Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv + %

От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

Е да де, ама защо всеки който се прави на работодател трябва да се държи надменно, лицемерно, да прича с ирония и сарказъм..и общо взето да се прави на отворен, независимо от икономическото си или социално положение аа??!!
Какво е необходимо да се случи за да разбере един такъв човек, че УВАЖЕНИЕТО ТРЯБВА ДА Е ВЗАИМНО! И как си мисли, че ще намери лоялни служители, след като още от първа среща се извисява високо над тях, незачитайки мнението им, подигравайки ги на тема "кой е по-по-най".
Как аджеба един работодател би разчитал на 100% съвестност, упоритост и иниациативност, когато същият не показва такива?! И защо си мислят всъщност, че след като предлагат работа са нещо много повече от това което търсят - служители. По-скоро, според мен, самите те са зависими и би трябвало да седят малко по ниско..близо до земята, защото те, както и летящите им високо проекти могат да паднат толкова бързо, колкото и са излетяли (поне в главите им).

Да не говоря за израза "просто така съм свикнал по скайпито...", който се превежда така - "баш ме боли за вас и вашите правила"

Незнам кой е озеленил така жестоко мистър работодателя, но определено не е обективно (баш ми дреме по принцип) и дано не е от чисто гъзолизство... една убава и неизличима бг-черта, защото изглежда точно така - гъзо-лизо-близо-смуко-гълтачество
 
От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

ktomov радвам се, че знаеш колко съм интелигентен :) ти ако таксуваш офлайн клиенти с офиси в западните столиците за под 5-10к си е лично твой проблем :)
в обявата се изисква комуникация да докарват потенциалните клиенти до офлайн среща .., нито оптимизация нито дизайн - тях ги продават под формата на пакети, по скоро представят :)
аз отдавна се отказах да търся, ще пусна в чужд форум да видим дали ще ми обесняват дали съм интелигентен
... добре, че в джобс сайтовете няма коментари, иначе безработицата в бг щеше да е 40%+ :Д
моля ви се изтрийте темата ако ще продължавате с нападките ....

п.с.. благодаря за зеленичките .. имало справедливост (y)
 
Re: От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 l

Е да де, ама защо всеки който се прави на работодател трябва да се държи надменно, лицемерно, да прича с ирония и сарказъм..и общо взето да се прави на отворен, независимо от икономическото си или социално положение аа??!!
Какво е необходимо да се случи за да разбере един такъв човек, че УВАЖЕНИЕТО ТРЯБВА ДА Е ВЗАИМНО! И как си мисли, че ще намери лоялни служители, след като още от първа среща се извисява високо над тях, незачитайки мнението им, подигравайки ги на тема "кой е по-по-най".
Как аджеба един работодател би разчитал на 100% съвестност, упоритост и иниациативност, когато същият не показва такива?! И защо си мислят всъщност, че след като предлагат работа са нещо много повече от това което търсят - служители. По-скоро, според мен, самите те са зависими и би трябвало да седят малко по ниско..близо до земята, защото те, както и летящите им високо проекти могат да паднат толкова бързо, колкото и са излетяли (поне в главите им).

Да не говоря за израза "просто така съм свикнал по скайпито...", който се превежда така - "баш ме боли за вас и вашите правила"

Незнам кой е озеленил така жестоко мистър работодателя, но определено не е обективно (баш ми дреме по принцип) и дано не е от чисто гъзолизство... една убава и неизличима бг-черта, защото изглежда точно така - гъзо-лизо-близо-смуко-гълтачество

Аз го озелених, проблем?
Издишаш в част от мнението си, т.е. говориш без аргументи. Темата беше пусната съвсем коректно, макар да имаше повече от високи изисквания, за повече от смешно заплащане.
Не знам какво прочете ти и как точно си го възприел, но аз никъде не видях въпросния потребител да бъде арогантен и надменен.
Пусна си офертата - ако се намерят бунаци да работят това нещо за такава заплата - той е късметлия, макар, че след 2-3 седмици ще трябва да ги разкара, защото няма да изпълняват многобройните си задължения. Сам ще разбере, че за подобно заплащане е практически невъзможно да получи търсеното. След време ще качи офертата си на 800 лева, след това на 1000, след това ще му писне от бунаци и ще стигне до извод, който написах на предната страница.

Моля ви се, колеги, мисля че сме достатъчно интелигентна общност и трябва да се държим на малко по-високо ниво. В тази тема видях само и единствено омраза и заядливи забележки.
След като имате мнение по въпроса - напишете нормално мнение. Напишете как може да заработи един/двама/трима човека и при каква заплата. Дайте съвети.
Аз съм от хората, които най-често роптаят против заплащането, но това не ми пречи да избягвам подобни оферти, нали? Като не ми изнасят условията - или давам съвети, пък "началника" ако ги послуша - добре, ако не - да се оправя.

