Пътя към успехът

От: Пътя към успехът

Когато закупувате акции, не ви се дава обеснение за фирмата и нейния занаят. Купувате печелите, продавате, препродавате. Мисля че бях максимално подробен. Хипермаркет, закупуване на стока. Разбирам ви и не ви упреквам че незнаете, затова съм тук да ви обесня всичко максимално подробно.
Ако целите да разберете от къде ще купуваме стока и на кой пазар ще я продаваме (по мащабност). Няма как да стане това. :)
against на въпроса ти какво е акция. Отговора може да получиш в Wikipedia
 
От: Пътя към успехът

Хич не звучиш делово.... по-скоро като царя го докарваш... затова не ти верват хората!:)
 
От: От: Пътя към успехът

Хич не звучиш делово.... по-скоро като царя го докарваш... затова не ти верват хората!:)

Не му верват хората щото говори глупости.

Глупост 1:
Акциите се определят от начлния уставен капитал който е 20 000 евро. 50 % са акционерите (инвеститорите) които нямат никакви права над фирмата освен да продават и да купуват акции от останалите акционери.

Глупост 2:
Фирмата е регистрирана преди 15 дена и минималния капитал за АД е 15 000 лева, но това не е относно темата, съветвайте се със счетоводители, адвокати и разни.
.

Глупост 3:
Максимално ясно написах за какво ще се използват парите ви за акциите (стока, следователно става въпрос за хипермаркет), но това се обсъжда само с бъдещите акционери.

Да, 20 000€ ще стигнат за хипермаркет даже ще остана и за по бира. :)

Мисля, че стига толкова..
 
Последно редактирано:
От: Пътя към успехът

Ще си позволя да обобщя. Значи, работите от дълги години, хм добре. Трима сте? И това добре. И до там с подадената информация. В останалото пише - абе дайте ми пари, ние ще им намерим приложение, ама споко бе, вие ще си имате акции. Та не ми стана ясно нито какви сте, нито за какво се борите. Не ми стана ясно и защо дружеството ви е остновано едва преди 15 дни. Също така не ми стана и ясно с какво точно ще се занимава това дружество. Хипермаркет? За какво? Ако си купя акции, какво ще притежавам? 15% акционерен дял от Хипермаркет за въглища в централна североизточна част в Алжир?
Казваш, че си тук защото ние не сме разбирали и защото си щял да обясняваш. Е къде е това обяснение?
Да си обобщя сега и моето мнение, освен твоите.
Значи идваш тук готов да продаваш/търгуваш нещо. Само дето ти си знаеш какво продаваш, ама не искаш да кажеш на никой какво се продава, нали така? Е след като не ти стиска ясно да дефинираш какво толкова продаваш, няма да се намери и човек който да знае какво купува, а няма ли човек който да знае какво купува - няма купуване.
Дори и някой все още да имаше някакво положително мнение за теб (и колегите ти), то явно се е изчерпало в следващите ти мнения, защото при мен нещата прозвучаха така - "дайте ми пари и всичко е окей". Не казвам, че трябва да даваш кой знае каква информация, но трябва да привлечеш внимание, защото не всички сме да речем в някои от големите градове и нямаме нерви да си правим "разходки" из родината, за да се срещнем с някой, който предлага "те купи си нещо, ама ще ти кажа какво е някой друг път" и то във вид - малка пирамидална структура.
Хайде със здраве и успех с бизнеса ти.
 
От: Пътя към успехът

Когато закупувате акции, не ви се дава обеснение за фирмата и нейния занаят. Купувате печелите, продавате, препродавате.

Само дето в случая не търгуваш на борсата, а във форума (щото е специална промоция - predpriemach exclusive)... правилно ли съм разбрал?
 
От: Пътя към успехът

Сега най ще ме изкефи А.А да се появи и да каже - Ха Ха пак ви вързах кънките и ми се връзвате
 
От: От: От: Пътя към успехът

Някой си решил , че може да прави нещо по схема РМД тука , сякаш действително сме страна на неограничените глупости ..
 
Последно редактирано:
От: Пътя към успехът

Когато закупувате акции, не ви се дава обеснение за фирмата и нейния занаят. Купувате печелите, продавате, препродавате. Мисля че бях максимално подробен. Хипермаркет, закупуване на стока. Разбирам ви и не ви упреквам че незнаете, затова съм тук да ви обесня всичко максимално подробно.
Ако целите да разберете от къде ще купуваме стока и на кой пазар ще я продаваме (по мащабност). Няма как да стане това. :)
against на въпроса ти какво е акция. Отговора може да получиш в Wikipedia

Човече хич не си сериозен, как очакваш някой да купи акции без да знае какъв е бизнеса. Без да може да си създаде мнение има ли перспектива в тоя бизнес, без да знае в какво влага пари . Ktomov доста точно го е написал.

Или си правиш бъзици и сега се радваш на сеира, или се опитваш да измъкнеш някой лев и да те няма , но в този случай трябваше да си дадеш повече зор да измислиш и проект а ако все пак си сериозен - то подхода ти е супер несериозен и аз не бих си дал парите и правил бизнес с такъв човек. По добре ходи вземи аем от банка :)
 

Горе