Продава се: РАЗПРОДАЖБА НА НЯКОЛКО САЙТА

От: РАЗПРОДАЖБА НА НЯКОЛКО САЙТА

Явно няма интерес към сайтовете ти .... всеки ден качваш темата от 21 до сега са минали вече 10-12 дена ... явно или трябва намалиш цената или да си задържиш сайтовете ...
 
От: РАЗПРОДАЖБА НА НЯКОЛКО САЙТА

Явно няма интерес към сайтовете ти .... всеки ден качваш темата от 21 до сега са минали вече 10-12 дена ... явно или трябва намалиш цената или да си задържиш сайтовете ...

Еми има запитвания , но цените на някой сайтове не са по джоба на всеки !

Цените са справедливи и оправдани !
 
От: РАЗПРОДАЖБА НА НЯКОЛКО САЙТА

влезнах в единия тествам и при второто кликване вече ....
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/bgobqvac/public_html/imoti/notices.php on line 125
 
От: РАЗПРОДАЖБА НА НЯКОЛКО САЙТА

влезнах в единия тествам и при второто кликване вече ....
Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/bgobqvac/public_html/imoti/notices.php on line 125

Здравей , просто е качен за да се види фунционалноста и дизайна. Не е настройван и няма да седи на този под домейн като го купи някой .
 
От: РАЗПРОДАЖБА НА НЯКОЛКО САЙТА

Продаден е и сайта "Сайт за обяви за имоти - 150 лв "
Продаден е и сайта "http://www.svatbata.org - 7 000 лв."

Офертите са актуални и скоро ще има нови попълнения от сайтове !
 
От: РАЗПРОДАЖБА НА НЯКОЛКО САЙТА

За момента не е сложен, защото ще наруши условията на гоогле.

Причината е че има категория 18+ и там се въртят adult реклами и на етаргет това не им пречи.

И в крайна сметка има ли адсенс на видеофен ?
 
От: РАЗПРОДАЖБА НА НЯКОЛКО САЙТА

За момента не е сложен, защото ще наруши условията на гоогле.

Причината е че има категория 18+ и там се въртят adult реклами и на етаргет това не им пречи.

Аз виждам, че в момента няма питам, дали по принцип можеда се сложи адсенс или сайта е бан? Относно етаргет, не ме вълнува какво бръщолевиш,
всеки опитен публишър знае, че не струват и немогат да се мерят с гугъл.
 
От: От: РАЗПРОДАЖБА НА НЯКОЛКО САЙТА

Заповядай отговор : adsense.jpg

Аз виждам, че в момента няма питам, дали по принцип можеда се сложи адсенс или сайта е бан? Относно етаргет, не ме вълнува какво бръщолевиш,
всеки опитен публишър знае, че не струват и немогат да се мерят с гугъл.
 
От: От: РАЗПРОДАЖБА НА НЯКОЛКО САЙТА

Здрасти, имам интерес но на цена от 8000 лв.
И само ако работи с гугъл адсенс, а това което си ми показал, говори само колко си некомпетентен.
Първо сайта бил твой, после не бил твой, сега лъжеш, че работел с адсенс, ама ти предпочиташ етаргет...

blacklis.com
bannedornot.com
bannedchecksite.com
checkadsenseban.com

Сайта който си пейстнал, очевидно не работи.
 
От: От: РАЗПРОДАЖБА НА НЯКОЛКО САЙТА

Не е мой сайта, нещо не сме се разбрали компетентно.
Аз съм посредник и при желание за закупуване на сайта се работи по нова система да не стане като предишния сайт.

Правим си среща и те водя да пием кафе със собственика и да ти покаже всичко онлайн и да прецениш.

Здрасти, имам интерес но на цена от 8000 лв.
И само ако работи с гугъл адсенс, а това което си ми показал, говори само колко си некомпетентен.
Първо сайта бил твой, после не бил твой, сега лъжеш, че работел с адсенс, ама ти предпочиташ етаргет...

blacklis.com
bannedornot.com
bannedchecksite.com
checkadsenseban.com

Сайта който си пейстнал, очевидно не работи.
 
От: От: РАЗПРОДАЖБА НА НЯКОЛКО САЙТА

Пращам ти лично съобщение с кординатите на собственика да се разбереш с него !

Здрасти, имам интерес но на цена от 8000 лв.
И само ако работи с гугъл адсенс, а това което си ми показал, говори само колко си некомпетентен.
Първо сайта бил твой, после не бил твой, сега лъжеш, че работел с адсенс, ама ти предпочиташ етаргет...

blacklis.com
bannedornot.com
bannedchecksite.com
checkadsenseban.com

Сайта който си пейстнал, очевидно не работи.
 

Горе