Работа във фейсбук

M37_Unseen

New Member
Търсят се хора, които имат минимум 1 000 приятели във фейсбук.Работата им ще се състои в това да споделят съдържание във фейсбук два пъти на ден.Това е работа за общо 5 минути дневно и се заплаща по 30 лева на месец.
Парите превеждам по еконт.
Който иска да се включи, може да ме намери на скайп georgi_2010 и ще му покажа какво трябва да споделя.
 
От: Работа във фейсбук

Update:10 лева на седмица и не е задължително да имате 1 000 приятели.
Работата се състои в споделяне, харесване и коментиране.
Всяка седмица плащам по еконт.
 
Последно редактирано:
От: Работа във фейсбук

Ако, може някой който е работил с колегата да сподели дали е коректен!
 
От: Работа във фейсбук

Исках да се възползвам, но се оказа че работата няма нищо общо с фейсбук.
 
От: Работа във фейсбук

Може ли инфо на лс за какво споделяне става въпрос като цяло инфо за целия процес
 
От: Работа във фейсбук

Исках да се възползвам, но се оказа че работата няма нищо общо с фейсбук.

Извинявай, но ти не ми каза, че ме търсиш по тази обява, а в същото време провеждах интервю за content writer.
И се обърках и те взех за писател.
Приех те в скайп, когато започне кампанията ще ти пиша :)
 
От: Работа във фейсбук

Ако те устройва нещата да са през 3 профила с общо над 1000 приятеля и можеш да плащаш през ипей или пейпал драсни едно лс с повече информация.
 
От: От: Работа във фейсбук

Извинявай, но ти не ми каза, че ме търсиш по тази обява, а в същото време провеждах интервю за content writer.
И се обърках и те взех за писател.
Приех те в скайп, когато започне кампанията ще ти пиша :)

Започнал съм с линк към темата тук, но това е било още на 17 септември. След това нищо не съм писал.

Screenshot_from_2013_10_16_23_46_10.png


Нарочно не съм снимал целия разговор, но ако държиш може да го направим публичен.

Няма проблем да ме потърсиш, но е хубаво да знам за какво става дума и какво конкретно се иска от мен. :)
 
От: От: От: Работа във фейсбук

Започнал съм с линк към темата тук, но това е било още на 17 септември. След това нищо не съм писал.

Screenshot_from_2013_10_16_23_46_10.png


Нарочно не съм снимал целия разговор, но ако държиш може да го направим публичен.

Няма проблем да ме потърсиш, но е хубаво да знам за какво става дума и какво конкретно се иска от мен. :)

Чакай малко :) Ти на 16-ти октомври показа ли ми го този линк?Писа ли ми защо ме търсиш?Отговорът е НЕ.Аз също пропуснах и не те питах за коя обява ме търсиш и затова е станало това недоразумение.Няма какво да спамим повече темата, ако искаш ще се радвам да работим заедно.
 
От: Работа във фейсбук

Искам да се вклча. Драсни ми едно ЛС с изискванията и да се разберем :>
 
От: Работа във фейсбук

Искам и аз подробности!
Имам профил с 5000 приятеля и 1000 последователи
 
От: Работа във фейсбук

Update:10 лева на седмица и не е задължително да имате 1 000 приятели.
Работата се състои в споделяне, харесване и коментиране.
Всяка седмица плащам по еконт.

В началото беше само споделяне?

След това е дописано и допълнително условие за харесване и коментиране, което не е упоменато надолу?

Ако някой се съгласи на тези условия, а те бъдат променени отново?
 
От: Работа във фейсбук

10 лв за малко за 2х7 14 споделяния на седмица с аудитория 1000 човека. А за харесване и коментиране пък съвсем...
 
От: Работа във фейсбук

Имам стар профил с 5 000 приятели и 10 000 последователи, пиши в скайп, да се договорим нещо.
 
От: Работа във фейсбук

И аз бих искал да се включа с един от профилите ми с 5 000 приятеля. Пратете едно ЛС.
 

Горе