Работа за копитайтър / Уеб администратор

От: Работа за копитайтър / Уеб администратор

Някакси не се връзват писането на мотивационно писмо и препоръките от работодатели със заплата от 400 лева. И тази обява я е ударила здраво кризата.
 
  • Like
Реакции: Test
От: Работа за копитайтър / Уеб администратор

По три удара на клавиш в минута ми е за тези пари скоростта.
То и три пъти да си бръкнеш в носа (плюс матряла, който вадиш от мината), пак ще го напишеш същото:)
Иначе по темата, може ли да се видят кандидатите до този етап?
 
От: Работа за копитайтър / Уеб администратор

Иначе по темата, може ли да се видят кандидатите до този етап?

Няма как да разкрием кандидатите по ред причини.
За статистиката и за скептиците до вчера имаше над 40 кандидатури в jobs.bg по обявата. Проведени са интервюта с част от кандидатите и до края на седмица ще бъде назначен човек. В момента дори ни е трудно да изберем само един от няколкото отговарящи изцяло на нашите критерии.

Поздрави и успешен бизнес на всички! :)
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Работа за копитайтър / Уеб администратор

Трагедия! Догодина ще се бачка и за 300лв :) Не виждам какъв кеф могат да предизвикват тези ФАКТИ!
Иначе за 400лв ще ви тегли една майна още на 3-4 месец който и да е - Мога да се обзаложа? Има и вариант да ви саботира, да точи инфо, и изобщо да играе ганкиното :wink:
 
От: Работа за копитайтър / Уеб администратор

Трагедия! Догодина ще се бачка и за 300лв :) Не виждам какъв кеф могат да предизвикват тези ФАКТИ!
Иначе за 400лв ще ви тегли една майна още на 3-4 месец който и да е - Мога да се обзаложа? Има и вариант да ви саботира, да точи инфо, и изобщо да играе ганкиното :wink:

Толкова и ще работи за 400 лв.. Те дюнерджиите взимат по 800-900 лв. в гр.Пловдив (имам няколко познати работещи в Аладин). До какво ниво паднахме, просто не ми се мисли.
 

Горе