РАЗРАБОТЕНА СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ - 1000000% ПЕЧЕЛИВША

efbet-affileit

New Member
СИСТЕМА Е 1000000% ПЕЧЕЛИВША
системата се играе на 1 мач със удвояване на залог
най - просто казано ако залога ви не е печеливш срещатата не може да завърши!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ДА ПИШАТ САМО СЕРИОЗНИ ХОРА
 
От: РАЗРАБОТЕНА СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ - 1000000% ПЕЧЕЛИВША

най - просто казано ако залога ви не е печеливш срещатата не може да завърши!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ей значи, това не го разбрах, може ли да го обясниш простичко? Като как така няма да завърши срещата? Какви са тези чудесии които говориш? Да вземем за пример мача който ще се играе довечера: "Виляреал" - "Ливърпул". Примерно аз ще залагам до последно Ливърпул да бие, но той ще вземе да падне! И какво става тогава? Съдията няма да свири край на мача, защото ще гледа Ливърпул да победи, само заради моя залог?
 
От: От: РАЗРАБОТЕНА СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ - 1000000% ПЕЧЕЛИВША

Ей значи, това не го разбрах, може ли да го обясниш простичко? Като как така няма да завърши срещата? Какви са тези чудесии които говориш? Да вземем за пример мача който ще се играе довечера: "Виляреал" - "Ливърпул". Примерно аз ще залагам до последно Ливърпул да бие, но той ще вземе да падне! И какво става тогава? Съдията няма да свири край на мача, защото ще гледа Ливърпул да победи, само заради моя залог?

Иска да каже, че няма как срещата да приключи без да излезе печеливш този залог, който е заложил. И то тоя залог не е на футболни мачове, а на друг вид спорт.
 
От: От: РАЗРАБОТЕНА СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ - 1000000% ПЕЧЕЛИВША

Ей значи, това не го разбрах, може ли да го обясниш простичко? Като как така няма да завърши срещата? Какви са тези чудесии които говориш? Да вземем за пример мача който ще се играе довечера: "Виляреал" - "Ливърпул". Примерно аз ще залагам до последно Ливърпул да бие, но той ще вземе да падне! И какво става тогава? Съдията няма да свири край на мача, защото ще гледа Ливърпул да победи, само заради моя залог?

определен вид срещи са тази за която говориш не става
 
От: От: РАЗРАБОТЕНА СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ - 1000000% ПЕЧЕЛИВША

Иска да каже, че няма как срещата да приключи без да излезе печеливш този залог, който е заложил. И то тоя залог не е на футболни мачове, а на друг вид спорт.

футбол е !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
От: От: РАЗРАБОТЕНА СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ - 1000000% ПЕЧЕЛИВША

определен вид срещи са тази за която говориш не става

Какво означава това "определен вид срещи" и защо моя пример да не става? Озаглавил си темата "Футболни залози", дадения пример от мен е за футболна среща, и аз искам да направя футболен залог на футболната среща "Виляреал" - "Ливърпул", за да проверя дали казваш истината или лъжеш. Ако не мога да проверя това, ще те обявя за лъжец!
 
От: От: РАЗРАБОТЕНА СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ - 1000000% ПЕЧЕЛИВША

Какво означава това "определен вид срещи" и защо моя пример да не става? Озаглавил си темата "Футболни залози", дадения пример от мен е за футболна среща, и аз искам да направя футболен залог на футболната среща "Виляреал" - "Ливърпул", за да проверя дали казваш истината или лъжеш. Ако не мога да проверя това, ще те обявя за лъжец!

каза ти са че оределената система работи за определен вид срещи
не се играе всеки ден и за всеки мач който ти си решиш !!!!!!!!
 
От: От: РАЗРАБОТЕНА СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ - 1000000% ПЕЧЕЛИВША

каза ти са че оределената система работи за определен вид срещи
не се играе всеки ден и за всеки мач който ти си решиш !!!!!!!!

Щом не мога да си избера среща и да проверя системата ти дали действа - значи лъжеш, а темата ще се докладва на админите да бъде изтрита!

Впрочем, това ти е втора тема която правиш, и 22 теми да направиш - все тая... пак ще има същия успех, както първата!
 
От: От: От: РАЗРАБОТЕНА СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ - 1000000% ПЕЧЕЛИВША

Щом не мога да си избера среща и да проверя системата ти дали действа - значи лъжеш, а темата ще се докладва на админите да бъде изтрита!

Впрочем, това ти е втора тема която правиш, и 22 теми да направиш - все тая... пак ще има същия успех, както първата!

1вата тема казах да я изтрият заради подобни спамаджйии като тебе :)
това че нещо не може да го разбереш и не ти се дава наготово не означава че е лъжа :)
 
От: РАЗРАБОТЕНА СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ - 1000000% ПЕЧЕЛИВША

Като пусна нова, поне да беше сменил заглавието с тия 100000000000000000000000000000% .

Нещо ако е печелившо, то е 100%. Не повече.
 