Стига сте срали в пазара.
 
От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

да бе да, тоя изтърва нивото..а да видим кой ще работи за него :)
 
Re: От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 l

ktomov радвам се, че знаеш колко съм интелигентен :) ти ако таксуваш офлайн клиенти с офиси в западните столиците за под 5-10к си е лично твой проблем :)
в обявата се изисква комуникация да докарват потенциалните клиенти до офлайн среща .., нито оптимизация нито дизайн - тях ги продават под формата на пакети, по скоро представят :)
аз отдавна се отказах да търся, ще пусна в чужд форум да видим дали ще ми обесняват дали съм интелигентен
... добре, че в джобс сайтовете няма коментари, иначе безработицата в бг щеше да е 40%+ :Д
моля ви се изтрийте темата ако ще продължавате с нападките ....

п.с.. благодаря за зеленичките .. имало справедливост (y)

Не си ме разбрал напълно правилно. Темата беше добре пусната, но с високи изисквания, които малцина са способни да изпълнят, да не говорим за процента от тях, които биха работили подобно нещо, за такова заплащане.

Аз клиенти не таксувам. Категорично отказвам да работя за нечии трохи, при все, че имам свои идеи, които биха ми донесли много по-големи дивиденти в бъдещ период. Писах в темата, само за да ти дам някои насоки, защото явно така не се получава, а и форума ти го показа. Ако го разбереш - добре, ще имаш бъдеше, ако не - ще си патиш от индийци и сингапурци.

И с това което си написал, тотално оборваш първото си мнение, в което се изискваше от кандидата да владее маркетинг следене и отчетна дейност, както оптимизация, та от части и графичен дизайн. Едно е да докараш клиент в офиса, друго е да разработваш сайт, както се подразбира от първото ти мнение в темата.

И стига сте се молили да се трият теми. Това, че на някой не му изнасят отговорите, не значи, че моя труд положен в написването на съвети (дори да са грешни) или пък на някой друг, трябва да заминат. Темата или ще стои в раздела или в кофата. И в двата случая ще се вижда от хората, просто защото дори от 40 мнения, едно може да е важно и да помогне на други.

да бе да, тоя изтърва нивото..а да видим кой ще работи за него :)

Факт е, че няма да намери човек да работи след тази тема и последвалите отговори, но пък за в бъдеще ще си направи изводите (надявам се).
 
От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

ktomov радвам се, че знаеш колко съм интелигентен :) ти ако таксуваш офлайн клиенти с офиси в западните столиците за под 5-10к си е лично твой проблем :)
в обявата се изисква комуникация да докарват потенциалните клиенти до офлайн среща .., нито оптимизация нито дизайн - тях ги продават под формата на пакети, по скоро представят :)
аз отдавна се отказах да търся, ще пусна в чужд форум да видим дали ще ми обесняват дали съм интелигентен
... добре, че в джобс сайтовете няма коментари, иначе безработицата в бг щеше да е 40%+ :Д
моля ви се изтрийте темата ако ще продължавате с нападките ....

п.с.. благодаря за зеленичките .. имало справедливост (y)

Началник, недей се цупи сега де :D ето публично си признавам че ти дадох червено заради 4те мнения на методиевица. Обявата ти принципно не е лоша ама пише че това са част от изискванията. Дай всички де :) тука всички сме хора на точните науки и обичаме всичко да е точно и ясно, а оставам с впечатлението че търсите човек хем да продава хем да прави сайтове? (може и да бъркам) Сега или ще продавам и съответно нямам нужда да разбирам от сеота и тем подобни щуротии или пък ще правя сайтове и нуждата "комуникация с клиенти/потенциални клиенти" някак си ми се вижда излишно. Разбира се винаги има вариант да търсите 2 в 1 ама в този случай ако мога да си намеря клиенти и мога да правя сайтове, защо сте ми вие :) И не се сърди тука сме темерути повечето... поне аз де :D
 
От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

Аз давам положителна репутация, само защото човека е обявил заплатата ( нещо, което е много рядко срещано явление, сред Българските фирми ).

@nnedkov, не се сърди. Повечето хора тук те нападат, понеже изискванията са ви наистина високи, да не говорим, че изисквате неща от няколко области. А като се има в предвид, че повечето хора от форума с такива умения, спокойно могат да си направят няколко сайта, да си ги оптимизират като хората, така, че да има добър трафик и ще изкарат почти същата сума на месец, без дори да си мръднат пръста. Затова и отнесе толкова критики.

Не искам да ти давам акъл, но според мен, след като желаеш основно да се докарват офлайн клиенти по-скоро ти трябва човек с добър английски език и да е доста комуникативен, а останалите неща да са му на базово ниво, колкото да може да обясни кой пакет ще е по-подходящ и за какво иде реч. Така вероятно ще се появят доста повече кандидати и няма да има чак такива упреци.

