малко четката отдолу да заприлича на крак на монитор ептен аналогично шстани

колкото до изчистеното - за мене логото е изчистено, аз не се сещам за запомнящо се лого дето да прилича на плажна кърпа прана с цветното пране на 90 градуса

Ама това квадратното нещо на монитор ли трябва да мяза?
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Махни космите на четката и сложи стойка на монитор :)
Или центрирай студио
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Има идея, ама реализацията куца ми се струва. Ето ти един 10 минутен подарък от мен. Ще ти пратя AI файла на ЛС.

attachment.php


creativo1.png
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Добре е логото, кво искате от човека, все пак му е първото прозиведение.
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Добре е логото, кво искате от човека, все пак му е първото прозиведение.

Еми да!

да, туй черното (не тънкото - дебелото изрязано С) уж трябва да напомня монитор, пък четката нарочно слиза отолу като стойка.. ммннали

обаче има идея в тва да центрирам студио и да обърна четката
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

тъй сякаш по бива а?

баси къф съм дезигнер, а? ха-хааааа

attachment.php

creativo2.png
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Така повече прилича на монитор.
Махни бастуня на четката уе :lol:
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Понеже знам, че обичаш да се шегуваш и забавляваш, мога да си позволя да коментирам някои неща по проекта, на които се надявам, да не се 'вържеш' отрицателно :)
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

'Набоцал' си 2 шрифта (след сплескването са си направо 3 ) и 3 цвята с един нюанс в едно лого (цветовете не са проблем, ако бяха малко по-сходни). "studio' (AvantGarde ttf) седи сплескано, защото най-вероятно е сплескано. 'Create'(AvantGarde ttf с преработено 'C') започва доста 'ръбато'. Освен, че "C" трудно се разбира, като цяло седи доста 'роботизирано', което автоматично отхвърля значението - креативност ... или вероятно си искал да постигнеш по-особен ефект. По-скоро 'IVO' носи духа на креативност. Тоя контур в 'перото' на четката е пълна загадка. Като цяло тънки линии - на малък размер ти трябват големи лупи. Загуба на пространство 'у лево'. 'reatIVO' с малка дистанция от долу към 'чертата' на 'C' а ''studio' прекалено изнесено надолу. Нсъразмерни интервали на 'creat' между символите. Контура на 'VO'е по-дебел от контура на 'I'. 'Металната пластина на четката' в 'I' е почти слята в сравнение с интервалите на цялото изображение. Потренирай още 500-600 лога и с повечко талант ще станеш 'маниак' :)
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

еми даа, да - сплескано е - видя ми се просташко така да го ползвам сурово и необработено

ми ръбато ще е - аз заоблен монитор не съм виждал, ама разбирам кво намекваш - шрифтът можеше да е по-ръбат

виж ся са ИВО, че е креативен креативен е ама няма ли нещо остро да го ръчка никва работа не върши да ти кажа

Хммм, да туй с размерите ма обърка да ти кажа малко ама ще кимам разбиращо се едно знам за кво говориш

ееее ся металната пластина, тъй я направили китайците, металнат апластина

а ей туй исках да чуя и тва разбрах в общи линии

'Набоцал' си 2 шрифта (след сплескването са си направо 3 ) и 3 цвята с един нюанс в едно лого (цветовете не са проблем, ако бяха малко по-сходни). "studio' (AvantGarde ttf) седи сплескано, защото най-вероятно е сплескано. 'Create'(AvantGarde ttf с преработено 'C') започва доста 'ръбато'. Освен, че "C" трудно се разбира, като цяло седи доста 'роботизирано', което автоматично отхвърля значението - креативност ... или вероятно си искал да постигнеш по-особен ефект. По-скоро 'IVO' носи духа на креативност. Тоя контур в 'перото' на четката е пълна загадка. Като цяло тънки линии - на малък размер ти трябват големи лупи. Загуба на пространство 'у лево'. 'reatIVO' с малка дистанция от долу към 'чертата' на 'C' а ''studio' прекалено изнесено надолу. Нсъразмерни интервали на 'creat' между символите. Контура на 'VO'е по-дебел от контура на 'I'. 'Металната пластина на четката' в 'I' е почти слята в сравнение с интервалите на цялото изображение. Потренирай още 500-600 лога и с повечко талант ... :)
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Малко си като едни доста коментирани хора напоследък...
Много свободно подбираш.. опа... разбираш яката критика :).
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

хахахаха ... наистина е просташко И да не го сложиш в 'C'-рамката на креативността ;) . Разбрал си всичко значи :) и успех с лого номер 2.
 

Горе