От: РАЗРАБОТЕНА СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ - 1000000% ПЕЧЕЛИВША

Старата я изтри щото един спомена каква е схемата, даже беше дал линк. И аз я репортнах тази.
 
От: РАЗРАБОТЕНА СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ - 1000000% ПЕЧЕЛИВША

Старата я изтри щото един спомена каква е схемата, даже беше дал линк. И аз я репортнах тази.

А именно този коментар:

Сигурни залози (арбитражи) – Sure betsТова са залози, при които независимо от изхода на срещата ще имате печалба.

Нека разгледаме една волейболна среща между Англия и Испания за която два букмейкъра, Букмейкър 1 и Букмейкър 2, предлагат следните коефициенти:

БукмейкърAngliaIspaniaБукмейкър А3.001.40Букмейкър Б2.651.55

Виждаме, че има разлика в коефициентите, които предлагат двата букмейкъра. Те са толкова различни, че вие можете да направите сигурен залог като заложите и на двата изхода от срещата /в различните букмейкъри/.

Да приемем, че искате да получите плащане от 100 лв. независимо от изхода на срещата. Залагайки 100 лв. / коефициент 3.00 за победа на Англия в Букмейкър 1 / и / коефициент 1.55 за победа на Испания в Букмейкър 2 /, вие ще го постигнете. Вашия общ залог ще бъде:

100 лв. / 3.00 = 33.33 лв. + 100 лв. / 1.55 = 64.52 лв. = 33.33 лв. + 64.52 лв. = 97.85 лв.

В крайна сметка единия залог печели а другия е губи, но независимо чрез кой залог, вие ще реализирате печалба от 100 лв. – 97.85 лв. = 2.15 лв. Получаването на 2.15 лв. на сумата от 97.85 лв. е възвръщаемост от 2.2%.

В примера по-горе има само два изхода. Но стандартните сигурни залози ще работят с всякакъв вид залог, стига да можете да покриете всички възможни изходи. Например можете да направите сигурен залог на футболен мач, като заложите едновременно за победа на домакините, за равенство и победа за гостите.

Калкулатор*за изчисляване на сигурни залози

От тук може да изтеглите калкулатор за арбитражи, за срещи с два и три изхода.

http://winbetbg.com/2016/02/11/сигурни-залози-арбитражи-sure-bets/
 
От: РАЗРАБОТЕНА СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ - 1000000% ПЕЧЕЛИВША

Старата я изтри щото един спомена каква е схемата, даже беше дал линк. И аз я репортнах тази.

системата за която той обесняваше няма общо с мойта :) така че не се бърка какъв линк е оставил
изтрих я заради спам :)
 
От: РАЗРАБОТЕНА СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ - 1000000% ПЕЧЕЛИВША

Дай пример за отминал мач от началото до края - и покажи какви са залозите.
Нали искаш да се продава системата ти, изгради доверие с потенциалните си клиенти и дай отзиви - за начало се тръгва със самият ти продукт.
 
От: РАЗРАБОТЕНА СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ - 1000000% ПЕЧЕЛИВША

Аз ще купя системата. Единственото ми условие е първият мач който е подходящ за залагане да го гледаме заедно.
Сериозен съм, ако си ок, да действаме.
 
От: РАЗРАБОТЕНА СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ - 1000000% ПЕЧЕЛИВША

Дай пример за отминал мач от началото до края - и покажи какви са залозите.
Нали искаш да се продава системата ти, изгради доверие с потенциалните си клиенти и дай отзиви - за начало се тръгва със самият ти продукт.

да ми остане време да намеря нормално прокси да влезна в бет365
 
От: РАЗРАБОТЕНА СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ - 1000000% ПЕЧЕЛИВША

Аз ще купя системата. Единственото ми условие е първият мач който е подходящ за залагане да го гледаме заедно.
Сериозен съм, ако си ок, да действаме.

подобни коментари пробвай при някой 13 годишен може да си му интересен
 
От: РАЗРАБОТЕНА СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ - 1000000% ПЕЧЕЛИВША

подобни коментари пробвай при някой 13 годишен може да си му интересен
Ти си интересен как реши точно тук да продаваш сигурни системи за залагане?
Пак ти казвам, плащам системата колкото кажеш, идваш, давам ти парите и сядаме да гледаме и залагаме. Може пък да си осъществил мечтата на всички комарджии, как да наиграят букито, знам ли...
 
От: РАЗРАБОТЕНА СИСТЕМА ЗА ФУТБОЛНИ ЗАЛОЗИ - 1000000% ПЕЧЕЛИВША

Ти си интересен как реши точно тук да продаваш сигурни системи за залагане?
Пак ти казвам, плащам системата колкото кажеш, идваш, давам ти парите и сядаме да гледаме и залагаме. Може пък да си осъществил мечтата на всички комарджии, как да наиграят букито, знам ли...

трупай коментари на други теми има няколко такива системи
когато не разбираш нещо не се излагай
и си трупай коментари на друго место ок?
 

Горе