Иначе ти пожелавам успех с търсенето на кадри от английски сайтове.
 
От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

То бива, бива неграмотен работодател, ама чак пък толкова ...
 
От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

Разбира се винаги има вариант да търсите 2 в 1 ама в този случай ако мога да си намеря клиенти и мога да правя сайтове, защо сте ми вие

И аз това се зачудих като прочетох обявата. Даже е 3 в 1 - оптимизатор, дизайнер и маркетинг специалист с добър английски - 3 длъжности на една заплата и то българска. Такова животно и в Индия не знам дали съществува.

Относно латиницата - доста непрофесионално и грозно. При положение, че се търси кандидат, който да владее добре чужд език, е добре рекламодателя също да демонстирира добро владеене поне на езика, на който пуска обявата. Ами ако кандидата е свикнал да пише на кирилица може ли да контактува по следния начин с клиентите: "Хелоу хау ар ю тудей?"
 
От: От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 l

И аз това се зачудих като прочетох обявата. Даже е 3 в 1 - оптимизатор, дизайнер и маркетинг специалист с добър английски - 3 длъжности на една заплата и то българска. Такова животно и в Индия не знам дали съществува.

Идеята е ти да си универсален работник, а друг да печели от теб. Все пак нали живеем в страната на тарикатите, пък били те и неграмотни?
 
От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

Е да де, ама защо всеки който се прави на работодател трябва да се държи надменно, лицемерно, да прича с ирония и сарказъм..и общо взето да се прави на отворен, независимо от икономическото си или социално положение аа??!!
Какво е необходимо да се случи за да разбере един такъв човек, че УВАЖЕНИЕТО ТРЯБВА ДА Е ВЗАИМНО! И как си мисли, че ще намери лоялни служители, след като още от първа среща се извисява високо над тях, незачитайки мнението им, подигравайки ги на тема "кой е по-по-най".
Как аджеба един работодател би разчитал на 100% съвестност, упоритост и иниациативност, когато същият не показва такива?! И защо си мислят всъщност, че след като предлагат работа са нещо много повече от това което търсят - служители. По-скоро, според мен, самите те са зависими и би трябвало да седят малко по ниско..близо до земята, защото те, както и летящите им високо проекти могат да паднат толкова бързо, колкото и са излетяли (поне в главите им).

Да не говоря за израза "просто така съм свикнал по скайпито...", който се превежда така - "баш ме боли за вас и вашите правила"

Незнам кой е озеленил така жестоко мистър работодателя, но определено не е обективно (баш ми дреме по принцип) и дано не е от чисто гъзолизство... една убава и неизличима бг-черта, защото изглежда точно така - гъзо-лизо-близо-смуко-гълтачество
Това е причината. Няма нужда да го обяснявам и аз с мои думи.

Затова сега ще маркирам с една ЧЕРВЕНА - това е просто форумният начин да 'посъветвам' останалите юзъри да не се подлъгват по подобни обяви и да не работят за такива работодатели.

Не хейтвам и не избивам комплекси. Ако беше тъй, щях да съм начервил всеки дето ми се отваря форумно.
 
От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

доста свободно време имате :) виждам, че ме чакате с нетърпение да пиша.. темата пак е първа :Д
съжелявам ако не съм обеснил достатъчно ясно обявата можеше да ме попитате какво не ви е ясно вместо да ме обиждате преди да знаете фактите.
а и надменен станах :) не виждам как трябва да се пише в този форум, за да не те изкарат извън нерви.
освен в заглавието трябваше в самата обява да поясня, че става дума за продажби на еди какъв си продукт, а не какъв опит трябва да имате :) признавам грешката, за останалите простотии буквални си ги изпросихте.
много съвети много нещо ... :Д дали ги изпробвате преди да ги раздавате с такава лекота:)

имам 100 кандидати в жобс сайт с ясни cv-та и умения, може да не разбират толкова от сайтове колкото вас "уж", но ще се справим някакси.

успешна 2012
 
От: Работа от дома на Английски, заплата + % - Комуникация Телефон/Интернет 600 lv +

ако можете да си оптимизирате времето и да допринасяте с резултати, които да покриват заплатата Ви (~3 клиента на месец) и да печелите до няколко пъти нейния размер се постига с 7-12 клиента на месец... иначе взаимно няма да сме си полезни..
Обявата си е написана много добре и са посочени кинтите, което е рядкост. Заплащането ще си го определя работодателя, другите да си гледат в своето канче. Ако има интерес кандидатстващия - отбива се на сергията, ако не - отминава:).
Само това с 3-те клиента и избиването на заплатата не ми стана ясно.
След първия месец се бие шута на бачкатора, ако няма 3 продажби, така ли:)?
От джобса ще си хване 100% кандидати, а дали ще се сработят негова работа.
 

Горе