РАЗПРОДАЖБА

От: РАЗПРОДАЖБА

Пускай и давай линк :) И сайта да е работещ за 2 часа ще видим после какво ще правим с тебе???
Не помниш 16 март ...какво стана :) Продължавай в същия дух.

Искам до 1 час да ми предоставиш демо. Давам хронология на админ-a и да видим да ли пак ще получиш бан?? (hmm) Знам аз твойте спатии.
 
От: РАЗПРОДАЖБА

Къв 16 март е лек :D
ходи почивай малко :p
Ти грам идея си нямаш с кой пишеш :)
Правя квот си искам и когато си искам, ти не си човека който ще ме накара да дам демо, камоли пък в точен час.
Фък оф нигъ :-o
 
От: РАЗПРОДАЖБА

Къв 16 март е лек :D
ходи почивай малко :p
Ти грам идея си нямаш с кой пишеш :)

Ударил си го на чаткане.
Ще чакам демото. Ако въобще предоставиш такова...
 
От: РАЗПРОДАЖБА

Искам до 1 час да ми предоставиш демо. Давам хронология на админ-a и да видим да ли пак ще получиш бан?? (hmm) Знам аз твойте спатии.

@Blinky, @Coolice, чакам да ме баннете отново? :D

хахахах леле ти си много забавен, оправи ми деня :clap:

Абе ти или си много изтръпнал и ограничен или много успешно се правиш на такъв :D
 
От: РАЗПРОДАЖБА

Ти май наистина .... ААаааа правиш се на заблуден ... Не ми оригиналничи предостави демо.... Хайде да видиме хората да ли да ти вярват :)

Незнам какво ми става...и аз по - някой път се учудвам от себе си. Ама в крайна сметка.... вместо да бъдем хора и да се държим братски се караме за някакви глупости.








Държанието ми е под всякаква критика. Но какъв трябва да си.. да пишеш по някоя тема и да се правиш на такъв какъвто не си. И да се хвалиш преди да си показал това което си написал. Като не си видял файловете и реално демо на това което имам не трябва да пишеш някакви неща и да намекваш на другите хора, че системата я има БЕЗПЛАТНО. За това ако мислиш, че има безплатно и ти я имаш. Предоставяш демо и какво толкова. Тогава аз оставам без думи.

За това аз като човек ти се извинявам за държанието.
 
Последно редактирано:
От: РАЗПРОДАЖБА

Мъжка постъпка, мъжко държание.
Мъдра постъпка.


Тук е момента да се каже:
Има такава система безплатно, но
1. Има бъгове и пропуски в защитата
2. Няма дизайн


- Системата която продава колегата е добре модифицирана
- Най-вероятно с покупката ще получите и съпорт за инсталация на Ваш сървър и съвети за бъдещи модификации


За около 40лв. дали си струва? Ами, да, ако искате да направите подобен сайт.
 

Горе