Работа - има ли желаещи ?

brad1985

New Member
Рейтинг - 100%
16   0   0
Има ли желаещи за събмит на сайтове по БГ директории и соц.мрежи ?
Искам да намеря човек, с когото да работим постоянно и да е прилежен и честен.За момента мога да подам около 10 сайта.Предлагам на кандидата да ги подавам един по един или два по два.Т.е.един сайт регистрира - плащам, втори - плащам и т.н.
Плащам с вноска по банкова сметка.Ако има желаещи, моля да ми пишат на лични, за да се уговорим и да дам емайл.
Може да се почне от утре и да платя в четвъртък - първи раб.ден на банките.
Как вървят цените за такава услуга ? Ориентирайте ме вие с оферти.
 
От: Работа - има ли желаещи ?

Препоръчвам човека. Коректен и сериозен ;)
 
От: Работа - има ли желаещи ?

Препоръчвам човека. Коректен и сериозен ;)
Мерси пак ! Сетих се да ги комбинирам нещата с твоя превод, ама май нещо няма желаещи още по тази тема...или народа вече спи...
 
От: Работа - има ли желаещи ?

Абе, хора ! Спите ли вече, че не ми пишете ?
За 10-30 лв. сте готови да преведете 200 / двеста/ игри, а не искате да ми събмитнете 10 сайта, и то в БГ директории и социалки !
Аааа, май всички мразим събмита ! Тъй де - никакво творчество не се изисква и няма кеф...
Хайде, помагайте, че много изоставам по тази част със задачите !
 
От: Работа - има ли желаещи ?

Ако можеш да плащаш в paypal съм насреща.
 
От: Работа - има ли желаещи ?

@brad1985, всеки чака някой да тръгне с дадена цена и всички ще започнат да подбиват.
И понеже спомена флаш игрите... ангажиран съм с тях, но като приключа може да ти обруля джоба. Драсни едно ЛС ако видиш, че никой не иска да се заеме с работата, в което се съмнявам. ;)
 
От: Работа - има ли желаещи ?

Ами най-добре оферти на ЛС
Така няма да се подбиват и човека ще си избере най-добрата цена/качество :)
Аз пратих :p
 
От: Работа - има ли желаещи ?

Вчера добавих един сайт в всички директории от този лист http://dobavi.hit.bg/
за 1 час, ако искаш пиши писах ти ЛС с имейла ми !
 
От: Работа - има ли желаещи ?

@brad1985, длъжник си ми дето 'отпуших' темата. И сега да не те притеснявам с ЛС-та допълнително..., ще отбележа, че най-вероятно из между кандидатите ще намериш хора, които ще свършат работата на изгодни цени, но ако не намериш човек... ще я свърша на по-висока ;)
 
От: Работа - има ли желаещи ?

Ееее, СУПЕР СТЕ ! Благодарско на всички, които ми писахте, че се бях одрямал в очакване.Kirev, не е толкова въпроса в цената и ти честитя, че ще си имаш занимавка за идните дни.Разбирам аз, че с игрите е по-интересно - отвориш я, поиграеш, попреведеш, вкарваш от себе си творчество.Събмита е тегава работа и еднообразна.И аз не я харесвам.Ето, днеска се хванах и след втората директория си намерих друга работа.Ами не ми е кеф, какво да направя, а трябва да се свърши.Сега - кого да избера, че да не обидя никой ?
Пратих Ви емайла си - изпратете предложения с цени някакви.Както вече писах, най-важното е да работим постоянно и да си имаме доверие.5 стотинки горе или долу не са ми критерий.Не пиша и цени, защото не зная такава тема във форума -намерих тема за събмит по англ.директории, но не и по моите задания.Предложенията са от вас.Ще отговоря и избера максимално бързо и да може да се почне още утре или в неделя.
 
От: Работа - има ли желаещи ?

@brad1985, длъжник си ми дето 'отпуших' темата. И сега да не те притеснявам с ЛС-та допълнително..., ще отбележа, че най-вероятно из между кандидатите ще намериш хора, които ще свършат работата на изгодни цени, но ако не намериш човек... ще я свърша на по-висока ;)
Вярно е, длъжник съм ти ! Виж ми поста, че докато го съчинявах, ти си ме изпреварил.
 
От: Работа - има ли желаещи ?

Няма проблем. Пиши ако има нещо, а аз ще ти съобщя кога съм свободен.

Безплатен съвет: Не наемай мен за събмит, понеже и за мен работата е адски тегава и цената няма да е ниска. Има хора, които ще я свършат дори по-добре от мен и то на по-добри цени. :)

Ако пък имаш нещо интересно..., съм винаги готов картоф ;)
 
От: Работа - има ли желаещи ?

Ако не си си избрал човек,ти предлагам ето този събмит:

dobavi.hit.bg:
Раздели :
Български Директории
Български Директории - първо избери категория
Класации за сайтове
Социални Мрежи
Други
Общо излизат 100 сайта за регистриране на твойте сайтове.

Взимам ти по 5 стотинки на директория,което прави - 5 лева на сайт или 50 лева за всичката работа.Получаваш данни в скайпа ти за всеки регистриран сайт.
Плюс това за неработещи директории смъквам 5 стотинки.

