Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Малко си като едни доста коментирани хора напоследък...
Много свободно подбираш.. опа... разбираш яката критика :).

нали? пък кат съм от другата страна изобщо не разбирам що не ми разбират критиката! баси колко е хубав живота кат виждаш само йедрия шрифт
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Критиката е хубаво нещо. Важното е да е градивна... за жалост често субективното възприятие не позволява на критикувания да отсее, сарказмът от полезното за него.. така, че като критикувате - правете го по - внимателно и уважавайте човека срещу вас...
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Много добро. Мисля, че ми прилича на проект, който служи на дизайнера, какво да прави. Нещо, като подложка, която му служи по нататък. Човек, който не може да обясни, какво иска, сяда на Паинт и рисува колкото може, после дизайнера сяда и продължава да рисува по картинка.
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

на maniacal е много добро, кефи ме креат + иво
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

И аз да изразя скромно мнение.
Като за първо лого не е лошо всеки вижда различно нещата на един би му харесало на друг не.
Аз действам по следния начин:
1. Питам клиента дали има някакви идеи какво би му харесало и се съобразявам с него.
2. Събирам някакви материали нахвърлям ги работния плот и постепенно ги отсявам докато се получи.
3. Ако има повече от 1 вариант на логото обикновено като го види клиента си харесва и от двете лога по нещо и се получава нещо средно между двете. :wink:
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Ебаси..., ако не бях изчел коментарите, никога нямаше да зацепя, че това трябва да е монитор :D:D
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

12345678910
 
Последно редактирано:
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Това за мене изобщо не е лого и няма да го коментирам. Включвам се, защото на практика тази тема е сатира на моя тема. Моля автора на темата да бъде така добър да я изтрие или това да бъде сторено от модератор. Форумът хич не е лош и тук има много свестни хора. Идеята на всяка тема е да бъде полезна за повече хора, да даде насоки и информация. Изразих се схематично, но ме разбрахте. Специално тази тема си е чиста подигравка. Аз сам съм си виновен, че след мои наивни действия се стигна дотук. Търсех "сватба" , а получих "брадва". Колко познато. Изтрийте я, за да продължим да търсим доброто в хората и животните ....тука вече няма почва то да избуи. Благодаря Ви за навременната и бърза намеса! Лека работа. ;)

ти па ептем се впрегна - сатира било, намкво било. що па да не се пробвам да рисувам лого? е виж ората ми дадоха толкоз ценни съвети, даже има рпедложения да се промени дизайна на мониторите, че да пасват по-добре на логото ми и ся се чудя от кои производители да почна да им пиша


за репорт на темата:
кликни на триъгълничето долу в първото ми мнение от темата и помоли модераторите да я заключат. така с коментар вътре кога ще го видят не знам.
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Кретена е пич.
Ивобос е ощипана госпожица.
Упхерото е идиот. Не му ли беше забранено да ръси репутации?
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Кретена е пич.

You have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again later.

как да нти дам! АМА НЕ МОГА! олял съм се с репутациите нещо пак. махм че и гледам само зелено съм давал, къф съм такъв благотворителен не се знам
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

kreten, продължавай да се занимаваш, никой не се е родил научен, а и както написах логото (в частност подобреното) на мен ми допата. Така, че ако някои хора не им харесва, то на други ще им допадне работата. Има супер-продавани теми, които лично на мен са ми адски грозни, но за много други са перфектни. Особено в дизайна никога няма да има 100% доволни, така че бачкай си , развивай се и не цели да угодиш на всички :)
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

А,защо не постнеш и линк към поста за който получи червен картон?
А мене ме мъчи любопитството, какво те накара да станеш в 6 часа сутринта и да ми даваш "червен картон" с нито една буква аргумент?
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Харесва ми!
Защо? Изглежда креативно, а креативността е важна също толкова, колкото и уменията, които имаш като дизайнер и граденият опит през годините.
Говоря най-вече за първият вариант с червеното и черното - отлична цветова комбинация между другото.
Ако ми позволиш, бих ти дал една идея: обърни четката нагоре, и я наклони малко.
Би изглеждало доста по-интересно.
Поздрави, и успех в начинанията, ако не си решил разбира се да се занимаваш само за спорта. :)
Имаш потенциал де.
 
Много по-добре от това, което аз бих направила. А ще сме на 1 ниво - 1ви опит и двамата.
You must spread some Reputation around before giving it to kreten again.

И да споделя релевантна статия http://www.boredpanda.com/worst-logo-fails-ever/
 
Последно редактирано:
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Кретене, ти си талант е брат. НАЕМАМ ТЕ ЗА БЕЗ ПАРИ!! :lol:
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

А дано ученика да стане по-добър от учителя, ама надали
Таланта на кретена не мой да се надскочи:lol:
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

Накратко - не ми харесва.

Та скромната ми молба е за прост отговор на въпроса - има ли талант в мойти дебели пръсти или няма?

На този ти въпрос няма да ти отговоря, защото отговорът ми е "Не", а не искам да те разочаровам.

Но не всичко е загубено - като гледам какви пишман дизайнери има тук - те и да бягат срещу теб няма да те стигнат.

Успех ако решиш да се занимаваш с това, и надявам се, да не ми се сърдиш на мнението.
 
От: Първото ми ЛОГО - моля, критика - ама якааааа

12345678910
 
Последно редактирано:

Горе