Първо плащане от Адсенс! И въпрос?

ivelin2010

New Member
Здравейте,

идвам да се похваля и да питам нещо адсенс про-тата в форума;)
Предстои ми да получа първо плащане от адсенс този месец евентуално.. :)
Малко над минималното 70 евро.

До колкото разбрах името И адреса от адсенс трябва да съвпадат с тези от личната карта за да си получа парите от Western Union Quick Cash нали така?

И другия ми въпрос е, кога приблизително извършват плащанията адсенс? Края на текущия месец(за предния)? И как мога да разбера че са ми платили?

Мерси

успех на всички;)
 
Името и адреса ти трябва да съвпадат, да. Ще ти платят 30 дни след месеца, в който си стигнал минималния праг. Тоест ако през месец ноември стигнеш 70 евра, ще си получиш парите за ноември в края на декември - началото на януари. Когато ти платят в "История на плащанията" ще се появи "Направено плащане" - кликаш на него и си записваш всички данни там - номер на плащане, подател и т.н. Най-добре го принтирай. С него после отиваш в WU да си вземеш парите. Можеш да отидеш на другия ден, след като се появи плащането в акаунта ти.
 
От: Първо плащане от Адсенс! И въпрос?

В края на следващия месец изпращат парите. Гледай да си въвел име, презиме и фамилия.

Внимавай в кое поле ще напишеш презимето си.

payeenamethumb35b55d.png


Ако се казваш "Име Презиме Фамилия" горе се пише "Име Презиме", а долу се пише "Фамилия".

Относно данъците, осигуровките и глобите, които дължиш във връзка Google AdSense.
 
Последно редактирано:
От: Първо плащане от Адсенс! И въпрос?

ОК, мерси много

сега отидох да проверя за името, но при мен в адсенс полето за името е само на 1 ред.
Така че предполагам, че там се въвеждат и 3-те имена.
Може би са го променили това?
 
От: Първо плащане от Адсенс! И въпрос?

Не може да е само един ред. На един ред е когато се показва, когато се променя е на два реда. Трябва да прочетеш как се стига до страницата за промяна на името.

Ако случайно наистина е на един ред това е добра новина - няма да се налага да четеш по-горе какво пише, само си пишеш името както е наличната карта или паспорта и готово. Но доста се съмнявам, че са го направили да се въвежда на един ред.
 
От: Първо плащане от Адсенс! И въпрос?

adsense-ime.png
Ето бе. ;) така изглежда при мен.
И междудругото от няколко дена има нов интерфейс адсенс, който много по ме кефи.
Прави ти графики на приходите. :)
 
Последно редактирано:
От: Първо плащане от Адсенс! И въпрос?

Най накрая са се сетили да го направят на един ред - така е много по-лесно.
 

Горе