Да обобщим:
Регистрирам 10 твои сайта в 100 места(dobavi.hit.bg):
Цената 50 лева минус по 5 стотинки за неработещи директории и социалки
Можеш да ми дадеш до (ЗАБЕЛЕЖИТЕЛНИТЕ) 5 описания,5 заглавия,5 сбора от ключови думи за всеки сайт.
Времето за изпълненеи : всеки ден регистрирам по един сайт.Ако ми се отдава по 2
Плащане: Приемам - epay.bg,paypak,банкова сметка,пощенски запис.
Защо да избереш мен - За мен числото 5 е божествено,затова получаваш по 5 заглавия,5 описания и 5 сбора от ключови думи.Цената е много добра,в сравнение с другите предприемачи.Сериозен съм.Времето за изпълнение е добро.Качеството също и най накрая- След всеки регистриран сайт получаваш подробна статистика,за регистрацията.
Периода на плащане е 5 сайта

За контакти с мен:
skype: ivelinborisov1
e-mail : [email protected]
e-mail2 : [email protected]
e-mail3 : [email protected]
ICQ(Все още нямам)
Телефон : 0894776165
 
Последно редактирано:
От: Работа - има ли желаещи ?

Избрах хора и започнахме събмита още снощи.Събрах много хубави контакти и благодаря на всички.Надявам се да има и други проекти, по които да си помагаме.Няма да напиша кого точно избрах, защото това едва ли е толкова важно.Ще напиша обаче предложенията за цени на събмит на 1 сайт в БГ директории + социалки, за да има нещо като ориентир за това задание.Цените са между 5 и 10 лв. за сайт - долна и горна цена.Това получих като предложения.
Всеки избира справедливата цена за себе си.
 
От: Работа - има ли желаещи ?

Не си заслужава да плащащ за събмит по бг директорий , има и по-лесни начини да го издигнеш в българския гугъл .... прати ми на ЛС , някой твой сайт и ще ти дам идеи :)






Има ли желаещи за събмит на сайтове по БГ директории и соц.мрежи ?
Искам да намеря човек, с когото да работим постоянно и да е прилежен и честен.За момента мога да подам около 10 сайта.Предлагам на кандидата да ги подавам един по един или два по два.Т.е.един сайт регистрира - плащам, втори - плащам и т.н.
Плащам с вноска по банкова сметка.Ако има желаещи, моля да ми пишат на лични, за да се уговорим и да дам емайл.
Може да се почне от утре и да платя в четвъртък - първи раб.ден на банките.
Как вървят цените за такава услуга ? Ориентирайте ме вие с оферти.
 
От: Работа - има ли желаещи ?

Преглеждах наскоро модераторските логове по директориите и класациите и съм на мнение, че трябва да се въведе малко ред (на доброволни начала) в цялата процедура по събмита, тъй като обикновено се получава загуба и за трите страни в нея.

Пояснявам.

Не се гледа къде се събмитва. Т.е. поръчителят плаща някаква сума на събмитъра. Събмитърът, дали ръчно, дали на автоматик, го пуска къде му падне или по списъците от изброените в началото на тази тема сайтове. След което сайт за прически попада в италианска директория за италиански блогове, а неофициалният сайт на Борис Дали - в класация за имоти (примерите са произволно подбрани).

Естествено, че модераторите не само ги премахват от тях, но и ги банват по URL. От което теслата е тройна. Поръчителят плаща пари за наполовина свършена работа, събмитърът губи авторитет, тъй като две трети от заявките му се трият и банват, а модераторите на директории и класации си губят излишно времето да ги трият (едно е да режеш из основа турските и руските трафикмейкъри, друго е да се отнасяш по-културно към, кажи-речи, колеги - губят повече време, тъй като се почистват, а не .htaccess-ват).
 
От: Работа - има ли желаещи ?

Естествено, че модераторите не само ги премахват от тях, но и ги банват по URL.
модераторите на директории и класации си губят излишно времето да ги трият
strana кажи на модераторите вместо да ги трият и банват да ги местят в правилната категория все същото време ще им отнеме :) не виждам друго генерално решение на проблема
 
От: Работа - има ли желаещи ?

Adi, посочи ми правилната категория на горните примери.
Къде да турят българоезичен сайт за прически в класация за италиански сайтове (в италианските сайтове се пише предимно на италиански)?
Къде да преместят Борис Дали в имотите? Хайде, да беше Салвадор Дали поне, можеше да го пъхнат при проектантите, ама тоя?

И такива са стотици на ден. Едно време, когато имаше сметка от директории и класации, бях направил стотина класации, а не ми се махат, чат-пат все още пада по някоя стотинка над разходите. Но наблюденията са, че ръчно добавяне в погрешни класации идва преди всичко от български IP-та. Турците и руснаците такива глупости не правят - те поне като добавят в грешни директории го правят на автоматик и гледат да докарат колкото се може повече трафик докато ги разкарат. А тука хем човеко губи време и се мъчи да добавя за няма нищо, хем губи времето на другите. Ми да взима един allsubmitter и да я кара направо - хем ще добавя накуп, хем ще бъде отсичан накуп.
 

Горе